Generické filtry

Slevový kód a kupóny SHEIN

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory u SHEIN

Vase hodnoceni: 4.8
Hodnocení: 4.5 - 6 hlasů

Aktivní slevové kódy SHEIN

Platnost slevových kódů SHEIN vypršela

VŠEOBECNÉ INFORMACE O SHEINU

Toto je průvodce SHEIN.COM, který je zaměřen jak na začátečníky, kteří si chtějí otevřít členský účet na webu, tak na zkušené nakupující, kteří již účet mají a již zadali objednávky. Hlavním zdrojem informací v této příručce jsou zkušenosti členů týmu Couponius, našich blízkých přátel a dalších nakupujících, kteří již napsali písemné recenze jak na SHEIN, tak na jiných online recenzních portálech. Jsme členy SHEIN, přihlásili jsme se k odběru newsletteru a sledujeme všechny zdroje na sociálních platformách, kde je SHEIN přítomen a aktivní. Jsme také členy hlavních affiliate sítí a sledujeme další online stránky se slevami a kupony, abychom získali přístup k nejnovějším informacím a strategiím, které vám mohou pomoci ušetřit na nákupech SHEIN.COM. V následující minutě si prosím pozorně přečtěte uvedené informace, které byly navrženy jako kompletní průvodce, který vás naučí, jak postupovat, abyste získali ty nejlepší nabídky a slevy na vaše online nakupování u SHEIN.

Co je SHEIN a jak funguje

 • SHEIN.COM je online platforma, kde čínský prodejce SHEIN prodává módní oděvy podle jedinečného obchodního modelu na maloobchodním trhu. Obchodní model společnosti SHEIN staví zákazníka na první místo, a to prostřednictvím řady strategií, které zajišťují, že neexistuje větší zásoba, než je poptávka po každém z prodávaných produktů, a že se tyto zásoby zvyšují s rostoucí poptávkou. Tímto způsobem poptávka diktuje nabídku a velké zásoby nejsou připraveny před prodejem, což nutí jednu kolekci ve prospěch druhé. Tento model také prospívá nabídkové straně cenotvorby, protože zaplacená cena je nižší, protože SHEIN má globální síť dodavatelů a logistických skladů, které fungují nepřetržitě, aby zajistily optimální náklady a zásoby ve výrobě.
 • My, tým Couponius, věříme, že v současné době má SHEIN nejatraktivnější ceny na módní zboží a kombinuje atraktivní nabídku s kvalitním dodáním a zákaznickým servisem. Je snadné otevřít si účet a objednávat na SHEIN, navíc akce jsou velkorysé a časté, doprava nad 9 € je zdarma a množství produktů na webu je naprosto obrovské. Vždy najdete to, co chcete, pokud správně použijete vyhledávací filtry, strávíte trochu času tříděním výsledků a správně použijete tyto strategie pro úspory.
 • Objednávání a odesílání objednávek na SHEIN.COM: Otevřete si prosím zákaznický účet a přihlaste se k odběru newsletteru SHEIN, abyste mohli využívat všech výhod, které web nabízí, a mít neustále přístup k nejnovějším nabídkám a informacím od SHEIN. Také pokud jste aktivní člověk, který netráví mnoho času na počítači, doporučujeme nainstalovat si mobilní aplikaci SHEIN, která je zdarma dostupná pro Android nebo iOS a umožní vám trvalý přístup ke všem funkcím SHEIN. Po zadání objednávky může být dodací lhůta mezi 5-11 dny, v závislosti na tom, kde se nacházíte. Doručení lze provést na adresu, kterou určíte, nebo v některých zemích na odběrná místa SHEIN. Ať už zvolíte jakýkoli způsob dopravy, vždy obdržíte sledovací číslo, abyste měli přístup k aktuálním informacím o stavu vaší objednávky.
 • Vrácení a refundace na SHEIN: SHEIN přijímá vrácení objednávek do 30 dnů od obdržení vašeho balíčku. Pokud vám objednávka dorazila poškozená, musíte do 24 hodin kontaktovat zákaznický servis. Chcete-li provést vrácení, požádejte ve svém účtu SHEIN v části „Moje objednávky“ o vrácení produktů a e-mailem obdržíte podrobné pokyny a štítek pro vrácení. Náklady na vrácení jsou plně k tíži kupujícího a vrácení peněz bude provedeno do 14 dnů od obdržení a kontroly vrácených produktů společností SHEIN.
 • Líbí se nám, jak SHEIN uspořádal množství produktů a kategorií na webových stránkách, myslíme si, že je snadné procházet a třídit kategorie produktů a doporučujeme strávit několik minut navíc při vaší první návštěvě SHEIN.COM, abyste se seznámili s navrhovaným prodejní model. 
prázdný

