Generické filtry

Slevový kód a kupóny KLOOK

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory na KLOOK

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 5 - 1 hlasovat

Aktivní slevové kódy KLOOK

OBECNÉ INFORMACE O KLOOK.com

KLOOK.com, založený teprve v roce 2014 v Hong Kongu, se rychle stal přední světovou platformou pro aktivity, která přináší celý svět na dosah ruky s více než 100.000 300 dechberoucími a nezapomenutelnými zájezdy a zážitky ve více než XNUMX nejlepších destinacích po celém světě. Hledáte zábavné věci, které můžete dělat na cestách? Vyberte si KLOOK.com a zarezervujte si své další prázdninové dobrodružství, abyste získali ty nejlepší turistické výlety a zážitky. Chopte se okamžiku a vydejte se na cestu svého života, abyste si vytvořili nové jedinečné vzpomínky s úžasnými jednodenními prohlídkami, prohlídkami s průvodcem, výlety za vynikajícím jídlem, fantastickými show a festivaly v nejdůležitějších městech světa včetně Aucklandu, Edinburghu, Miami, Dubaje, Bangkoku, Vatikánu. , Londýn, Barcelona nebo Paříž. Hledejte ty největší cestovní aktivity a užívejte si život naplno. prázdný

SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE KLOOK.com

Chcete poznat nové lidi a dozvědět se více o jiných kulturách a tradicích? Pokud jste ten typ cestovatele, který chce dělat co nejvíce věcí, pak byste si měli vybrat KLOOK.com a zarezervovat si svou příští dovolenou během speciálních prodejních akcí, abyste získali nejlepší možné ceny za ubytování, let, půjčení auta, vstup do muzeí, uměleckých galerií, opatství nebo katedrál, panství a tak dále.

VÍTEJTE SLEVY

Sledujte a sledujte KLOOK.com a získejte slevu pro začátečníky. KLOOK.com tu a tam dává svým novým uživatelům slevu alespoň 5 % jako vítanou slevu.

VÝPRODEJ NA BLACK FRIDAY

Chcete získat alespoň 10% slevu na jakoukoli aktivitu KLOOK.com? Nebo snad chcete 50% slevu na F&B aktivity? Pak si zarezervujte svůj další útěk během výprodejů na Černý pátek a vytvořte si nové vzpomínky, které budou trvat navždy. Získáte také minimálně 20% slevu na další vybrané aktivity a zájezdy. Je to nejlepší cesta, kterou musíte navštívit, abyste mohli navštívit více destinací a dozvědět se více o historii jiných měst.

11/11 PRODEJ

The Singles' Day Sales nebo 11/11 Sales dorazí na KLOOK.com s masivními slevami. Vydejte se do destinace, kterou máte rádi, a ušetřete až 50 % na tolika vybraných aktivitách a zážitcích. Někdy můžete dokonce těžit z nabídky 1 za 1 nebo můžete získat slevu až 110 USD na pobyt v hotelu.

CYBER PONDĚLÍ VÝPRODEJ

Cyber ​​Monday Sales se stal v průběhu let stejně důležitým jako Black Friday a velké společnosti po celém světě dělají to nejlepší, aby vám přinesly exkluzivní nabídky a propagační nabídky. Plaťte méně za více cestování. Během akce Cyber ​​Monday získáte na KLOOK.com minimálně 25% slevu.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ

Získejte své Jolly Deals a zapomeňte na přeplněné večírky s rodinou. Vyberte si, zda budete cestovat v nejkrásnějším období roku, vydejte se na chatu do lesa nebo do luxusního resortu a užijte si až 50% slevu na vybrané aktivity a výlety. Vánoční prodejní akce dorazí na KLOOK.com s velkým překvapením. prázdný

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA KLOOK.com?

Je cestování vaší vášní? Kdybys mohl, cestoval bys pořád? Chcete si zarezervovat další úžasnou dovolenou, ale váš rozpočet je omezený? Co když vám řekneme, že KLOOK.com má po celý rok masivní slevy? Můžete ušetřit ještě více a nemusíte čekat na speciální akce, abyste se vydali na novou dobrodružnou nebo odpočinkovou cestu.

