Generické filtry

Slevový kód a kupóny FLIXBUS

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory u FLIXBUS

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.3 - 4 hlasů

Aktivní slevové kódy FLIXBUS

Obecné informace o FlixBus

Pokud jste se dostali na tuto stránku, pak určitě hledáte jízdenku na FlixBus. Nezáleží na tom, zda jste již s FlixBusem cestovali nebo je to poprvé; tým Couponius napsal tohoto průvodce pro všechny cestující FlixBus. Udělali jsme, co bylo v našich silách, abychom vzali v úvahu všechny možné aspekty cestování a nejlepší způsoby, jak plánovat a rezervovat výlety s FlixBusem, natolik, že jsme si jisti, že tento průvodce pomůže každému, bez ohledu na to, jak zkušený nebo nezkušený je. moment.  Při napsání tohoto materiálu jsme čerpali ze zkušeností členů našeho vlastního týmu, lidí, které známe, ale také online zdrojů od jiných cestovatelů a průmyslových autorit, jako jsou renomované cestovatelské weby, cestovatelské bloggery a webové stránky s recenzemi s vysokou reputací a popularitou. Věnujte prosím několik minut níže a podívejte se na tento materiál a objevte efektivní způsoby, jak můžete cestovat a ušetřit s FlixBus, bez ohledu na to, odkud jste na světě.

Co je FlixBus a jak funguje:

 • FlixBus je globální poskytovatel mobility, který slibuje změnit způsob, jakým miliony lidí po celém světě cestují. Jako jedinečná kombinace technologického start-upu, e-commerce společnosti a klasického dopravního operátora se FlixBus nedávno stal lídrem trhu v mnoha různých regionech a během velmi krátké doby vytvořil největší evropskou síť dálkových autobusů. 
 • Vizí FlixBusu je nabídnout svým cestujícím chytrou platformu pro udržitelné cestování. Jeho cílem je, aby rezervace byla snadná a cestování bylo pohodlné, cenově dostupné a ekologické.
 • Vozový park FlixBus se dnes skládá z více než 4000 autobusů ve více než 40 zemích a s více než 5500 destinacemi. Tým FlixBus má na starosti obchodní model, neustálý rozvoj dopravní sítě, technická řešení a spolupráci s dalšími místními dopravci, specialisty v oboru, za účelem integrace do sítě FlixBus.
 • Věříme, že zásadní pro dobrý zážitek z FlixBus je mobilní aplikace. Poskytne vám možnost přístupu k rezervacím, trasám, nabídkám a všem dalším dostupným možnostem kdykoli a kdykoli na dosah ruky. Velmi oceňujeme, že v aplikaci můžete sledovat autobusy FlixBus v reálném čase, můžete zjistit, jak brzy přijedou na kteroukoli autobusovou zastávku a můžete si tak lépe naplánovat jízdní řád.
prázdný

Jak ušetřit peníze při rezervaci s FlixBus:

 • Hlavním tipem, jak ušetřit peníze s FlixBus, je naplánovat a zarezervovat si jízdenky včas. Vždy si naplánujte itinerář a rezervujte si jízdenky FlixBus předem, abyste získali nejnižší ceny. Měli byste si být vědomi toho, že s přímými trasami FlixBus, aniž byste museli měnit autobus, abyste se dostali do cíle na dlouhých cestách, mohou být o něco dražší, takže s tím také berte v úvahu. Pokud nemáte tašku a čas není to nejdůležitější, vyberte si levnější cestu, i když to znamená změnit jednu nebo dvě trasy FlixBusu.
 • V souladu s myšlenkou plánování dopředu si prosím, pokud je to možné, zarezervujte zpáteční letenky. Pokud cestujete do destinace, ze které se vracíte, bude rezervace zpátečních letenek vždy levnější než dvě sady letenek zakoupené samostatně.
 • Noční autobusy: pokud vás zajímá více cíl než cesta, pak vám doporučujeme podívat se na možnost rezervace místa v autobusech, které jezdí v noci na dlouhé vzdálenosti. Jsou levnější variantou a nemají tolik zastávek jako běžné autobusy.
 • Plánujte chytře a rozdělte svá zavazadla do dvou bezplatných zavazadel: osobní zavazadlo, které si vezmete s sebou do kabiny (kde vám doporučujeme vzít si osobní věci a cennosti) a příruční zavazadlo pro uložení do vyhrazeného zavazadlového prostoru. Jakékoli další zavazadlo nebo osobní zavazadlo s nadváhou je účtováno navíc, což zvyšuje náklady na vaši cestu. Podrobnější informace o rozměrech a váze najdete na jízdence FlixBus.
 • Nerezervujte si preferenční sedadla, pokud si neplánujete užít scenérii, preferenční sedadla jsou při rezervaci zpoplatněna. Podle našich zkušeností jsou standardní sedadla každopádně pohodlná a je mnoho autobusů, kde místa nejsou označena a nikdo nebude brát ohled na počet míst na jízdence.
 • Při každé rezervaci jízdenky FlixBus použijte slevový kód: pokud máte účet FlixBus a přihlásili jste se k odběru newsletteru, často cestujete nebo sledujete FlixBus feed na sociálních sítích, budete moci od FlixBusu dostávat slevové kódy. Tyto kódy, což jsou řetězce znaků a číslic, lze zadat při pokladně a získat slevu z celkové ceny. V dalším sloupci vám poskytneme další podrobnosti o těchto kódech kupónů FlixBus, kde je najdete a jak je uplatnit.

