Generické filtry

DIOR slevový kód a kupóny

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory v DIOR

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.9 - 2 hlasů

Aktivní slevové kódy DIOR

Platnost slevových kódů DIOR vypršela

VŠEOBECNÉ INFORMACE O DIOR.COM

Christian Dior, snílek a vášnivý tvůrce, se rozhodl 16. prosince 1946 v Paříži na Avenue Montaigne spustit luxusní módní dům, který způsobí revoluci v módním průmyslu na celém světě. První kolekce DIOR byla uvedena na trh 12. února 1947 v sídle společnosti a přinesla publiku jarní/letní outfity. Značka slaví úspěch již od počátku a nadále vzkvétá s kolekcemi proslulými svou elegancí a nadčasovou ženskostí. DIOR chtěl přinést radost a krásu v poválečném světě. A uspěl. Jeho dům byl kolem 1950. let vysoce respektovaným luxusním módním impériem a jeho krásné, elegantní kreace nosilo nespočet celebrit včetně Marlene Dietrich, Avy Gardner a členů královské rodiny. Dnes je DIOR ve vlastnictví LVMH, největší světové luxusní skupiny. DIOR v hodnotě přibližně šesti miliard amerických dolarů zůstává dodnes jedním z nejvlivnějších světových módních domů známým svým luxusním řemeslným zpracováním s kolekcemi, jejichž cílem je evokovat smyslnost a krásu prostřednictvím složitých a detailních výšivek a typických motivů.
prázdný

SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE DIOR.COM

Chtěli byste si koupit krásné a elegantní kreace od DIOR, jedné z nejdražších luxusních značek na celém světě, ale došly vám módní prostředky? Investujte moudře do haute-couture položek a nakupujte od DIOR během speciálních prodejních akcí, abyste získali své oblíbené produkty za dostupnou cenu.

DIOR.COM VÍTANÉ SLEVY

DIOR nemá klasickou uvítací slevu. DIOR vám nabízí bezplatné dárky, jako jsou vzorky, pro váš vůbec první nákup.

VÝPRODEJ DIOR.COM BLACK FRIDAY

DIOR je jednou z těch velkých značek, které nemají zájem nabízet příliš mnoho prodejních kampaní. Díky své pověsti a svým špičkovým výtvorům tento francouzský dům nemusí jít na odbyt. Během Black Friday prodejní akce však můžete získat vybrané položky za sníženou cenu. Můžete ušetřit více než 15 % na vůně, šperky a mnoho dalších položek.

VÝPRODEJ DIOR.COM 11/11

V roce 2020 se DIOR, francouzská špičková luxusní značka, rozhodla vydat kolekci kapslí exkluzivně pro největší nákupní akci v Číně s názvem Singles' Day Sales. Tato událost je známá také jako Double 11 a 11/11 Sales a obvykle generuje obrovské rekordy po celém světě. Díky svému loňskému úspěchu snad DIOR přinese svým věrným zákazníkům další kolekci ke Dni nezadaných. Pokud k tomu dojde, měli byste sledovat nabídky, protože můžete získat více než 15% slevu.

CYBER PONDĚLÍ VÝPRODEJ DIOR.COM

Chcete získat až 20% slevu na vaši objednávku DIOR? Podívejte se na speciální nabídky během akce Cyber ​​Monday Sales Event a odemknete úžasná překvapení pro vybrané položky. Pospěšte si, zásoby jsou omezené.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ DIOR.COM

Objevte kouzlo Vánoc a ohromte své blízké jedinečnými a nevšedními dárky. Prosinec dorazí do DIORu s exkluzivními a limitovanými adventními kalendáři a také dárkovými sadami, které vám mohou přinést více než 15% slevu. Dokážete si představit úsměv své maminky, když najde svou oblíbenou vůni od DIOR? Nebo jiskřivé oči vašeho otce či partnera, když jim pořídíte pěkný ručně vyrobený pásek od DIOR? Rozsviťte štěstí a připojte se k vánočnímu duchu, radosti a štěstí. prázdný

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA DIOR?

Všichni víme, že naše vášeň pro módu nás může nechat bez peněz. Ale utrácet naši mzdu za kolekce DIOR se vyplatí, i když všichni víme, že tato luxusní značka je jednou z nejdražších na celém světě. Ke snížení nákladů na objednávku nebo k získání dárku zdarma jako odměny za věrnost této úžasné značce vám doporučujeme použít některý z níže popsaných způsobů.

KÓDY KUPONŮ DIOR.COM

Vyberte si moudře a získejte perfektní propagační kupón pro DIOR z naší stránky. Můžete si vybrat mezi kódem kupónu, který by vám mohl přinést dárek zdarma, jako je náramek, nebo vzorovým režimem s celkovým počtem 4 kusů zdarma, a kódem kupónu, který by vám mohl přinést bezplatnou celosvětovou dopravu, bezplatné balení dárků na módní oblečení nebo více než 1 % hotovost zadní.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA DIOR

Luxusní značky jako DIOR obvykle používají své prodejní kampaně k odměňování svých věrných zákazníků a ne k přilákání nových kupujících. DIOR tedy nemá klasickou a stálou sekci Prodej. Místo toho DIOR pořádá prodejní kampaně ve svých fyzických buticích a obchodních domech obvykle na konci každé sezóny. Je to nejlepší šance na nákup DIOR, protože můžete ušetřit až 40 % na kompletní sortiment obuvi, slunečních brýlí, šperků, vůní, šátků, doplňků a oblečení.

