Generické filtry

REVOLUT slevový kód a kupóny

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory u REVOLUT

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 5 - 1 hlasovat

Aktivní slevové kódy REVOLUT

Obecné informace o Revolutu

 • Revolut je britská finanční technologická společnost, která nabízí bankovní služby, především prostřednictvím své mobilní aplikace.
 • Revolut byl založen v roce 2015 s cílem poskytovat inovativní bankovní a finanční služby, zejména se zaměřením na mezinárodní převody peněz a směnu měn.
 • Revolut poskytuje řadu finančních služeb, včetně multiměnových účtů, směnáren, debetních karet, podpory kryptoměn, rozpočtových nástrojů, pojištění a dalších finančních produktů.
 • Revolut rychle rozšířil svou uživatelskou základnu po celém světě a má silné zastoupení v Evropě. Spustila také služby v dalších regionech, včetně Severní Ameriky a Asie a Tichomoří.
 • Revolut funguje na modelu freemium a nabízí základní služby zdarma s dalšími funkcemi dostupnými prostřednictvím prémiových předplatitelských plánů.
prázdný

Akce a nabídky pro členy Revolutu

 • Existují čtyři různé typy karet Revolut, z nichž každá odpovídá jinému plánu: Standard, Plus, Premium a Metal. Zde jsou vlastnosti a výhody každého z nich:
 • Standardní karty Revolut jsou nejzákladnějším typem karet a neplatí se za ně žádný měsíční poplatek.
 • Karty Plus Revolut mají měsíční poplatek 2.99 GBP/2.99 EUR/ (není k dispozici v USA), ale přicházejí s několika funkcemi navíc, jako je cashback u určitých nákupů a internetové bankovnictví.
 • Prémiové karty Revolut mají měsíční poplatek 5.99 GBP/7.99 EUR/9.99 $, ale nabízejí širší škálu funkcí, jako je cestovní pojištění a pojištění mobilního telefonu.
 • Karty Metal Revolut mají měsíční poplatek 12.99 GBP/13.99 EUR/12.99 $, ale přicházejí s řadou špičkových funkcí, jako je služba concierge a přístup do letištního salonku.
Všechny karty Revolut jsou dodávány s bezplatnými výběry z bankomatu ve vaší zemi i v zahraničí a směnou cizí měny za reálný směnný kurz. V aplikaci Revolut můžete také požádat o virtuální kartu. Virtuální karta Revolut je, jak název napovídá, virtuální karta, kterou můžete použít k platbám prostřednictvím smartphonu nebo dokonce k online nakupování a může být jednorázová nebo víceúčelová. prázdný

Revolut odměny a doporučení kódy

Za každého přítele, kterého doporučíte Revolut, získáte peněžní odměnu buď 10, 25, 50, 100 nebo, pokud budete mít opravdu štěstí, 200 liber! Odměnu Revolut lze udělit pouze v případě, že přítel, kterého jste pozvali, dokončil všechny požadované kroky před termínem:
 • Zaregistrujte se pomocí jedinečného odkazu na doporučení a ověřte jejich identitu;
 • Přidejte peníze na jejich účet Revolut pomocí karty nebo bankovního převodu. Převody mezi účty Revolut a přidávání peněz pomocí Apple Pay nebo Google Pay se nepočítají;
 • Objednejte si fyzickou kartu Revolut;
 • Udělejte 3 legitimní nákupy s jejich virtuální nebo fyzickou kartou Revolut, online nebo v obchodě. Fungovat budou i nákupy pomocí Apple Pay nebo Google Pay. Tři nákupy musí být vyšší nebo rovné minimální částce viditelné na obrazovce Doporučení.
   

