Generické filtry

RENTALCARS Slevové kódy a kupóny

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory v RENTALCARS

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.8 - 1 hlasovat

Aktivní slevové kódy RENTALCARS

VŠEOBECNÉ INFORMACE O RENTALCARS.com

Společnost RentalCars.com, původně pojmenovaná TravelJigsaw, byla založena v roce 2004 a je součástí společnosti Booking Holdings Inc., světového lídra v oblasti online cestování a souvisejících služeb. Již od počátku slaví úspěch a v současnosti je to největší světová online půjčovna aut, která vás spojí s nejvýznamnějšími značkami v autopůjčovnách včetně Europcar, Firefly, Alamo, Enterprise, Hertz nebo SIXT. S více než 10.5 miliony rezervací každý rok na více než 60.000 160 místech z více než XNUMX zemí světa se RentalCars.com hodí se širokou škálou vozidel včetně malých, středních a velkých vozů, kombi a prémiových vozů, SUV nebo minivanů a mnoha více. Zarezervujte si další cestu do vysněné destinace a pronajměte si auto s RentalCars.com, abyste získali větší flexibilitu a navštívili co nejvíce míst a mohli využívat vysoce kvalitní služby za bezkonkurenční cenu. prázdný

SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE RENTALCARS.com

Chcete během dovolené získat více svobody a flexibility? Chcete přeskočit agitku z MHD, ale myslíte si, že mnohem víc na své návštěvy historických památek? Už se nemusíte bát. Vyberte si RentalCars.com během speciálních prodejních akcí a získejte masivní slevy na stejně vysoce kvalitní služby.

VÍTEJTE SLEVY

I když RentalCars.com nenabízí trvalou slevu pro své nové zákazníky, nemusí to nutně znamenat, že nemůžete při první rezervaci výrazně ušetřit. Pravidelně kontrolujte RentalCars.com, protože každou chvíli můžete získat až 10% slevu na uvítanou.

VÝPRODEJ NA BLACK FRIDAY

Získejte přístup k nejlepším slevám, aktualizacím a exkluzivním nabídkám a s půjčením auta na RentalCars.com neváhejte počkat na prodejní akci Black Friday. Na pronájem auta můžete ušetřit až 50 %. Dopřejte si úžasné nabídky a užijte si svůj sladký únik z každodenní rutiny.

11/11 PRODEJ

Porovnejte nyní největší značky autopůjčoven a objevte svět RentalCars.com. zarezervujte si online pronájem auta během výprodejů 11/11, známých také jako Double 11 a Singles' Day, a odemkněte speciální nabídky. Na pronájem auta můžete ušetřit až 20 %.

CYBER PONDĚLÍ VÝPRODEJ

Oslavte dokonalé pondělí z celého roku na cestách. Užijte si svou svobodu a flexibilitu a rezervujte si pronájem auta během akce Cyber ​​Monday Sales Event, abyste získali až 50% slevy na RentalCars.com.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ

Plánujete v období svátků dobrodružnou nebo odpočinkovou dovolenou? Vydejte se na výlet a rozsviťte si Vánoce úžasnými slevami na RentalCars.com. Užijte si kouzelný prosinec a užijte si více než 20% slevu na vybrané služby během Vánoční akce. prázdný

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA RENTALCARS.com?

Chcete na rezervaci RentalCars.com ušetřit ještě více, ale nechcete čekat do konce roku, abyste získali masivní slevy během speciálních prodejních akcí? Poté vyberte RentalCars.com a zjistěte, jak můžete kdykoli získat slevu na této úžasné online půjčovně aut.

PROPAGAČNÍ KUPONY PRO RENTALCARS.com

Nenechte si ujít žádnou akci a použijte jeden z propagačních kupónů pro RentalCars.com z naší stránky, abyste ušetřili až 40% se slevou při rezervaci auta přes oficiální webové stránky. Navíc zde najdete také propagační kupóny, které vám mohou poskytnout až 30% slevu na další auto z půjčovny, a také kupóny, díky kterým získáte bezplatný pronájem auta.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA RENTALCARS.com

RentalCars.com nemá klasickou výprodejovou sekci, ale všechny slevy a speciální nabídky najdete na první stránce webu. V průběhu roku jsou období, která vám mohou přinést více než 20% slevu na pronájem auta ve vybraných destinacích. Navíc, pokud najdete nižší cenu u jiné společnosti, můžete těžit ze Zásady záruky shody ceny, což znamená, že RentalCrs.com vyrovná a dokonce porazí nižší ceny konkurence.

SLEVA NABÍZENÁ NEWSLETTEREM RENTALCARS.com

Přihlaste se k odběru oficiálního zpravodaje RentalCars.com a získejte až 15% slevu na svou příští objednávku.