SLEVA NABÍZÍ ZPRAVODAJ DIOR

Přihlaste se k odběru newsletteru, abyste se jako první dozvěděli vše o nejnovější kolekci DIOR, kterou vám přinášíme přímo z přistávacích drah, a získejte šanci ušetřit 10 % na vaši příští objednávku.

UŽITEČNÉ INFORMACE O SPOLEČNOSTI DIOR

Christian DIOR je jedním z nejžádanějších světových návrhářů, který způsobil revoluci v módním průmyslu svou úplně první kolekcí, ve které představil kontroverzní nový vzhled, oslavující ultra-ženskost, půvab, prestiž a opulentnost se zaoblenými rameny, velmi plnou sukní a sevřeným pasem. . Pokud je to poprvé, co nakupujete na DIOR.com, měli byste vzít v úvahu několik věcí. A ve stručném popisu jsme shromáždili vše, co potřebujete vědět o platebních metodách, zásadách vrácení peněz a týmu zákaznických služeb.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB

DIOR přijímá následující způsoby platby: kreditní a debetní karty (American Express, VISA, MasterCard, Maestro), PayPal, Apple Pay, PayPal Express a Klarna.

DIOR MOBILNÍ APP

Chcete získat přístup ke skutečné tréninkové cestě dostupné z vašeho malého gadgetu, který nosíte stále s sebou? Stáhněte si nyní oficiální mobilní aplikaci MY DIOR, která je k dispozici pro vaše zařízení se systémem iOS a Android, a získáte tak luxusní zážitek z nakupování na dosah ruky. Získáte přístup k nejnovějším novinkám a trendům, k užitečným návodům a minihrám, které určitě vyzvou vaše kolegy a vaše přátele.

DIOR V SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

Zůstaňte ve spojení a připojte se k extravagantní a skvělé komunitě na sociálních sítích a sledujte její úžasnou aktivitu na Facebooku, Instagramu, Twitteru, Pinterestu a YouTube, abyste získali přístup k exkluzivním rozhovorům a byli první, kdo se dozví vše o módním průmyslu a přehlídkách DIOR. Neváhejte si přečíst Novinky a módní přehlídky, protože zde najdete užitečné a zajímavé články jako DIOR představuje Uniformu Jeana-Michela Othoniela, Poetické hedvábí, Savoir-Faire za polštáři zdobenými Toile de Jouy, Christian Dior Designer of Dreams , Savoir-Faire ikony nebo Savoir-Faire za hedvábnými šátky.

INFORMACE O PRAVIDLA VRÁCENÍ

Pokud nejste se svou objednávkou plně spokojeni nebo jste si objednali špatnou velikost nebo barvu, můžete je vrátit do 30 dnů od data doručení a získat plnou náhradu nebo výměnu. Věci, které chcete vrátit, musí být nenošené, neprané, nepoškozené, nepoužité, se všemi bezpečnostními štítky a štítky stále připevněnými a v původním obalu.

KONTAKTNÍ ÚDAJE NA DIOR.COM

Pokud nejste zcela spokojeni s odpověďmi, které najdete na stránce FAQs a potřebujete odbornější radu, můžete kontaktovat tým zákaznických služeb telefonicky na čísle +44 (0)20 7172 01 72 od pondělí do pátku od 10 hodin do 8 hodin a v sobotu od 10 do 6 hodin, e-mailem na [chráněno e-mailem], prostřednictvím živého chatu nebo online kontaktního formuláře

Často kladené otázky o DIOR

Nabízí DIOR slevové kódy?

V současné době existuje 25 slevových kódů a akcí, které budou pro DIOR fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí % slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy DIOR?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od DIOR, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě nyní se procento slevy pohybuje mezi % a 50 % a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro DIOR?

Nejlepší ověřený slevový kód pro DIOR je (2024 ULOŽIT) a nabízí zákazníkům slevu 50 % na nákupy v červnu 2024.

Jaké jsou skutečné slevové kódy a akční nabídky pro DIOR?

JAK NAJDU NEJNOVĚJŠÍ KUPONY PRO DIOR?

Nejnovější kupony pro DIOR můžete najít na konkrétních webových stránkách, jako jsou www.coupons-promo-code.com, www.retailmenot.com, www.dealspotr.com, www.i-funbox.com, www.shopper.com, www .couponchief.com nebo www.offers.com.

MOHU PLATIT PAYPALEM NA DIOR?

Ano, můžete platit přes PayPal na DIOR.

NABÍZÍ DIOR DOPRAVU ZDARMA?