Jak ušetřit peníze při nákupu na SHEIN

 • Pokud nemáte zákaznický účet a ještě jste se nepřihlásili k odběru newsletteru, učiňte tak prosím nyní. SHEIN často aktualizuje propagační akce, takže byste měli mít vždy přístup k nejnovějším informacím a zůstat ve spojení, abyste získali ty nejlepší nabídky. Doporučujeme také nainstalovat mobilní aplikaci SHEIN.  V současné době dostávají noví členové SHEIN 30% slevu nebo maximálně 8 € ze své první online objednávky a noví uživatelé aplikace 15% slevu z první objednávky. Kromě toho je pro nové členy nabízeno mnoho slev, o kterých se budeme bavit za chvíli.
 • Navštivte prosím sekce „Výprodej“ a „WeeklyWonders“ na webu, myslíme si, že jsou to nejlepší nabídky, které můžete v tuto chvíli najít. Slevy jsou atraktivní a existují tisíce produktů, ze kterých si můžete vybrat svůj oblíbený styl. 
 • Seznamte se s kategoriemi produktů nabízených společností SHEIN a vždy si zvolte řazení výsledků vyhledávání. SHEIN nabízí tolik produktů a je snadné se v tom množství nabídek ztratit. Zvolte filtrování podle funkcí, které od produktu požadujete, a poté seřaďte (podle ceny, nejnovějších přírůstků do kategorie, hodnocení obdrženého od ostatních členů) výsledky, které obdržíte, abyste mohli procházet efektivněji. 
 • Přidejte produkty, které chcete, do nabídky „Oblíbené“, abyste měli vždy rychlý přístup ke svému seznamu přání. Tímto způsobem můžete vidět, kdy jsou lepší nabídky nebo kdy dochází zásoby, takže se můžete rozhodnout, kdy je koupit.
 • Vždy si přečtěte recenze od ostatních členů, je to nejlepší způsob, jak ušetřit čas. I když jejich přečtení může trvat několik minut, garantujeme, že celkově ušetříte čas, kupujete pouze produkty, které splňují vaše očekávání, a vyhnete se nechtěným vracením. Jsme rádi, že ostatní uživatelé mohou nahrávat skutečné fotografie produktu, který si objednali; Myslíme si, že je to velmi užitečné pro ostatní kupující.
 • Nejdůležitější možností, jak ušetřit na SHEIN, jsou slevové kupóny. Tyto kupony jsou ve skutečnosti řetězcem znaků nebo písmen a čísel, které platí v okamžiku objednávky, přinášejí uživateli výhody jako: procentní sleva z hodnoty objednávky, pevná sleva z celkové částky splatné na objednávce, doprava zdarma na objednávce nebo dárkových produktech pro uživatele. Níže si prosím přečtěte část věnovanou těmto slevovým kódům SHEIN, jak je můžete získat a jak je uplatnit při vašich online objednávkách.
prázdný