UŽITEČNÉ INFORMACE O RENTALCARS.com

Vlastníte webové stránky, blog, newsletter nebo účet na sociálních sítích? Připojte se nyní k partnerskému programu RentalCars.com a odemkněte si nejširší výběr inventáře a nejlepší míru konverzace v oboru. Za každou rezervaci provedenou prostřednictvím vašeho odkazu, banneru nebo jiného marketingového nástroje získáte podíl z příjmů. Chcete získat ještě více? Vybudujte si svůj vlastní podnik a zaregistrujte se zdarma na oficiálním tržišti RentalCars.com, kde můžete 24 hodin denně 7 dní v týdnu předvést své vozy potenciálním zákazníkům z půjčovny aut po celém světě. Budete rozhodovat o všem: o vozidlech, která chcete uvést, cenách, které chcete nastavit, a získáte celosvětovou viditelnost, která vám pomůže rozvíjet vaše podnikání. Navíc můžete jednoduše spravovat svou flotilu bez dalších poplatků a bez předplatného, ​​protože budete platit provize pouze za všechny rezervace, které obdržíte. Spolupracujte nyní se světovou jedničkou v oboru a vaše podnikání poroste den ode dne. Je ještě několik věcí, které musíte vzít v úvahu, a nemusíte ztrácet čas hledáním všech podstatných informací o vaší objednávce na RentalCars.com. Udělali jsme to za vás. Přečtěte si náš krátký popis platebních metod, zásad vracení peněz a týmu zákaznických služeb.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB

RentalCars.com přijímá následující platební metody: Visa, MasterCard a American Express kreditní nebo debetní karty.

MOBILNÍ APLIKACE RENTALCARS.com

Stáhněte si nyní trojnásobně oceněnou mobilní aplikaci RentalCars.com, která je k dispozici na vašich zařízeních iOS a Android, abyste si mohli půjčit své auto rychleji a snadněji než kdy předtím a odemkli exkluzivní slevy v aplikaci. Můžete porovnávat nabídky od více než 900 autopůjčoven přímo z vašeho malého gadgetu, který máte vždy k dispozici. Své výsledky můžete filtrovat, abyste mohli rychle najít, co chcete, a budete moci provádět změny ve své rezervaci bez dalších poplatků za správu. Jděte bez papíru, s aplikací nemusíte tisknout poukaz na půjčení auta, abyste si mohli vyzvednout auto. Aplikace vás přivítá mnoha dalšími funkcemi včetně parkování Buddyho, vašeho malého přítele, který si pamatuje, kde je vaše auto, a s místy vyzvednutí a ještě více. Získejte svého dokonalého společníka na výlet.

RENTALCARS.com V SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

Zůstaňte v obraze a nenechte si ujít žádné aktualizace o RentalCars.com. připojte se k úžasné komunitě a sledujte její aktivitu facebookinstagramTwitter, Youtube  a  Pinterest číst recenze a získávat zpětnou vazbu od ostatních cestovatelů, jako jste vy. Nevyhýbejte se ani sekci Magazín z oficiálních stránek. Získáte přístup k zajímavým turistickým průvodcům a tipům a radám za nepříznivého počasí. Můžete najít zajímavé články jako Niagarské vodopády…Nejpodceňovanější místo na světě, 5 míst v jižním Španělsku nejlépe prozkoumaných autem, 5 nepřehlédnutelných jednodenních výletů z Malagy, Naše nejlepší zimní tipy pro jízdu, 10 tipů, jak poprvé vyjet do zahraničí nebo 7 Tipy na výlet bez stresu.

INFORMACE O PRAVIDLA VRÁCENÍ

Pokud si to rozmyslíte nebo se změní vaše plány, můžete většinu rezervací zrušit nebo přerezervovat zdarma až 48 hodin před vyzvednutím. Pokud jste ale při rezervaci auta zaplatili zálohu, peníze za zálohu zpět nedostanete. Navíc, pokud svůj pronájem zrušíte méně než 48 hodin před jeho zahájením, dostanete náhradu, po odečtení ceny třídenního pronájmu auta.

KONTAKTNÍ INFORMACE PRO RENTALCARS.com

Pokud jste na stránce FAQ nenašli uspokojivou odpověď, můžete kontaktovat tým zákaznických služeb na telefonu + 44 161 830 5708 zasláním e-mailu na jednu z adres pro každou zemi, kterou najdete na oficiálních webových stránkách nebo prostřednictvím živého chatu.

Často kladené otázky o RENTALCARS

Nabízí RENTALCARS slevové kódy?

V současné době existuje 27 slevových kódů a akcí, které budou pro RENTALCARS fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí % slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy RENTALCARS?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od RENTALCARS, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě nyní se procento slevy pohybuje mezi % a 35 % a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro RENTALCARS?

Nejlepší ověřený slevový kód pro RENTALCARS je (BCD B006300) a nabízí zákazníkům slevu 35 % na nákupy v červnu 2024.

Jaké jsou skutečné slevové kódy a akční nabídky pro RENTALCARS?

Jak najdu nejnovější kupóny pro RENTALCARS.com?

Nejnovější kupony pro RentalCars.com můžete najít na určitých webových stránkách, jako jsou www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.dealspotr.com, www.independent. co.uk, www.retailmenot.com nebo www.couponfollow.com.