Slevové poukázky FlixBus

 • FlixBus nabízí zákazníkům slevové poukazy, známé také jako slevové kupony, přímo na webových stránkách, na účtech FlixBus na sociálních sítích, v newsletteru nebo na specializovaných slevových webech, jako jsou www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk , www.picodi.com, www.retailmenot.com nebo www.dealspotr.com.
 • Podmínky a omezení slevových kódů FlixBus: slevové kódy mají vždy podmínky uplatnění. Tyto podmínky mohou souviset s minimální hodnotou objednávky, na kterou se vztahují, s konkrétním typem produktu, na který je lze uplatnit, nebo dokonce s konkrétní značkou či produktem, pro který výhodu nabízejí. Přečtěte si prosím pozorně podmínky, až najdete slevový kód FlixBus, abyste jej správně uplatnili ve své objednávce a mohli využívat všech výhod, které nabízí.
 • Doba platnosti slevových kódů FlixBus: slevové kódy, stejně jako akce, mají dobu platnosti, během které je lze použít. Každý slevový kód, který uveřejňujeme, má také určeno toto časové omezení, protože chceme ušetřit váš důležitý čas a nechceme, abyste zkoušeli kódy, které již vypršely a již neprospívají vašim objednávkám. Stojí za to upřesnit, že někdy mohou tyto slevové kódy, i když lhůta zmíněná FlixBusem uplynula, stále fungovat, takže pokud jste nenašli dobrý slevový kód a čas vám to dovolí, vyzkoušejte kódy, jejichž platnost vypršela, protože existuje šance, že může ještě fungovat.
 • Slevové kódy FlixBus zveřejněné na Couponius: protože my v týmu Couponius milujeme slevy, chceme, aby naši návštěvníci získali ty nejlepší nabídky a slevy při nakupování na FlixBus. Trávíme tedy spoustu času studiem webových stránek FlixBus, newsletteru FlixBus a účtů na sociálních sítích FlixBus a hledáním nejnovějších slevových kódů. Zároveň také udržujeme aktuální informace o kódech zveřejněných na jiných slevových webech a každý den kontrolujeme důvěryhodné zdroje, jako jsou www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac a mnoho dalších.
 • Na této stránce naleznete seznam kódů, které tým Couponius často kontroluje a aktualizuje. Nezkoušejte prosím jen jeden nebo ten, který se vám zdá nejlepší pro vaši objednávku, ale vyzkoušejte všechny, pak se můžete rozhodnout, který z nich vám přináší největší užitek, a použít jej. 
 • Jak uplatnit slevové kódy na FlixBus: Abychom vám pomohli rychle a správně uplatnit slevový kód FlixBus, vytvořili jsme průvodce na této stránce. Přejděte na konec stránky a postupujte podle pokynů, jak uplatnit slevové kódy pro web FlixBus. Přidali jsme také obrázek, který vám ušetří čas navíc, protože vám přesně ukáže, kam zadat slevový kód.