Slevové kódy SHEIN

 • SHEIN nabízí zákazníkům kódy slevových kuponů, známé jako kupony, přímo na webových stránkách, na účtech sociálních sítí SHEIN, v newsletteru nebo na specializovaných slevových webech, jako jsou www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www.picodi.com, www.retailmenot.com nebo www.dealspotr.com.
 • Podmínky a omezení slevových kódů SHEIN: slevové kódy mají vždy podmínky uplatnění. Tyto podmínky mohou souviset s minimální hodnotou objednávky, na kterou se vztahují, s konkrétním typem produktu, na který je lze uplatnit, nebo dokonce s konkrétní značkou či produktem, pro který výhodu nabízejí. Přečtěte si prosím pozorně podmínky, až najdete slevový kód SHEIN, abyste jej mohli správně uplatnit ve své objednávce a využít všech výhod, které nabízí.
 • Doba platnosti slevových kódů SHEIN: slevové kódy, stejně jako akce, mají dobu platnosti, během které je lze použít. Každý slevový kód, který uveřejňujeme, má také určeno toto časové omezení, protože chceme ušetřit váš důležitý čas a nechceme, abyste zkoušeli kódy, které již vypršely a již neprospívají vašim objednávkám. Stojí za to upřesnit, že někdy tyto slevové kódy, i když lhůta zmíněná SHEIN uplynula, mohou stále fungovat, takže pokud jste nenašli dobrý slevový kód a čas vám to dovolí, vyzkoušejte kódy, jejichž platnost vypršela. šance, že mohou stále fungovat.
 • Slevové kódy SHEIN zveřejněné na Couponius: protože my v týmu Couponius milujeme slevy, chceme, aby naši návštěvníci získali ty nejlepší nabídky a slevy při nákupu na SHEIN. Trávíme tedy spoustu času studiem webových stránek SHEIN, newsletterů SHEIN a účtů sociálních sítí SHEIN a hledáním nejnovějších slevových kódů. Zároveň také udržujeme aktuální informace o kódech zveřejněných na jiných slevových stránkách a kontrolujeme je každý den u důvěryhodných zdrojů, jako jsou www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac a mnoho dalších.
 • Na této stránce naleznete seznam kódů, které tým Couponius často kontroluje a aktualizuje. Nezkoušejte prosím jen jeden nebo ten, který se vám zdá nejlepší pro vaši objednávku, ale vyzkoušejte všechny, pak se můžete rozhodnout, který z nich vám přináší největší užitek, a použít jej. 
 • Jak uplatnit slevové kódy na SHEIN: abychom vám pomohli rychle a správně uplatnit slevový kód SHEIN, vytvořili jsme průvodce na této stránce. Přejděte na konec stránky a postupujte podle pokynů pro uplatnění slevového kódu pro web SHEIN. Přidali jsme také obrázek, který vám ušetří čas navíc, protože vám přesně ukáže, kam zadat slevový kód.

Často kladené otázky o SHEIN

Nabízí SHEIN slevové kódy?

V současné době existuje 36 slevových kódů a akcí, které budou pro SHEIN fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí 15% slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy SHEIN?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od SHEIN, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě teď se procento slevy pohybuje mezi 15 % a -40 $ a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro SHEIN?

Nejlepší ověřený slevový kód pro SHEIN je (US24J1O) a nabízí zákazníkům slevu -40 USD na nákupy v červnu 2024.

Jaké jsou skutečné slevové kódy a akční nabídky pro SHEIN?

Mohu platit přes paypal na SHEIN?

Ano, můžete platit přes PayPal na SHEIN.com.

Nabízí SHEIN dopravu zdarma?

SHEIN nabízí celosvětovou dopravu zdarma u objednávek, které překračují určitou hodnotu v závislosti na destinacích doručení. Samozřejmě existují speciální kampaně, které vám mohou přinést standardní dopravu zdarma pro vaši první objednávku.

Co mohu dělat, když kupón SHEIN nefunguje?

Pokud váš kupón SHEIN nefunguje, měli byste se řídit našimi triky a tipy, abyste našli zdroj své chyby a zjistili, jak ji můžete opravit. Přečtěte si podrobnosti ke svému kuponu a ujistěte se, že dodržujete podmínky pro uplatnění, jinak systém váš kód nerozpozná. Někdy je kód platný pro minimální hodnotu objednávky nebo pro určitou kategorii produktů a ne pro celý sortiment, zatímco jindy je kód platný pro nové nebo pro stávající zákazníky. Pokud jste kód zadali ručně, doporučujeme vám znovu zkontrolovat zadání. Možná jste udělali chybu při psaní nebo jste změnili pořadí znaků nebo jste mezi ně vložili mezery. Tomuto problému se můžete vždy vyhnout tím, že od začátku jednoduše použijete funkci kopírování a vkládání, abyste správně přenesli kód. Pokud neplatí nic z výše uvedeného, ​​znamená to, že jste stejný kupón již použili při předchozím nákupu na Shein.com. Už jej nemůžete použít, protože kupón Shein.com z naší stránky lze uplatnit pouze jednou na osobu.

Jak najdu nejnovější kupony pro SHEIN?

Nejnovější kupony pro SHEIN můžete najít na konkrétních webových stránkách, jako jsou www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.retailmenot.com, www.couponfollow.com nebo www.dealspotr.com.

Jak dlouho jsou slevové kódy SHEIN dobré?

Kódy SHEIN lze používat až do konce uvedené akce. Doba trvání konkrétních akcí SHEIN se může lišit. Některé propagační akce mohou trvat několik dní, jiné mohou trvat několik týdnů.

Mohu slevový kód SHEIN použít vícekrát?