Aplikace Revolut

 • Aplikace Revolut nabízí lepší alternativu k běžnému bankovnímu systému, pokud jde o služby, jako je zákaznická podpora a ochrana soukromí.
 • Aplikace má snadno použitelné uživatelské rozhraní, které je navrženo tak, aby bylo pro uživatele pohodlné.
 • Karty Revolut usnadňují nákupy ve více než 30 národních měnách s 0% provizí.
 • Revolut je skvělý pro cestování do zahraničí, protože můžete utrácet v místní měně a směňovat za nejlepší možný kurz.
 • Revolut byl opravdu skvělý v situacích, kdy byly potřeba urgentní platby jako okamžitý převod prostředků mezi účty.

Často kladené otázky o REVOLUT

Nabízí REVOLUT slevové kódy?

V současné době existuje 12 slevových kódů a akcí, které budou pro REVOLUT fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí % slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy REVOLUT?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od REVOLUT, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě teď se procento slevy pohybuje mezi % a -60 GBP a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro REVOLUT?

Nejlepší ověřený slevový kód pro REVOLUT je (titoua3qj4) a nabízí zákazníkům slevu -60 GBP na nákupy v červnu 2024.

Jaké jsou skutečné slevové kódy a akční nabídky pro REVOLUT?

Je Revolut banka?

Revolut Bank UAB je držitelem plné bankovní licence v Litvě, která jí umožňuje nabízet přeshraniční bankovní služby našim firemním zákazníkům v EHP.

Co přesně Revolut dělá?

Revolut je v podstatě online banka, která vám umožňuje vytvořit a nahrát online účet. Z tohoto účtu můžete provádět platby a online nákupy v zahraničí.

Dá se Revolutu věřit?

Revolut existuje od roku 2015. Revolut vás ujišťuje, že vaše peníze jsou drženy na zabezpečeném účtu u regulované banky nebo ve vysoce kvalitních likvidních aktivech. Vaše úspory jsou uloženy u partnerských bank.

Je Revolut zdarma k použití?

Revolut je předplacená karta Visa, kterou lze používat ve Velké Británii i v zahraničí. Standardní plán je zdarma, ale má omezení týkající se výše bezplatných zahraničních výdajů.

Mohu použít doporučující kód na Revolut?

Ano, Revolut umožňuje zákazníkům používat kódy k propagaci svých služeb. Pokud například doporučíte přítele, aktuálně získáte až 50 $.

Jak mohu ušetřit na Revolut Premium

Chcete-li získat lepší nabídku na Revolut Premium, musíte si předplatit 12měsíční plán a aktuálně získáte 3měsíční bezplatnou službu.

Jak přidat Revolut

Aktivní slevové kódy pro REVOLUT

🛍️ Kategorie Ostatní
🔥 Celkové nabídky 12
🎇️ Slevové kódy 12
📌 Nabídky 0
➡️ Nejlepší kupón - Sleva 60 GBP
🆕 Nejnovější kupón 15% sleva
🚚 Doprava zdarma NE
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kupónové kódy pro REVOLUT

KÓD REVOLUT POPIS NABÍDKY REVOLUT VYPRŠÍ
titoua3qj4 Získejte slevu 60 GBP při prvním použití karty Revolut N / A
GET15EURO Získejte slevu 15 GBP N / A
WELCOME15 Získejte až 15% slevu na jakýkoli plán Revolut N / A
BF50 Černý pátek: Ušetřete až 50 % na tarifech Revolut Premium a Metal N / A

Možnosti platby

Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

7 Westferry Circus, Canary Wharf, Londýn, Anglie, E14 4HD
Revolut
@RevolutApp
Revolut
revolut.com

Krátký průvodce pro zákazníky Revolutu

 • Celkově vzato je Revolut bezpečná služba, která nabízí snadné a flexibilní způsoby, jak spravovat své peníze, utrácet a posílat platby globálně.
 • Revolut je skvělý pro provádění plateb a výběrů doma i v zahraničí.
 • Tip našeho editora: Virtuální karty Revolut, které jsou skvělé, pokud nakupujete online u obchodníka, kterého neznáte, protože můžete provést transakci a poté kartu zrušit, pokud jde o bezpečnost.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.