Několik dalších tipů pro cestovatele FlixBus

Několik dalších tipů, které, i když vám nepomohou ušetřit peníze, mohou pomoci zlepšit váš zážitek z FlixBus a určitě vám pomohou při cestování: 
 • Ukažte se na zastávce brzy, ne všechny zastávky jsou stejné a pravděpodobně také získáte lepší místa;
 • Vezměte si vytištěnou obrazovku letenky, abyste se ujistili, že ji máte s sebou, protože aplikace se nemusí spustit nebo vaše připojení k internetu může být nedostupné, když nastoupíte.
 • Mějte své doklady a jízdenky připravené ještě před nástupem do autobusu, systém FlixBus umožňuje cestujícím skenovat dokumenty a mít je připravené předem to usnadňuje a urychluje. Uvědomte si také, že autobusy FlixBus opouštějí autobusovou zastávku velmi rychle po dokončení nástupu.
 • Ne všechny autobusy FlixBus jsou zelené a mají logo FlixBus. Někdy místní partneři FlixBus nemají autobusy této značky, takže si nezapomeňte přečíst číslo autobusové linky na jízdence a najít autobusové nástupiště, na které váš autobus přijede.
 • Zde jsou naše názory na flotilu autobusů FlixBus, jak jsme ji zažili: Aktualizované, čisté autobusy a docela nové modely. Docela pohodlná sedadla, podle nás lepší než sedadla v letadle. V autobuse najdete toalety, wifi zdarma s dost pomalým připojením omezeným na 100mb na cestu. Všechny autobusy mají elektrické zásuvky mezi sedadly, pouze jednu na řadu. 

Konečný závěr

Tým Couponius široce považuje FlixBus za hlavní společnost pro rychlou, spolehlivou a levnou autobusovou dopravu. Hlavními konkurenty na trhu EU jsou Eurolines a National Express ai když se služby radikálně neliší, považujeme FlixBus za zlatý standard v autobusové dopravě a rádi s nimi budeme cestovat znovu.

Často kladené otázky o FLIXBUS

Nabízí FLIXBUS slevové kódy?

V současné době existuje 40 slevových kódů a akcí, které budou pro FLIXBUS fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí % slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy FLIXBUS?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od FLIXBUS, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě nyní se procento slevy pohybuje mezi % a 65 % a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro FLIXBUS?

Nejlepší ověřený slevový kód pro FLIXBUS je (NFSUKK4MBK) a nabízí zákazníkům slevu 65 % na nákupy v červnu 2024.

Jaké jsou skutečné slevové kódy a akční nabídky pro FLIXBUS?

JAK NAJDU NEJNOVĚJŠÍ KUPONY PRO FLIXBUS.COM?

Nejnovější kupony pro FLIXBUS.COM můžete najít na oficiálních stránkách a na konkrétních webových stránkách jako www.coupons-promo-code.com, www.dealspotr.com, www.slickdeals.net, www.groupon.co.uk, www .hotdeals.com nebo www.shopper.com.

MOHU PLATIT PAYPALEM NA FLIXBUS.COM?

Ano, můžete platit přes PayPal na FLIXBUS.COM.

NABÍZÍ FLIXBUS.COM DOPRAVU ZDARMA?

Ano, elektronickou vstupenku dostanete zdarma přímo na vaši e-mailovou adresu a v rámci aplikace.

CO MOHU DĚLAT, POKUD KUPON FLIXBUS.COM NEFUNGUJE?

Pokud váš kód kupónu FLIXBUS.COM nefunguje, doporučujeme vám, abyste se řídili našimi triky a tipy, abyste zjistili zdroj vaší chyby a zjistili, jak ji můžete opravit. Za prvé, pokud jste kód zadali ručně, možná jste udělali chybu při psaní. Znovu zkontrolujte zadání a ujistěte se, že jste věnovali pozornost velkým a malým písmenům a že jste mezi znaky nevložili mezery. Navíc musíte dodržet stejnou posloupnost čísel a písmen, jaká se objevují v naší databázi. Všem těmto potížím se můžete vyhnout tím, že pro správný přenos kódu od začátku jednoduše použijete funkci kopírování a vkládání. Za druhé, každý kód kupónu flixbus z naší stránky má své vlastní podmínky pro uplatnění. Pečlivě si přečtěte podrobnosti ke kódu kupónu, abyste zjistili, jaká pravidla musíte dodržovat. Někdy je kód platný pro minimální hodnotu rezervace nebo pro konkrétní destinace, zatímco jindy je kód platný pro nové nebo pro stávající zákazníky. Za třetí, pokud jste zkontrolovali vše výše uvedené a systém stále generuje chybovou zprávu, znamená to, že jste již použili stejný kód kupónu flixbus v předchozí objednávce. Už ji nemůžete používat, protože její platnost již vypršela. Pamatujte, že nemůžete použít stejný kód kupónu více než jednou.

