Generické filtry

LAZADA slevový kód a kupóny

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory na LAZADA

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.8 - 1 hlasovat

Aktivní slevové kódy LAZADA

Platnost slevových kódů LAZADA vypršela

OBECNÉ INFORMACE O LAZADA

Společnost lazada byla založena 27. března 2012 a je přední platformou elektronického obchodu z jihovýchodní Asie, která poskytuje přístup k více než 300 milionům produktů od více než 10.000 2016 špičkových značek, známých po celém světě, včetně Samsung, Xiaomi, Oppo, Huawei, OnePlus, Lenovo. , HP, Toshiba, Dell, Harry Potter, Marvel, Cars, Barbie, Apple nebo Sony a mnoho dalších. Ve vlastnictví Alibaba Group od roku 155, lazada vám poskytne vše, co potřebujete pro svou každodenní rutinu: od elektronických zařízení a příslušenství, televizorů a domácích spotřebičů po produkty pro zdraví a krásu, od hraček po potraviny a produkty pro vaše mazlíčky po nábytek, prádlo. a čisticí zařízení, od oblečení, obuvi a doplňků pro celou rodinu přes automobilové a motocyklové oleje a kapaliny až po ještě více. Tento úžasný online obchod se nachází v Indonésii, Malajsii, na Filipínách, v Singapuru, Thajsku a Vietnamu a nabízí přístup k více než XNUMX.ooo prodejcům.
prázdný

SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE LAZADA

Jste shopaholička? Rádi byste si každou chvíli pořídili něco nového, ale váš rozpočet vám nepomáhá? Myslíte si, že jít do fyzického centra je ztráta času? Myslíte si, že prodejních kampaní je málo? Pak byste měli zkontrolovat nabídky na lazada během speciální prodejní akce. Budete překvapeni, kolik produktů má masivní slevy.

UVÍTACÍ SLEVY LAZADA

Na lazada vám bude poskytnuta minimálně 5% sleva na uvítanou slevu na váš vůbec první nákup.

VÝPRODEJ LAZADA BLACK FRIDAY

Dostaňte se do šílenství prodeje Black Friday, akce, která dorazí na lazada s obrovskými slevami na celém webu. Existují různé speciální nabídky; některé z nich vám mohou přinést až 80% slevu na vybrané položky, zatímco jiné vám mohou přinést slevu více než 40 USD. Navíc můžete využít dvojnásobné slevy a také dopravu zdarma. Připravte se tedy na nejdůležitější prodejní akci celého roku.

PRODEJ LAZADA 11/11

Prodejní akce Singles' Day, známá jako Double 11 nebo 11/11 Sales, je typicky 24hodinové nákupní období, které generuje rekordní prodeje rok co rok díky svým rozmanitým propagačním nabídkám. Uložte si datum, protože lazada vás přivítá až 90% slevou na vybrané zboží, včetně zboží od špičkových značek.

VÝPRODEJ LAZADA CYBER PONDĚLÍ

Cyber ​​Monday je další velká prodejní událost, která se v průběhu let stala tak slavnou jako Black Friday. A lazada vám nabízí tisíce a tisíce úžasných nabídek, které si určitě zamilujete. Na oficiálních stránkách najdete až 85% slevu na vybrané zboží, zejména na elektronická zařízení. Buďte trpěliví a počkejte na akci Cyber ​​Monday, abyste získali svůj oblíbený gadget za výhodnou cenu.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ LAZADA

Je čas na dokonalé dárky. Užijte si kouzelnou zimní dovolenou a připravte se na Vánoce se slevou až 85 % na lazada. Staňte se jedním ze Santových oblíbených skřítků a investujte do speciálních dárků pro své blízké. Navíc nezapomeňte na svůj úžasný outfit na vánoční večírek a Nový rok. Prosinec je měsícem, kdy se dějí všechny dobré věci. prázdný

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA LAZADA?

Vaše vášně pro módu a technologie jsou někdy docela drahé? Ale přesto chcete získávat další a další předměty do svých sbírek? Nebo chcete změnit svůj gadget s nejnovějšími verzemi, ale nechcete čekat do konce roku na masivní prodejní akce? Zjistěte, jak dnes můžete získat slevu na lazada, abyste výrazně snížili náklady na svůj nákupní košík.

KÓDY KUPONŮ LAZADA

Chtěli byste ušetřit více než 20 % na vaši objednávku lazada? Nebo byste chtěli získat další slevy, jako je extra 25% sleva na již zlevněné položky? Nebo byste je chtěli získat všechny plus poštovné zdarma bez ohledu na hodnotu vaší objednávky? Na naší stránce najdete nejnovější akční kupóny na lazada, které vám přinesou obrovské slevy na vaši objednávku.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA LAZADA

První stránka oficiálního webu vás vítá se všemi nejnovějšími nabídkami a propagačními nabídkami. Nenajdete zde klasickou výprodejovou sekci, ale najdete spoustu velkých překvapení. Například u vybraných kategorií můžete ušetřit až 90 % a s lazada Beauty Awards můžete získat více než 40 % slevu na kosmetické produkty. Navíc si můžete založit svůj vlastní malý podnik a můžete se stát oficiálním prodejcem na lazada bez poplatků za provizi a s bezplatným přístupem k nástrojům prodejce, školením, kampaním a mnoha dalším. Získáte také 90denní program skokového startu, bezplatný přístup k novým exkluzivním kampaním prodejců, sloty pro bleskový prodej pouze pro vás a také bezplatný přístup k LazLive pro interakci s miliony zákazníků.

