Generické filtry

VIMEO slevový kód a kupóny

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory na VIMEO

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.9 - 2 hlasů

Aktivní VIMEO slevové kódy

VŠEOBECNÉ INFORMACE O VIMEO

Vimeo.com se sídlem v New Yorku bylo založeno v roce 2004 skupinou vášnivých filmařů a od začátku zaznamenalo velký úspěch a stalo se celosvětově nejslavnější a nejoceňovanější video platformou, která poskytuje přístup k úžasným nástrojům pro videa ve vysokém rozlišení. , střih, vysílání a podniková softwarová řešení. S více než 200 miliony uživatelů ve více než 190 zemích po celém světě s 1.6 miliony placených odběratelů přichází Vimeo.com vhod se skvělými funkcemi, které vám pomohou stát se nejlepšími v odvětví streamování videa. Vyberte si Vimeo a kupte si nejlepší předplatné, abyste získali přístup k neomezenému živému streamování, celkovému úložišti 7 TB, živému streamování do více destinací, živým otázkám a odpovědím, grafice a průzkumům, neomezené šířce pásma v přehrávači Vimeo Player, podpoře 4K a HDR, chatu s publikem, přizpůsobeným barvám , šablony a komponenty, ochrana heslem, soukromí na úrovni domény a také přístup k žádným reklamám před, během a po vašem videu. prázdný

SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE VIMEO

Začněte upřednostňovat své úkoly a objevte VIMEO.com, nejlepšího partnera, který vám pomůže rozvíjet vaše podnikání vytvářením úžasných videí. Nebojte se ani o ceny, protože VIMEO.com vás vítá skvělými nabídkami během speciálních prodejních akcí.

VÍTEJTE SLEVY

Vimeo.com v tuto chvíli nenabízí vítanou slevu pro své nové uživatele. To však neznamená, že za svůj plán předplatného Vimeo.com nemůžete ušetřit velké částky. Existuje mnoho dalších metod, které mohou snížit náklady na vaši objednávku.

VÝPRODEJ NA BLACK FRIDAY

Zapojte svou představivost a vytvářejte barevná, animovaná a originální videa, aniž byste museli platit majlant. Připravte se na podporu svého podnikání s více než 25% slevou na všechny plány předplatného. Vyberte si ten, který je vhodný pro vaše potřeby, a užijte si speciální slevy během prodejní akce Black Friday.

11/11 PRODEJ

Do dnešního dne jsme nenašli žádné informace o speciálních nabídkách Vimeo.com během prodejní akce Singles' Day.

CYBER PONDĚLÍ VÝPRODEJ

Cyber ​​Monday je další velká prodejní událost, která se za poslední rok hodně rozrostla a stala se tak důležitou jako Black Friday. Cyber ​​Monday dorazí na Vimeo.com s více než 25% slevou na všechny plány předplatného a s mnoha dalšími překvapeními. Nenechte si ujít nabídky a připravte se využívat výhod Vimeo.com

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ

Připravte se na vánoční večírek a kupte si jeden z předplatitelských plánů Vimeo.com, abyste přeměnili emocionální vzpomínky na vysoce kvalitní videa. Během vánoční prodejní akce vás VIMEO.com vítá s více než 0% slevou na celém webu. prázdný

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA VIMEO?

Chcete se stát profesionálem ve vytváření videí, ale máte omezený rozpočet a nemůžete do svého malého podnikání tolik investovat? S Vimeo.com vyhráváte jackpot, protože za produkty Vimeo.com můžete platit méně. Přečtěte si, co musíte udělat, abyste získali slevu každý den na Vimeo.com.

PROPAGAČNÍ KUPONY NA VIMEO

V naší databázi vždy najdete dostupné propagační kupony pro Vimeo.com, které vám zajistí skvělé slevy, aniž byste museli čekat na speciální prodejní akce. Zajistěte si nyní až 15% slevu na váš nákup na Vimeo.com.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA VIMEO

Jsi student? Zaregistrujte se nyní u Student Beans, získejte 50% slevu pro studenty pro Vimeo.com a začněte využívat svou představivost k vytváření úžasných a úžasných videí. Chcete si vyzkoušet služby Vimeo.com, ale nechce se vám za ně nic platit? Vyzkoušejte jeden z předplatitelských plánů Vimeo.com zdarma na 30 dní nebo jednoduše začněte se základním plánem Vimeo.com zdarma, který je vhodný pro ty, kteří nechtějí každý týden nahrávat tuny HD videí.

SLEVA NABÍZENÁ ZPRAVODAJEM VIMEO

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte slevu 10 %.