PROPAGAČNÍ KUPONY PRO KLOOK.com

Získejte nejlepší cenu pro svou příští dovolenou a použijte jeden z propagačních kuponů pro KLOOK.com z naší databáze. Můžete ušetřit až 25 % na celou objednávku nebo 25 USD na nákup. Někdy můžete se správným kódem kupónu získat ještě více.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA KLOOK.com

Získejte exkluzivní ceny za úžasné věci, které můžete dělat po celém světě. Následujte svůj instinkt a zvolte KLOOK.com a získejte až 60% slevu na svůj další sladký útěk. První stránka oficiálního webu vás vítá masivními slevami do neuvěřitelných destinací včetně Singapuru, Hong Kongu, Taipei, Penghu a mnoha dalších. Nechte se inspirovat a rezervujte si jedinečné pobyty pro úžasný zážitek, jaký jste nikdy v životě nezažili. Objevte nyní ty nejlepší zábavní parky, stará muzea nebo jiné historické památky a užijte si velké slevy na zájezdy bestsellerů KLOOK.com. Jsi student? Pokud se připojíte na UNiDAYS.com, získejte svou 10% slevu pro studenty na svou první rezervaci na KLOOK.com.

SLEVA NABÍZENÁ NEWSLETTEREM KLOOK.com

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k úžasným cestovním nabídkám, personalizovaným nabídkám a stovkám návrhů na cesty. Navíc, pokud budete mít štěstí, můžete také získat 10% slevu, když se přihlásíte k odběru newsletteru.

UŽITEČNÉ INFORMACE O KLOOK.com

Vydělávejte peníze navíc tím, že budete dělat to, co vás baví. Vaše závislost na cestování se může stát vaším vlastním malým podnikáním. Připojte se nyní k programu Affiliate Partner Program a získejte až 5 % z prodeje KLOOK.com a několik úrovní bonusových provizí a mnoho dalších výhod včetně snadné integrace, specializovaného správce účtu, bezplatných propagačních nástrojů a analýz a zpráv v reálném čase. Jste aktivní na sociálních sítích? Vlastníte cestovatelský blog nebo vlog? Poté se připojte k Influencer Programu KLOOK.com, zapojte se do sponzorované aktivity a propagujte své zkušenosti na svém kanálu a vyhrajte další cestovní nabídky. Chcete získat ještě více? Staňte se členem KLOOK.com a získejte odměnu za každou aktivitu, kterou si rezervujete a dokončíte pomocí věrnostního programu. Jak to funguje? Poté, co dokončíte svou aktivitu, získáte kredity KLOOK.com, které můžete vyměnit, abyste získali masivní slevy na další rezervaci. Navíc získáte až 80 kreditů, když zanecháte recenze a fotografie svého zážitku. Už neztrácejte čas a zarezervujte si svůj další výlet s KLOOK.com. Níže také naleznete stručný popis platebních metod, zásad vracení peněz a týmu zákaznických služeb.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB

KLOOK.com přijímá několik platebních metod včetně kreditních/debetních karet (VISA, MasterCard, JCB a American Express), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Alipay a WeChat Pay.

MOBILNÍ APLIKACE KLOOK.com

Stáhněte si oficiální oceněnou mobilní aplikaci KLOOK.com, která je k dispozici pro vaše zařízení iOS a Android, abyste získali přístup k exkluzivním nabídkám cestování a volného času a získejte slevu 5 % na svou první rezervaci aplikace. Mějte svět možností na svém malém gadgetu, který nosíte stále s sebou, a užijte si úžasné funkce včetně flexibilní rezervace a bezplatného zrušení pro tisíce aktivit, slevy vstupenek do kina a balíčky v kinech ve vašem okolí, vouchery Singapo Rediscovers pro rezervaci a získání exkluzivních nabídek, možnost streamovat živá videa s úžasnými nabídkami na KLOOK Live! a také možnost uložit si své bucket-list aktivity do seznamu přání a zarezervovat si je později, stejně jako možnost uplatnit své vstupenky a vouchery a stáhnout si je pro offline přístup.