SLEVA NABÍZÍ ZPRAVODAJ LAZADA

Přihlaste se k odběru oficiálního zpravodaje lazada a získejte slevu 10 % a přístup k nejnovějším produktům a personalizovaným nabídkám.

UŽITEČNÉ INFORMACE O LAZADA

Věděli jste, že s lazadou můžete získat ještě více? Vlastníte web, blog, fórum nebo účet na sociálních sítích? Připojte se zdarma k partnerskému programu a získejte až 10% provize jednoduchou propagací produktů lazada. Získáte nejen nejvyšší provizi v oboru, ale také získáte nejlepší konverze na milionech produktů, nejdelší atribuci prodeje, bezplatné a pokročilé marketingové nástroje a také přehledy výkonu v reálném čase. Než začnete používat lazada, musíte si uvědomit několik věcí. A nemusíte ztrácet čas hledáním informací o objednávce lazada. Již jsme za vás provedli průzkum a níže najdete stručný popis všeho, co potřebujete vědět, když nakupujete online, včetně informací o platebních metodách, zásadách vracení peněz, týmu zákaznických služeb nebo mobilní aplikaci.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB

Na lazada můžete platit jedním z následujících způsobů platby: kreditní a debetní karty podporované VISA, MasterCard, JCB, American Express; Dobírka, BDO Splátka, GCash, Lazada Wallet, PayPal nebo LazPayLater.

LAZADA MOBILE APP

Stáhněte si oficiální aplikaci dostupnou pro vaše zařízení iOS a Android, abyste mohli nakupovat na cestách a získat co nejlepší zážitek z nakupování. Aplikace přichází s mnoha dalšími výhodami, včetně více než 5% slev na vaši první objednávku, dopravy zdarma, dalších poukazů na Lazada Bonus a každodenních bleskových výprodejů. Navíc při každodenním odbavení získáte mince a pokaždé, když aplikaci použijete, budete sbírat různé poukázky.

LAZADA V SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

Zůstaňte v obraze a nenechte si ujít žádné nabídky lazada. Připojte se ke komunitě na sociálních sítích a sledujte její aktivitu na Facebooku, Instagramu, Pinterestu, YouTube a Twitteru, abyste se jako první dozvěděli vše o nejnovějších verzích a získali přístup k recenzím a videím s návody. Kromě toho, pokud jste aktivní na účtech sociálních sítí lazada, můžete se zúčastnit úžasných dárků a soutěží, které vám přinesou produkty zdarma jako odměnu za vaši věrnost.

INFORMACE O PRAVIDLA VRÁCENÍ

Pokud nejste s objednaným zbožím plně spokojeni, můžete je vrátit do 15 dnů od data doručení a získat plnou náhradu. zboží, které jste zakoupili, musí být nenošené, neprané, nepoškozené, nepoužité, se všemi bezpečnostními štítky a štítky, které jsou stále připevněny, a v původním obalu. Upozorňujeme, že elektronická zařízení a domácí spotřebiče musí být zaslány zpět se svými záručními a ověřovacími certifikáty.

KONTAKTNÍ ÚDAJE NA LAZADA

Na webových stránkách najdete stránku FAQ, kde získáte přístup k mnoha informacím o podmínkách a zásadách lazada. Pokud však potřebujete další pomoc a profesionální vedení, můžete také kontaktovat tým zákaznických služeb telefonicky na čísle (02) 7795 8900 denně od 8:8 do 24:7 (kromě svátků), prostřednictvím živého chatu s XNUMX/XNUMX virtuální zákaznickou péčí důstojníka nebo prostřednictvím Lazada Peers PH.

Často kladené otázky o LAZADA

Nabízí LAZADA slevové kódy?

V současné době existuje 26 slevových kódů a akcí, které budou fungovat pro LAZADA v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí 50% slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy LAZADA?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od LAZADA, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě nyní se procento slevy pohybuje mezi 50 % a 30 % a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro LAZADA?

Nejlepší ověřený slevový kód pro LAZADA je (GCASHWFEST35) a nabízí zákazníkům slevu 30 % na nákupy v červnu 2024.

JAK NAJDU NEJNOVĚJŠÍ KUPONY PRO LAZADA?

Nejnovější kupony pro lazada najdete na oficiálních stránkách a na konkrétních webech, jako jsou www.coupons-promo-code.com, www.topvoucherscode.co.uk, www.coupons.rappler.com, www.koreancoupon.org nebo www .krdiscounts.org.

MOHU PLATIT PAYPALEM NA LAZADA?

Ano, na LAZADA můžete platit pomocí PayPal.

