Generické filtry

Slevový kód a kupóny TRANSFERGO

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory u TRANSFERGO

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.5 - 5 hlasů

Aktivní slevové kódy TRANSFERGO

VŠEOBECNÉ INFORMACE O TRANSFERGO.com

Společnost TRANSFERGO.com, založená v roce 2012, je jednou z nejrychleji rostoucích společností pro převod peněz na světě, důvěryhodným a spolehlivým společníkem pro více než 2 miliony zákazníků po celém světě. Nabízí služby nejen pro jednotlivce, ale i pro firmy a je jedním z lídrů na trhu, který vám pomůže převést peníze vašim blízkým snadno a rychle, s nízkými poplatky a bez skrytých poplatků. Tento poskytovatel online služeb vám navíc pomůže zaplatit účet také kdykoli a kdekoli z jakéhokoli zařízení, které máte: tabletu, telefonu nebo notebooku. Buďte chytří a zvolte TransferGO.com pro převod peněz do více než 160 zemí po celém světě se skvělými směnnými kurzy a mnoha dalšími funkcemi. prázdný

TRANSFERGO.com SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE

Chcete více ušetřit při převodu peněz rodině nebo přátelům ze zahraničí? Pak získejte úžasné slevy a mnoho dalších výhod pro TransferGO.com během speciálních prodejních akcí, které se pořádají na konci každého roku.

VÍTEJTE SLEVY

TransferGO.com tu a tam nabízí až 12 GBP nebo ekvivalent ve vaší měně jako vítanou slevu pro své nové uživatele.

VÝPRODEJ NA BLACK FRIDAY

Každým rokem se stále více společností snaží přinést ty nejlepší nabídky během prodejní akce Black Friday. A TRANSFERGO.com mezi ně rozhodně patří. Můžete získat fantastickou slevu 10 GBP a speciální nabídky mohou dosáhnout slevy až 90 %.

11/11 PRODEJ

Prozatím jsme nenašli žádné informace týkající se speciálních nabídek od TransferGo.com během 11/11 výprodejů, známých jako Singles' Day nebo Double 11. To však neznamená, že nemůžete získat slevu 11. listopadu. . Sledujte TransferGO.com a nenechte si ujít žádnou nabídku.

CYBER PONDĚLÍ VÝPRODEJ

Cyber ​​Monday je událost, která se v průběhu let stala stejně důležitou a populární jako Black Friday. A na TransferGo.com můžete získat až 90% slevu na mezinárodní převod peněz a mnoho dalších překvapení.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ

Vánoce se blíží a vy nevíte, čím ohromit své blízké speciálními dárky? Proč jim nepošlete virtuální objetí a neřeknete jim o speciálních nabídkách TranserGO.com? Vy a vaši drazí můžete získat více než 50% slevu na služby TransferGO.com. prázdný

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA TRANSFERGO.com?

Věděli jste, že na TransferGo.com můžete získat slevu každý den, aniž byste museli čekat na speciální prodejní akce? Zjistěte, jak můžete více ušetřit na svém mezinárodním převodu peněz TransferGO.com a zajistit si skvělé slevy.

PROPAGAČNÍ KUPONY PRO TRANSFERGO.com

Se správným kódem propagačního kuponu pro TransferGO.com můžete ušetřit více než 10 GBP na mezinárodním převodu peněz. Navíc můžete získat ještě více odměn. Jediné, co musíte udělat, je přečíst si podrobnosti o každém kuponu dostupném v naší databázi a získat ten, který vám poskytne největší slevu.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA TRANSFERGO.com

Sdílení je starostlivé. Šiřte tuto informaci a odměňte se tím, že jednoduše řekněte svým přátelům o TransferGO.com. Připojte se zdarma k programu doporučení z TransferGO.com a sdílejte svůj zvací kód prostřednictvím SMS, WhatsApp nebo svého účtu na sociálních sítích a pokaždé, když se váš přítel zaregistruje k tomuto skvělému poskytovateli online služeb a provede svůj první převod, vyděláte 20 liber. Chcete získat ještě více? Vraťte se na TransferGO.com kdykoli můžete a pokud jste student nebo základní pracovník, můžete získat slevu 10 %.

SLEVA NABÍZENÁ NEWSLETTEREM TRANSFERGO.com

Přihlaste se k odběru oficiálního newsletteru TransferGO.com a odemkněte si slevu 10 % na další převod peněz.