To závisí na konkrétních podmínkách stanovených SHEIN pro tento konkrétní kód. Chcete-li vědět, zda můžete slevový kód použít vícekrát, měli byste si zkontrolovat smluvní podmínky spojené s kódem.

JAK PŘIDAT KUPON SHEIN?

Postupujte podle našich pokynů popsaných níže a zjistěte, jak můžete přidat kód kupónu SHEIN, abyste si zajistili skvělé slevy.

 • 1
  Přejděte na SHEIN a přidejte své oblíbené položky do nákupní tašky.
 • 2
  Klikněte na ikonu nákupní tašky vpravo na domovské stránce a přihlaste se ke svému osobnímu účtu, pokud jej již máte, nebo se zaregistrujte nyní, abyste měli snadný přístup ke své objednávce a mohli v ní provádět změny.
 • 3
  Vyhledejte v naší databázi vhodný kód kupónu a zkopírujte jej do schránky nebo jej nezapište na kus papíru nebo dokument aplikace Word.
 • 4
  Vraťte se na stránku shrnutí objednávky na SHEIN a vložte svůj kód do požadovaného pole, kde je napsáno Použít kód kupónu nebo jej zadejte ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Použijte svůj kód pro aktivaci slevy a pokračujte posledními kroky k dokončení nákupu.

Aktivní slevové kódy pro SHEIN

🛍️ Kategorie Móda
🔥 Celkové nabídky 36
🎇️ Slevové kódy 36
📌 Nabídky 0
➡️ Nejlepší kupón -Sleva 40 USD
🆕 Nejnovější kupón 15% sleva
🚚 Doprava zdarma NE
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kupónové kódy pro SHEIN

ŠEIN KÓD POPIS NABÍDKY HEIN VYPRŠÍ
Sofia001 Klikněte na tuto nabídku a vyzkoušejte 15% slevu na váš nákup N / A
oliwka15 Extra 15% sleva na celý váš nákup N / A
CM24Q2 Získejte 15% slevu 0.8 GBP+ N / A
BLCUK24 Získejte 15% slevu 15 GBP+ N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Bankovní převod
ApplePay
Kreditní karta

Možnosti odeslání

Kurýr

Kontaktní Možnosti

Singapur, 112 Robinson Rd, Singapur,
SHEIN
@SHEIN_Official
Shein
shein.com

SHEIN je mezinárodní B2C rychle rostoucí e-commerce společnost, která byla založena v roce 2008 a poskytuje přístup k více než 1000 novinek denně a k více než 2 milionům módních oděvů pro muže, ženy i děti: od top , body a kombinézy až po dvoudílné outfity, blejzry, od spodků po svetry a spodní prádlo, od kostýmů a doplňků, od společenského oblečení a oblečení na spaní po boty a tašky až po ještě více. SHEIN.com věří, že každý si může užít krásu módy, a to je jeden z důvodů, proč je společnost tak populární a slavná. Zákazníci z více než 220 regionů a zemí po celém světě nyní mohou mít ty nejkrásnější outfity na dosah ruky, aniž by museli platit příliš mnoho. SHEIN přichází vhod s kvalitními produkty za bezkonkurenčně nízkou cenu. VLASTNOSTI A VÝHODY SHEINU Znovu se objevte a vyberte si SHEIN, abyste získali exkluzivní funkce a výhody.
 • Úžasný přidružený program, který vám zajistí provizi mezi 10 % a 20 % z každého doporučeného prodeje a také další výhody včetně extra měsíčního peněžního bonusu a 30denního trvání souborů cookie.
 • Různé platební metody včetně PayPal a Klarna.
 • Doprava zdarma a bezplatné vrácení ve více než 220 zemích a regionech po celém světě.
 • Přístup k více než 2 milionům produktů na skladě.
 • Denně přibývá více než 1000 nových položek.
TIPY NA ÚSPORU SHEINU Chcete získat nejlepší cenu za svou objednávku SHEIN? Využijte naše tipy na úsporu a užijte si své nákupní dobrodružství.
 • Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte extra 10% slevu na svou první objednávku.
 • Získejte svou 15% slevu pro studenty, pokud se zaregistrujete na UNiDays.com.
 • Doporučte přítele a získejte 15% slevu, když dokončí nákup.
 • Přístup ke speciálním nabídkám, jako je Kup 1 Získejte 1 zdarma.
 • Ušetřete až 90 % na vybrané produkty během speciálních prodejních akcí.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.