UŽITEČNÉ INFORMACE O VIMEO

Vlastníte web, blog nebo účet na sociálních sítích? Chcete vydělávat peníze propagací Vimeo.com na vašem webu? Připojte se zdarma k partnerskému programu, umístěte reklamy na Vimeo.com do své malé firmy a za každého člena, který se zaregistruje na Vimeo.com prostřednictvím reklamy na vašem webu, získáte vysoké provize a 30denní životnost souborů cookie, aktualizovaný zdroj produktů a přístup k vyhrazenému přidruženému týmu. Sdílení je starostlivé. Šiřte informace a sdílejte aktivitu na Vimeo.com prostřednictvím e-mailu, Facebooku, Messengeru nebo Twitteru a pozvěte své přátele, aby se přihlásili k ročnímu členství Plus, Pro nebo Business. S programem doporučení získáte dárkovou kartu Amazon v hodnotě 50 USD a vaši přátelé ušetří 25 % z ročního členství. Objevte nyní Vimeo.com a zjistěte vše, co potřebujete vědět o svém nákupu: od platebních metod po zásady vrácení peněz nebo zrušení až po tým zákaznických služeb.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB

Vimeo.com přijímá následující platební metody: kreditní a debetní karty (Visa, MasterCard, American Express, JCB a Discover) a PayPal pro všechny nákupy, iTunes a Google Play pro nákupy Vimeo Plus a pro mezinárodní platby Carte Bleue, CartaSi, Dankort a China UnionPay.

VIMEO MOBILNÍ APLIKACE

Stáhněte si oficiální mobilní aplikaci Vimeo.com a odemkněte výkon videa v App Store nebo Google Play. Mobilní aplikace vám umožňuje sledovat a sdílet videa v HD bez reklam, streamovat videa v plném rozlišení 1080p HD, ukládat videa ke sledování offline a videa z Chromecastu na větší obrazovky. Můžete také snadno nahrávat videa přímo ze svého malého gadgetu, spravovat nastavení videí a profil a můžete videa soukromě sdílet s lidmi, které chcete. Navíc můžete ke svým videím a sbírkám přistupovat kdykoli a kdekoli a můžete si užít tipy zaměstnanců, ručně vybrané týmem Vimeo.com, a také se budete moci ponořit do široké škály kategorií spravovaných lidmi, jako je animace, dokument nebo Cestovat.

VIMEO V SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

Zůstaňte v obraze a připojte se ke skvělé kreativní komunitě Vimeo.com. Sledujte jeho činnost facebookinstagramPinterestYoutube  a  X získat nejnovější aktualizace o předním světovém poskytovateli softwaru pro video vše v jednom. Nezapomeňte ani na oficiální blog. Získáte přístup k užitečným a zajímavým článkům, jako je Jak sestříhat videa na Vimeo, Jak přidat hudbu do libovolného videa: Průvodce krok za krokem, Jak natočit rozhovor jako profesionálové, plus příklady, které máme rádi, Tipy a triky pro bezchybnou správu videoprojektů, soukromí videa, vysvětlení nebo oslovení více lidí (a prodej více věcí) pomocí reklam TikTok od Vimeo Create.

INFORMACE O PRAVIDLA VRÁCENÍ

Pokud nejste plně spokojeni se svým placeným členstvím na Vimeo.com, můžete požádat o vrácení peněz do 30 dnů od nákupu u ročních plánů předplatného a do 5 dnů od data nákupu u vašich plánů měsíčního předplatného.

KONTAKTNÍ ÚDAJE PRO VIMEO

Nenašli jste správnou odpověď na stránce centra nápovědy? Poté byste měli kontaktovat tým zákaznických služeb prostřednictvím online chatu a online kontaktního formuláře. Bohužel Vimeo.com nenabízí telefonickou zákaznickou podporu.

Často kladené otázky o VIMEO

Nabízí VIMEO slevové kódy?

V současné době existuje 10 slevových kódů a akcí, které budou pro VIMEO fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí 40% slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy VIMEO?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od VIMEO, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě nyní se procento slevy pohybuje mezi 40 % a 50 % a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro VIMEO?

Nejlepší ověřený slevový kód pro VIMEO je (MOTÝLEK) a nabízí zákazníkům slevu 50 % na nákupy v červnu 2024.

Jak najdu nejnovější kupony pro VIMEO?

Nejnovější kupony pro Vimeo.com můžete najít na konkrétních webových stránkách jako www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.retailmenot.com, www.hotdeals. com nebo www.wired.com.

Mohu platit přes PayPal na VIMEO?

Ano, můžete platit přes PayPal na Vimeo.com.