KLOOK.com V SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

Získejte přístup k vybranému výběru úžasných a nezapomenutelných aktivit a zážitků a připojte se k úžasné komunitě KLOOK.com na kanálech sociálních médií. Sledujte KLOOK.com na Facebooku, Instagramu, Pinterestu, YouTube a Twitteru, abyste byli informováni o nejnovějších cestovatelských inspiracích a doporučeních a měli šanci vyhrát různé soutěže a dárky. Kromě toho nezapomeňte na oficiální blog, kde najdete užitečné a zajímavé články o prázdninových destinacích, průvodce a jedinečné příběhy, které vás inspirují k dalšímu útěku. Zjistěte více informací o nejlepších destinacích pro zimní dovolenou v USA a Mexiku, o nejúžasnějších outdoorových a rodinných aktivitách poblíž Las Vegas nebo o 10 nejstrašidelnějších městech v USA nebo o tom, jak můžete pozvat svého přítele na KLOOK.com, aby získal cestovní kredit zdarma.

INFORMACE O PRAVIDLA VRÁCENÍ

Vrácení peněz a také storno podmínky se liší, protože každá aktivita KLOOK.com má své vlastní podmínky. Většina z nich ale nabízí bezplatné zrušení. Pokud je například aktivita nebo výlet, který jste si zarezervovali, organizátorem zrušena, budete si moci vybrat mezi rezervací náhradního termínu pro stejnou aktivitu a požadavkem na vrácení celé částky. Pokud je váš let zpožděn nebo zrušen kvůli extrémním povětrnostním podmínkám, stávce nebo pandemii, máte nárok na vrácení peněz v plné výši.

KONTAKTNÍ INFORMACE PRO KLOOK.com

Na pravé straně první stránky KLOOK.com najdete sekci Nápověda, kde najdete nejlepší odpovědi na nejčastější otázky. Pokud vás tyto odpovědi neuspokojí, můžete se obrátit na tým zákaznických služeb zasláním e-mailu na adresu [chráněno e-mailem], odesláním svých problémů pomocí dotazovacího formuláře Ask Klook nebo prostřednictvím 24hodinového živého chatu. Můžete také použít horkou linku KLOOK.com vytočením jednoho z čísel uvedených na vašem voucheru Klook

Často kladené otázky o KLOOK

Nabízí KLOOK slevové kódy?

V současné době existuje 40 slevových kódů a akcí, které budou pro KLOOK fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí 3% slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy KLOOK?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od KLOOK, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě nyní se procento slevy pohybuje mezi 3 % a 15 % a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro KLOOK?

Nejlepší ověřený slevový kód pro KLOOK je (SK24CDG) a nabízí zákazníkům slevu 15 % na nákupy v červnu 2024.

Jak najdu nejnovější kupony pro KLOOK?

Nejnovější kupony pro KLOOK.com můžete najít na konkrétních webových stránkách jako www.promonix.com, www.global-discount-codes.com, www.coupons-promo-code.com, www.picodi.com nebo www.retailmenot. com.

Mohu platit přes paypal na KLOOK?

Ano, můžete platit přes PayPal na KLOOK.com.

Nabízí KLOOK dopravu zdarma?

KLOOK.com nabízí bezplatnou elektronickou dopravu. Potvrzení rezervace se všemi podrobnostmi obdržíte na svou e-mailovou adresu a můžete si jej také stáhnout z aplikace.

Co mohu dělat, když kupón KLOOK nefunguje?