Mohu na Flixbus použít více kódů voucherů?

Bohužel ne, Flixbus umožňuje použití pouze jednoho kódu na objednávku, takže si prosím vyberte ten nejlepší voucher pro své potřeby.

Jak uplatním svůj voucher Flixbus?

Chcete-li uplatnit kód voucheru Flixbus nebo kód kupónu, postupujte podle průvodce na této stránce. Najdete zde také tiskovou obrazovku, která vám ukáže, kam zadat kód pro uplatnění nabídky.

Jak úspěšně použít kód voucheru FlixBus online

Vyberte si chytře, cestujte zeleně a ušetřete na další cestě autobusem pomocí voucherů na FlixBus.com

 • 1
  Procházejte PromoCode.how pro nejlepší nabídku a kliknutím na „Kopírovat“ uložte kód voucheru pro pozdější použití
 • 2
  Přejděte na FlixBus.com, vyberte si cíl a vyplňte všechny cestovní údaje
 • 3
  Na stránce „Rezervace“ vyplňte údaje o cestujících, sedadla a doplňky a poté zkontrolujte celkovou objednávku
 • 4
  Těsně pod celkovou dlužnou částkou vyhledejte tlačítko „Vložit voucher“, na které kliknete
 • 5
  Zadejte nebo vložte přesný kód voucheru uložený dříve a kliknutím na „Uplatnit“ obdržíte potvrzení

Aktivní slevové kódy pro FLIXBUS

🛍️ Kategorie
🔥 Celkové nabídky 40
🎇️ Slevové kódy 21
📌 Nabídky 19
➡️ Nejlepší kupón 65% sleva
🆕 Nejnovější kupón Sleva 30 £
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kuponové kódy pro FLIXBUS

KÓD FLIXBUS POPIS NABÍDKY FLIXBUS VYPRŠÍ
N/A Získejte exkluzivní slevu a nabídky s e-mailovou registrací N / A
15DD Flixbus: Sleva 30 GBP na jakoukoli objednávku N / A
215DD Získejte slevu 30 GBP na výběr Flixbus, když k nákupu přidáte tento kód voucheru N / A
WELCOME20 Ušetřete 20 %, pokud nakupujete nyní N / A

Možnosti platby

PAYPAL
ApplePay
Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

Flix SE, Friedenheimer Brücke 16, 80639 München Německo
flix autobus
@FlixBus
FlixBus
flixbus.com

FlixBus provozuje velkou flotilu autobusů a činí zelené cestování cenově dostupným a snadným. Síť FlixBus se rozprostírá po Evropě, USA, Kanadě, Turecku a Brazílii. Zjistěte si informace o trasách, povolených zavazadlech a cenách letenek snadno a cenově na FlixBus.com a ušetřete na cestě pomocí propagačních kódů.  

VLASTNOSTI A VÝHODY FLIXBUS.COM

Mějte Evropu na dosah ruky a získejte přístup k exkluzivním funkcím a výhodám.

 • Úžasný affiliate program s vysokými provizemi a specializovaným týmem zákaznických služeb.
 • Různé platební metody včetně Apple Pay a Google Pay.
 • Více než 400.000 XNUMX připojení denně.
 • Přístup do více než 2500 destinací ve 36 evropských zemích.
 • Bez rezervačního poplatku a bezplatné zrušení k dispozici.

FLIXBUS.COM TIPY PRO ÚSPORY

Ušetřete ještě více na svém příštím cestovatelském dobrodružství a využijte jeden z našich tipů na úsporu flixbusů, abyste snížili náklady na jízdenku na autobus.

 • Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte slevu 10 % na další rezervaci.
 • Získejte až 10% slevu na uvítanou na svou vůbec první rezervaci na FlixBus.
 • Stáhněte si aplikaci a získejte 10% slevu v aplikaci
 • Rezervujte dříve a cestujte ve skupinách, abyste získali masivní slevy.
 • Zarezervujte si během speciálních prodejních akcí, jako je Černý pátek, Cyber ​​Monday, Singles' Day a Vánoční výprodeje, a získejte až 80% slevu na příští dovolenou.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.