Ano, DIOR nabízí bezplatné standardní doručení s UPS.

CO MOHU DĚLAT, POKUD KUPON DIOR NEFUNGUJE?

Pokud váš kód propagačního kupónu DIOR nefunguje a zobrazí se vám chybová zpráva, doporučujeme vám postupovat podle našich pokynů, abyste našli zdroj své chyby a zjistili, jak ji můžete opravit. Každý kód kupónu pro DIOR z naší databáze má své vlastní podmínky pro uplatnění, které musíte dodržovat. Pozorně si přečtěte podrobnosti ke svému kuponovému kódu, abyste našli pravidla hry. Někdy je kód platný pro minimální objednávku platnou nebo pro určitou kategorii produktů a nikoli pro celé portfolio DIOR, jindy je kód platný pro nové nebo pro stávající zákazníky. Zadali jste kód ručně pomocí klávesnice? Možná jste udělali překlep. Ještě jednou zkontrolujte svůj vstup, abyste se ujistili, že všechna čísla a písmena jsou v přesném pořadí jako na naší stránce. Věnujte pozornost také velkým a malým písmenům a nevkládejte mezi znaky mezery. Pokud se této chybě chcete vyhnout hned od začátku, doporučujeme pro správný přenos kódu použít funkci kopírování a vkládání. Pokud neplatí nic z výše uvedeného, ​​znamená to, že jste stejný kód kupónu již použili při předchozím nákupu. Kód kupónu DIOR z naší stránky nemůžete použít více než jednou, protože jeho platnost vyprší, jakmile jej poprvé použijete.

JAK PŘIDAT KUPON DIOR?

Postupujte podle našich snadno použitelných kroků a zjistěte, jak můžete přidat kód kupónu DIOR, aniž byste narazili na nějaké problémy.

 • 1
  Přejděte na DIOR a přidejte své oblíbené produkty do nákupního košíku.
 • 2
  Otevřete nákupní košík a přihlaste se ke svému osobnímu účtu nebo si jej vytvořte v tomto kroku, abyste získali snadný přístup ke své objednávce a v případě potřeby ji mohli změnit.
 • 3
  Podívejte se na všechny propagační kupony DIOR uvedené na naší stránce a až najdete ten vhodný pro vaše potřeby, zkopírujte si ho do schránky, zapamatujte si ho nebo si ho poznamenejte na papír nebo do dokumentu Word.
 • 4
  Vraťte se na stránku shrnutí na DIOR a buď vložte svůj kód do požadovaného propagačního pole, nebo jej zadejte ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Pokud vše proběhne v pořádku a sleva je správně uplatněna, můžete provést poslední kroky k dokončení nákupu.

Aktivní slevové kódy pro DIOR

🛍️ Kategorie Luxusní móda
🔥 Celkové nabídky 25
🎇️ Slevové kódy 6
📌 Nabídky 19
➡️ Nejlepší kupón 50% sleva
🆕 Nejnovější kupón 30% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kupónové kódy pro DIOR

KÓD DIOR POPIS NABÍDKY DIOR VYPRŠÍ
T24 Prozkoumejte skvělé produkty za bezkonkurenční ceny N / A
N/A Peelingy a masky již od 80 $ + doprava zdarma N / A
N/A Určitě využijte 5% slevu online na Dior! N / A
N/A Získejte až 30% slevu se studentskými slevami Dior Beauty N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Kreditní karta

Možnosti odeslání

Kurýr

Kontaktní Možnosti

Paříž, 30 Avenue Montaigne, Francie
Christian Dior
@Dior
Dior
dior.com

VLASTNOSTI A VÝHODY DIOR.COM

Objevte kouzlo a neuvěřitelné dobrodružství luxusního nakupování na DIOR a odemkněte exkluzivní funkce a výhody pro vaši loajalitu ke značce.

 • Přístup k neuvěřitelnému autentickému portfoliu od nejvlivnějšího módního domu světa.
 • Specializovaný tým zákaznických služeb.
 • Standardní doprava zdarma a vrácení zdarma.
 • Různé platební metody včetně PayPal, Apple Pay a Klarna.
 • Přístup do nádherného módního domu, který způsobil revoluci v módním průmyslu v poválečném kontextu.

TIPY NA ÚSPORY DIOR

Chcete ještě více ušetřit na luxusním nákupu na DIOR? Postupujte podle našich tipů na úsporu, abyste snížili náklady na svou objednávku.

 • Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 10% slevu na další objednávku.
 • Získejte svůj bezplatný dárek jako uvítací slevu na svůj první nákup.
 • Stáhněte si aplikaci a získejte přístup k omezeným nabídkám, které jsou exkluzivní pouze v aplikaci.
 • Ušetřete více než 40 % ve fyzických buticích a obchodních domech DIOR během sezónních výprodejových akcí.
 • Získejte více než 15% slevu na svůj nákup tím, že budete nakupovat od DIOR během speciálních prodejních akcí včetně Černého pátku, Cyber ​​Monday, Singles' Day Sales a Vánočních výprodejů.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.