Nabízí VIMEO dopravu zdarma?

Vimeo.com nabízí dopravu zdarma. V podstatě po přijetí platby za předplatné si budete moci stáhnout svůj plán Vimeo.com.

Co mohu dělat, když kupón VIMEO nefunguje?

Pokud váš kupon Vimeo.com nefunguje, doporučujeme vám, abyste se řídili našimi dalšími pokyny, abyste našli zdroj vaší chyby a zjistili, jak ji opravit. Vždy byste měli mít na paměti, že každý kód kupónu z naší stránky má své vlastní podmínky uplatnění, které musíte dodržovat. Obvykle je kód platný pro minimální hodnotu objednávky, pro určitý členský plán nebo pro specifické funkce. Existují však i případy, kdy kód platí jak pro nové, tak pro stávající zákazníky. Zadali jste kód ručně pomocí klávesnice? Zkontrolujte svůj záznam a ujistěte se, že všechna písmena a čísla jsou na stejném místě jako na naší stránce. Navíc mezi znaky nedávejte mezery a dávejte pozor na velká a malá písmena. Používáte obvykle kupón Vimeo.com? Možná jste již použili stejný kód kupónu z naší stránky. Už jej nemůžete používat, protože propagační kupón Vimeo.com nelze uplatnit více než jednou. Jeho platnost vyprší.

JAK PŘIDAT KUPON VIMEO?

Postupujte podle našich pokynů popsaných níže a zjistěte, jak můžete přidat kód kupónu Vimeo.com, abyste si zajistili skvělou slevu.

 • 1
  Přejděte na Vimeo.com, podívejte se na všechny plány předplatného a až se rozhodnete, který z nich je pro vás lepší, stiskněte tlačítko Koupit.
 • 2
  Otevře se nové okno, kde se můžete přihlásit ke svému účtu, pokud jej již máte, nebo se můžete zaregistrovat pomocí svého účtu Google.
 • 3
  Podívejte se na všechny kupóny uvedené na naší stránce a až najdete ten, který vyhovuje vašim potřebám, zkopírujte si ho do schránky, zapamatujte si jej nebo si jej poznamenejte na papír nebo do dokumentu Word.
 • 4
  Vraťte se na Vimeo.com a na stránce se souhrnem objednávky vložte kód do propagačního pole nebo jej zadejte ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Použijte svůj kód pro aktivaci slevy a pokračujte posledními kroky k dokončení nákupu.

Aktivní slevové kódy pro VIMEO

🛍️ Kategorie Vývoj
🔥 Celkové nabídky 10
🎇️ Slevové kódy 6
📌 Nabídky 4
➡️ Nejlepší kupón 50% sleva
🆕 Nejnovější kupón 40% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kupónové kódy pro VIMEO

VIMEO KÓD POPIS NABÍDKY VIMEO VYPRŠÍ
N/A Získejte až 40% slevu na květnové kupóny, propagační kódy a nabídky na Vimeo N / A
N/A Získejte 25% slevu na předplatné (není vyžadován žádný kód) N / A
N/A Získejte exkluzivní nabídky s e-mailovou registrací N / A
N/A Lednová akce: K dispozici jsou kupony a promo kódy Vimeo N / A

Možnosti platby

Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

New York, 330 W 34th St. Floor 10, United States
Vimeo
@Vimeo
Vimeo
vimeo.com

VLASTNOSTI A VÝHODY VIMEO Vydejte se na novou cestu kreativity a originality a využijte Vimeo.com, abyste získali přístup k exkluzivním výhodám a funkcím.
 • Skvělý program doporučení a úžasný partnerský program, který vám zajistí vysoké provize, 30denní životnost souborů cookie, aktualizovaný zdroj produktů a přístup k vyhrazenému přidruženému týmu.
 • Více než 10 platebních metod včetně PayPal, iTunes a Google Play.
 • Bezplatné zrušení vašeho placeného členství.
 • Více než 200 milionů uživatelů ve více než 190 zemích.
 • Více než 1.6 milionu platících předplatitelů.
TIPY PRO ÚSPORU VIMEO Použijte jeden z našich tipů, jak snížit náklady na nákup na Vimeo.com.
 • Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 10% slevu na svou objednávku na Vimeo.com.
 • Zaregistrujte se do Student Beans a získejte studentskou slevu 50 %.
 • Používejte Vimeo Basic zdarma.
 • Připojte se k programu doporučení a získejte dárkovou kartu Amazon v hodnotě 50 USD.
 • Získejte více než 25% slevu během speciálních prodejních akcí, jako je Černý pátek, Cyber ​​Monday nebo Vánoční výprodeje.
 
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.