UŽITEČNÉ INFORMACE O TRANSFERGO.com

Chcete vydělávat ještě více pouhým používáním TransferGO.com? Připojte se nyní k partnerskému programu a získejte personalizované sledovací odkazy a mnoho dalších marketingových nástrojů a propagujte TransferGO.com na svém webu, fóru, blogu nebo účtu na sociálních sítích. Za každého návštěvníka, který provede převod prostřednictvím vašeho odkazu, získáte vysoké provize začínající na 10 GBP a také přístup k užitečným bannerům, videím a článkům připraveným TransferGO.com. Získáte také sledovací data a přehledy v reálném čase a specializovaný tým podpory, který vám pomůže s nastavením marketingových kampaní, abyste přilákali nové zákazníky. Když používáte TransferGO.com poprvé, existuje několik věcí, které musíte vzít v úvahu, a shromáždili jsme vše, co potřebujete vědět o vaší objednávce, včetně informací o platebních metodách, zásadách vrácení peněz nebo zrušení a zákazníkovi. Servisní tým.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB

TransferGO.com přijímá následující platební metody: Kreditní a debetní karta (VISA, Mastercard), Apple Pay, Google Pay, Klarna a bankovní převod.

MOBILNÍ APLIKACE TRANSFERGO.com

Stáhněte si nyní oficiální mobilní aplikaci TrasnferGo.com, která je k dispozici pro vaše zařízení iOS a Android, abyste mohli posílat peníze superrychle ve více než 160 zemích a 41 měnách a přijímat peníze na svou kartu během několika minut. Aplikace vám nabízí transparentní a jasný způsob převodu peněz do zahraničí, bez skrytých poplatků, s dobrými směnnými kurzy a bez rizika kolísání měny. Budete mít plnou kontrolu a budete dostávat aktualizace stavu vašeho převodu.

TRANSFERGO.com V SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

Seznamte se s TransferGO.com, licencovanou a autorizovanou platební institucí, regulovanou FCA a HMRC, a připojte se k její úžasné komunitě na sociálních sítích. Sledujte jeho činnost facebookXLinkedIninstagramPinterest  a  Youtube získat přístup k nejnovějším informacím v oboru FinTech a být první, kdo se dozví vše o exkluzivních nabídkách a propagačních nabídkách. Nezapomeňte si přečíst blog, protože získáte přístup k zajímavým a užitečným článkům, jako je (velmi) stručný průvodce přepočítacími koeficienty libry na euro, stručný průvodce státním důchodem Spojeného království, zkušenost migrantů: nejlepší věci o stěhování v zahraničí aneb Klíčové věci, které potřebujete vědět, abyste se ochránili před podvody.

INFORMACE O PRAVIDLA VRÁCENÍ

TransferGO.com vám nabízí možnost zrušit převod peněz zdarma jednoduchým a rychlým způsobem. Svou objednávku nebudete moci zrušit, pokud platba již dosáhla TransferGO.com nebo pokud platba nebyla úspěšná.

KONTAKTNÍ INFORMACE PRO TRANSFERGO.com

Pokud jste nenašli správné informace na stránce centra nápovědy z oficiálního webu, můžete kontaktovat tým zákaznických služeb. Tým e-mailem na [chráněno e-mailem] nebo zavoláním na číslo +44 13 9269 4030 a +49 30 2000 42053 pro anglický jazyk. Navíc na webu najdete telefonní čísla pro váš konkrétní jazyk, včetně litevštiny, polštiny, rumunštiny, lotyštiny, ruštiny, ukrajinštiny, turečtiny a němčiny.

Často kladené otázky o TRANSFERGO

Nabízí TRANSFERGO slevové kódy?

V současné době existuje 40 slevových kódů a akcí, které budou pro TRANSFERGO fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí % slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy TRANSFERGO?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od TRANSFERGO, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě nyní se procento slevy pohybuje mezi % a 75 % a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro TRANSFERGO?

Nejlepší ověřený slevový kód pro TRANSFERGO je (75OFFTRANS) a nabízí zákazníkům slevu 75 % na nákupy v červnu 2024.

Jaké jsou skutečné slevové kódy a akční nabídky pro TRANSFERGO?

Jak najdu nejnovější kupóny pro TransferGO.com?

Nejnovější kupony pro TransferGO.com můžete najít na konkrétních webových stránkách jako www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.dealspotr.com, www.groupon. co.uk nebo www.i-funbox.com.

Mohu platit přes PayPal na TransferGO.com?

V současné době bohužel nemůžete platit přes PayPal na TransferGO.com.