Mohu platit přes PayPal na RENTALCARS.com?

Bohužel nemůžete platit přes PayPal na RentalCars.com.

Nabízí RENTALCARS.com dopravu zdarma?

Získáte bezplatné elektronické doručení s požadovanými informacemi.

Co mohu dělat, když kupón RENTALCARS.com nefunguje?

Pokud se vám zobrazí chybová zpráva a systém nerozpozná váš kód, doporučujeme vám postupovat podle našich pokynů a zjistit, jak opravit nejčastější zdroje chyb. Zadali jste kód ručně pomocí klávesnice? Možná jste udělali chybu při psaní, aniž byste si toho všimli. Zkontrolujte svůj záznam ještě jednou a věnujte pozornost velkým a malým písmenům. Ujistěte se, že mezi znaky nevkládáte mezery a že všechna čísla a písmena mají přesné pořadí jako v naší databázi. Zkontrolovali jste podmínky odkupu? Pokud nedodržíte pravidla hry, kód vašeho kupónu vygeneruje chybovou zprávu. Obvykle je kód platný pro minimální hodnotu rezervace, pro určité značky nebo pro určité destinace. Existují také případy, kdy je kód platný pro nové nebo pro stávající zákazníky. Jste si jisti, že váš kód je stále k dispozici? Možná jste použili stejný kód kupónu RentalCars.com při předchozím nákupu a úplně jste na něj zapomněli. Kód kupónu nelze použít více než jednou, protože jeho platnost vyprší.

JAK PŘIDAT KUPON RENTALCARS.com?

Postupujte podle našich pokynů popsaných níže a zjistěte, jak můžete snadno a bezpečně přidat kód kupónu RentalCars.com, abyste získali úžasnou slevu.

 • 1
  Přejděte na RentalCars.com, vyberte místo vyzvednutí a termíny a stiskněte tlačítko Rezervovat.
 • 2
  Přihlaste se do svého osobního účtu, pokud již máte účet, zaregistrujte se, abyste získali snadný přístup k objednávce rezervace a v případě potřeby ji mohli změnit.
 • 3
  Podívejte se na všechny kupóny RentalCars.com uvedené na naší stránce a když najdete ten, který vyhovuje vašim potřebám, jednoduše ho zkopírujte do schránky, zapamatujte si jej nebo si jej poznamenejte na kus papíru nebo do dokumentu Word.
 • 4
  Vraťte se na stránku se souhrnem rezervace na RentalCars.com a vložte svůj kód do propagačního pole nebo jej zadejte ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Použijte svůj kód pro získání slevy a pokračujte posledními kroky k dokončení nákupu.

Aktivní slevové kódy pro RENTALCARS

🛍️ Kategorie Cestovat
🔥 Celkové nabídky 27
🎇️ Slevové kódy 11
📌 Nabídky 16
➡️ Nejlepší kupón 35% sleva
🆕 Nejnovější kupón 5% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kuponové kódy pro RENTALCARS

KÓD RENTALCARS POPIS NABÍDKY RENTALCARS VYPRŠÍ
N/A ☀️ Podívejte se na letní výprodej Rentalcars.Com 2024 ☀️ N / A
N/A 🎉 Nejlepší nabídky června 2024 na Rentalcars.Com 🎉 N / A
IR5 Ušetřete 5 %. Nakupujte ještě dnes! N / A
N/A Pronajměte si půjčovny aut v Bostonu od 194 USD N / A

Možnosti platby

Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

6 Goods Yard Street, Manchester, M3 3BG, Spojené království
Rentalcars.com
@BookRentalCars
Rentcars.com
rentalcars.com

VLASTNOSTI A VÝHODY RENTALCARS.com Objevte svět RentalCars.com a odemkněte jeho exkluzivní funkce a výhody.
 • Úžasný affiliate program, který vám přinese vysokou míru konverzace a mnoho dalších odměn.
 • Zásady záruky dorovnání ceny.
 • Bezplatné elektronické doručení a zásady bezplatného zrušení.
 • Více než 10.5 milionu rezervací každý rok.
 • Přístup k více než 60.000 160 míst z více než XNUMX zemí celého světa.
RENTALCARS.com TIPY PRO ÚSPORY Chcete ušetřit více na objednávce rezervace RentalCars.com, ale nevíte, jak na to? Postupujte podle našich tipů na úsporu a užijte si všechny výhody.
 • Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte slevu až 15 % na další objednávku.
 • Získejte 10% slevu na uvítanou na svou vůbec první rezervaci.
 • Stáhněte si aplikaci dostupnou pro zařízení iOS a Android a získejte exkluzivní slevy v aplikaci.
 • Získejte až 20% slevu po celý rok s bleskovými nabídkami.
 • Nakupujte během speciálních období roku: Černý pátek, Cyber ​​Monday, Mid-Season a Final Season Sale, Double 11 nebo Christmas sale.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.