Obdrželi jste chybovou zprávu, když jste se pokusili uplatnit kód kupónu KLOOK.com? Zjistěte, co musíte dodržovat, abyste to napravili. Pokud systém nerozpozná kód vašeho kupónu, možná jste udělali chybu při psaní, zejména pokud jste kód zadali ručně pomocí klávesnice. Znovu zkontrolujte zadání a ujistěte se, že znaky sledují přesně stejné pořadí, jaké je zobrazeno na naší stránce. Věnujte pozornost malým a velkým písmenům a ověřte, zda mezi nimi dáváte mezery. Věděli jste, že každý kód kupónu KLOOK.com má své vlastní podmínky pro uplatnění? Pečlivě si přečtěte podrobnosti o kódu svého kupónu a dodržujte jeho pravidla. Někdy je kód platný pouze pro minimální hodnotu rezervace nebo pro určité aktivity a destinace, zatímco jindy je kód platný pro nové nebo pro stávající zákazníky. Nakonec, pokud jste zkontrolovali vše výše uvedené a opravili jste všechny chyby, ale stále se vám zobrazuje chybová zpráva, znamená to, že váš kód již není k dispozici. Možná jste jej použili při předchozí rezervaci. Mějte na paměti, že kód kupónu KLOOK.com nemůžete uplatnit více než jednou, protože jeho platnost vyprší.

Zjistěte, jak přesně přidat propagační kód Klook.com a rozhodně ušetříte na další cestě

Postupujte podle následujících kroků a připravte se na plánování dalšího dobrodružství

 • 1
  Vyberte z našich webových stránek promo kód Klook.com a uložte jej pro pozdější použití
 • 2
  Vyberte si cíl a nezapomeňte vyplnit každý detail své cesty
 • 3
  Přihlaste se ke svému stávajícímu účtu Klook.com nebo se zaregistrujte jako nový zákazník
 • 4
  Pro kontrolu objednávky klikněte na "Můj košík" v pravém horním rohu obrazovky
 • 5
  Na konci košíku vyhledejte sekci „Slevy“ a zadejte přesný propagační kód, který jste si již uložili
 • 6
  Klikněte na „Uplatnit“ a vaše sleva se automaticky uplatní

Aktivní slevové kódy pro KLOOK

🛍️ Kategorie Cestovat
🔥 Celkové nabídky 40
🎇️ Slevové kódy 25
📌 Nabídky 15
➡️ Nejlepší kupón 15% sleva
🆕 Nejnovější kupón 3% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kupónové kódy pro KLOOK

KLOOK KÓD POPIS NABÍDKY KLOOK VYPRŠÍ
CWFIRSTT3 Užijte si 3% slevu s tímto kupónem pro nové zákazníky Klook Listopadu 30, 2024
MCHKTPT Použijte tento slevový kód Klook a získejte 10% slevu na vybranou dopravu v Japonsku N / A
OFF Získejte 5% slevu na turné po Švýcarsku N / A
KEEPLOOKING10 Speciální 10% sleva pro nové uživatele s těmito kódy voucherů klook.com N / A

Možnosti platby

Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

Kinwick Centre, 32 Hollywood Rd, Central, Hong Kong
Klook
@klook
KLOOK
klook.com

VLASTNOSTI A VÝHODY KLOOK.com 

Staňte se světoběžníkem a cestujte co nejvíce, abyste si užili ty nejlepší funkce a výhody KLOOK.com.

 • Úžasný affiliate program, který vám přinese minimálně 5% provizi a neuvěřitelný věrnostní program, který vám přinese skvělé výhody.
 • Různé platební metody včetně Google Pay a Apple Pay.
 • Bezplatná elektronická doprava a bezplatné zrušení k dispozici.
 • Více než 300 nejlepších destinací po celém světě.
 • Více než 100.000 XNUMX dechberoucích výletů a zážitků.

KLOOK.com TIPY PRO ÚSPORY

Ušetřete ještě více při rezervaci online na KLOOK.com jednoduše podle našich tipů na úsporu.

 • Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 10% slevu.
 • Získejte 10% slevu na svou první rezervaci, pokud se připojíte k UNiDAYS.com.
 • Stáhněte si aplikaci dostupnou pro zařízení se systémem iOS a Android a získejte exkluzivní slevy a extra 5% slevu na svou první rezervaci aplikace.
 • Získejte alespoň jednu sponzorovanou aktivitu s Influencer Programem KLOOK.com.
 • Zarezervujte si svou příští dovolenou během speciálních období roku: Černý pátek, Cyber ​​Monday, Double 11 Sales nebo Christmas Sales.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.