Nabízí TransferGO.com dopravu zdarma?

Ano, tu a tam TransferGO.com nabízí doručení převodem peněz zdarma.

Co mohu dělat, když kupón TransferGO.com nefunguje?

Postupujte podle našich dalších pokynů a zjistěte, jak můžete opravit nejběžnější zdroje chyb, pokud váš kód kupónu TransferGO.com nefunguje. Nejprve musíte vědět, že každý propagační kupón uvedený na naší stránce má své vlastní podmínky pro uplatnění, které musíte dodržovat. Pečlivě si přečtěte podrobnosti ke každému kódu kupónu, abyste zjistili, co musíte udělat, abyste získali slevu. Někdy je kód platný pro minimální transferovou hodnotu nebo pro transfery do určitých destinací, zatímco jindy je kód platný pro určitou kategorii zákazníků, nového, stávajícího nebo studenta. Za druhé, pokud jste kód zadali ručně pomocí klávesnice, doporučujeme vám znovu zkontrolovat zadání, abyste se ujistili, že všechny znaky sledují stejnou sekvenci jako v naší databázi. Věnujte pozornost také velkým a malým písmenům a mezi číslice a písmena nevkládejte mezery. Za třetí, jste si jisti, že jste již nepoužili stejný kód propagačního kupónu TransferGO.com při předchozím převodu peněz? Už ji nemůžete používat, protože její platnost vypršela. TransferGO.com může být použit pouze jednou stejnou osobou.

JAK PŘIDAT KUPON TRANSFERGO.com?

Postupujte podle našich pokynů popsaných níže a zjistěte, jak můžete přidat kód kupónu TransferGO.com, abyste získali slevu.

 • 1
  Přejděte na TransferGO.com a přihlaste se ke svému osobnímu účtu, pokud jej již máte, nebo se zaregistrujte, abyste získali snadný přístup ke službám převodu.
 • 2
  Vyberte zemi, do které chcete převést peníze, měnu a také příjemce.
 • 3
  Prohledejte propagační kupony z naší stránky, a když najdete ten správný, zkopírujte si ho do schránky, zapamatujte si ho nebo si ho poznamenejte na kus papíru nebo do dokumentu Word.
 • 4
  Vraťte se na TransferGO.com a vložte svůj kód do požadovaného pole nebo jej zadejte ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Použijte kód pro aktivaci slevy a pokračujte posledními kroky k dokončení převodu peněz.

Aktivní slevové kódy pro TRANSFERGO

🛍️ Kategorie Ostatní
🔥 Celkové nabídky 40
🎇️ Slevové kódy 25
📌 Nabídky 15
➡️ Nejlepší kupón 75% sleva
🆕 Nejnovější kupón 75% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kódy kupónů pro TRANSFERGO

KÓD PŘENOSU POPIS NABÍDKY TRANSFERGO VYPRŠÍ
TRA Užijte si slevu 20 GBP na 1. převod N / A
twonofees Užijte si bezplatné poplatky s prvními dvěma převody N / A
MAX2ATHILL45 Promo kód Transfergo: Zaregistrujte se a získejte první 2 převody zdarma N / A
FREETRANSFER Navštivte Transfergo.com a získejte 10 bezplatných převodů s kuponem N / A

Možnosti platby

Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

1a Old Street Yard White Collar Factory, EC1Y 8AF, Londýn, Spojené království.
TransferGo
@TrasnferGO
TransferGo
transfergo.com

VLASTNOSTI A VÝHODY TRANSFERGO.com Objevte skvělý svět TransferGO.com a odemkněte exkluzivní funkce a výhody.
 • Úžasný affiliate program s vysokými provizemi, které začínají na 10 £.
 • Různé platební metody včetně Google Pay a Apple Pay.
 • Převod do více než 160 zemí a 41 měn.
 • Více než 2 miliony zákazníků.
 • Žádné skryté poplatky, skvělé směnné kurzy.
TRANSFERGO.com TIPY PRO ÚSPORY Existuje několik tipů na úsporu, které vám pomohou snížit náklady na váš mezinárodní převod.
 • Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 10% slevu na příští převod peněz.
 • Získejte uvítací slevu až 12 GBP nebo ekvivalent ve vaší měně za první použití TransferGO.com.
 • Vydělávejte 20 GBP s programem doporučení.
 • Získejte 10% slevu pro studenty nebo základní pracovníky.
 • Nakupujte během speciálních období roku: Černý pátek, Cyber ​​Monday, Double 11 nebo Vánoční výprodeje.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.