NABÍZÍ LAZADA DOPRAVU ZDARMA?

Ano, LAZADA nabízí dopravu zdarma na konkrétní položky, které jsou na webu náležitě zdůrazněny.

CO MOHU DĚLAT, POKUD KUPON LAZADA NEFUNGUJE?

Pokud váš kupón LAZADA nefunguje, doporučujeme vám postupovat podle našich triků a tipů, abyste zjistili, jak můžete opravit nejčastější zdroje chyb. Za prvé, zadali jste kód ručně pomocí klávesnice? Možná jste udělali překlep. Měli byste znovu zkontrolovat svůj vstup, abyste se ujistili, že všechny znaky jsou ve stejném pořadí, jako jsou na našich webových stránkách. Věnujte pozornost také velkým a malým písmenům a mezi číslicemi a písmeny nevynechávejte mezery. Tomu všemu se můžete vyhnout jednoduchým použitím funkce kopírování a vkládání od začátku pro správné zadání kódu. Za druhé, věděli jste, že každý kód kupónu z naší stránky má své vlastní podmínky pro uplatnění? Pečlivě si přečtěte podrobnosti ke kódu kuponu, abyste zjistili, zda je vaše objednávka vhodná pro tento konkrétní kód. Někdy je kód platný pro minimální hodnotu objednávky, pro určitou kategorii produktů a nikoli pro celý sortiment nebo pro konkrétní značky, zatímco jindy je kód platný pro nové nebo pro stávající zákazníky. Za třetí, jste si jisti, že jste stejný kód již nepoužili při předchozím nákupu a úplně jste na něj zapomněli? Stejný kód kupónu nemůžete použít více než jednou, protože jeho platnost vyprší.

JAK PŘIDAT KUPON LAZADA?

Je to poprvé, co používáte kód kupónu lazada? Chcete-li přidat svůj kupón a získat slevu, postupujte podle našich několika jednoduchých kroků.

 • 1
  Přejděte na www.lazada.com a přidejte své oblíbené položky do nákupního košíku
 • 2
  Otevřete svůj nákupní košík a přihlaste se ke svému účtu, pokud jej již máte, nebo se zaregistrujte, abyste získali snadný přístup ke své objednávce a mohli v ní provádět změny.
 • 3
  Podívejte se na všechny kódy kuponů lazada v naší databázi, a když najdete ten, který vyhovuje vám a vašim potřebám, zkopírujte si ho do schránky, zapamatujte si ho nebo si jej poznamenejte na kus papíru nebo do dokumentu Word.
 • 4
  Vraťte se na stránku shrnutí objednávky na lazada a buď vložte kód do požadovaného pole, nebo jej zadejte ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Použijte kód pro aktivaci slevy a pro dokončení nákupu postupujte podle posledních kroků.

Aktivní slevové kódy pro LAZADA

🛍️ Kategorie Vyspělá technologie
🔥 Celkové nabídky 26
🎇️ Slevové kódy 6
📌 Nabídky 20
➡️ Nejlepší kupón 30% sleva
🆕 Nejnovější kupón 50% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kupónové kódy pro LAZADA

KÓD LAZADA POPIS NABÍDKY LAZADA VYPRŠÍ
N/A Získejte až 50% slevu na Burlington PH + zdarma + doručení zdarma N / A
N/A Užijte si až 50% slevu Cetaphil + 200 ₱ slevové poukazy + dárky zdarma N / A
N/A Kupte 1 a získejte 1 zdarma na Reckitt + až 50% slevu N / A
N/A Užijte si šanci vyhrát 4denní výlet do Japonska, když si koupíte Lemon-dou v Lazada PH N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Bankovní převod
ApplePay
Kreditní karta
Gift Card

Možnosti odeslání

Kurýr

Kontaktní Možnosti

8 Shenton Way #43-01 AXA Tower, Singapur
Lazada
@Lazada
Lazada
www.lazada.com/en/

VLASTNOSTI A VÝHODY LAZADA Objevte kouzelný svět lazada a užijte si jeho jedinečné vlastnosti a výhody.
 • Úžasný affiliate program s až 10% provizí.
 • Přístup k více než 300 milionům produktů.
 • Více než 10.000 XNUMX špičkových značek, slavných po celém světě.
 • Možnost založit si vlastní podnikání tím, že se stanete prodejcem zdarma.
 • Různé platební metody včetně PayPal a Lazada Wallet
TIPY NA ÚSPORU LAZADA Ušetřete ještě více na objednávce lazada tím, že budete jednoduše postupovat podle našich exkluzivních tipů na úsporu.
 • Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 10 %.
 • Získejte alespoň 5% slevu na uvítanou na svůj první nákup.
 • Stáhněte si aplikaci a získejte více než 5% slevu na svůj první nákup aplikace.
 • Ušetřete až 90 % díky prodejním akcím dostupným na domovské stránce lazada.
 • Nakupujte během Black Friday, Cyber ​​Monday, Singles' Day a Vánočních prodejních akcí a ušetřete až 90 % slevy.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.