Generické filtry

QATARAIRWAYS slevový kód a kupóny

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory u QATARAIRWAYS

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.8 - 1 hlasovat

Aktivní slevové kódy QATARAIRWAYS

OBECNÉ INFORMACE O QATARAIRWAYS.com

QatarAirways.com, se sídlem v Dauhá, ve státě Katar, na mezinárodním letišti Hamad, byla spuštěna v roce 1997 a je nejen nejrychleji rostoucí leteckou společností na světě, ale také jednou z nejmladších globálních leteckých společností, která svou flotilou obsluhuje všech šest kontinentů. více než 200 letadel nejnovější generace. Tato prestižní společnost, státní vlajkový dopravce Kataru, je první globální leteckou společností, která dosáhla neuvěřitelných 5 hvězdiček COVID-19 Airline Safety Rating od Skytrax, mezinárodní organizace pro hodnocení letecké dopravy. QatarAirways.com navíc v průběhu let získal několik důležitých ocenění, včetně The Airline of the Year od Skytrax v letech 2011, 2012, 2015, 2017 a 2019. Poznejte QatarAirlines.com a zarezervujte si svou příští cestu do více než 160 destinací po celém světě. svět včetně Los Angeles, Barcelony, Istanbulu, Seychel, Dubrovníku, Bali, Phuketu, Colomba, Paříže nebo Sydney a mnoha dalších. S QatarAirlines.com si také můžete pronajmout auto z více než 40.000 1.137.000 míst po celém světě a můžete si rezervovat ubytování ve více než XNUMX XNUMX XNUMX hotelech a apartmánech. prázdný

SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE QATARAIRWAYS.com

Jste závislý na cestování a chcete navštívit co nejvíce míst, ale máte omezený rozpočet? Rezervujte si svou příští dovolenou snů s QatarAirways.com a získáte vysoce kvalitní služby za bezkonkurenční cenu. Navíc si vyberte svou příští cestu během speciálních prodejních akcí a zajistěte si masivní slevy.

VÍTEJTE SLEVY

Čas od času QatarAirways.com nabízí až 10% slevu na uvítanou pro vaši první rezervaci.

VÝPRODEJ NA BLACK FRIDAY

Procestujte celý svět a získejte nejlepší ceny pro svůj další únik z každodenní rutiny. Během akce Black Friday Sales Event odemyká QatarAirways.com bláznivé nabídky letenek a také speciální nabídky ubytování, abyste mohli získat nižší cenu na svou příští dovolenou. Ve vybraných destinacích můžete až 750 USD a můžete získat až 10.000 50 bonusových mil a ještě více. Navíc můžete využít až XNUMX% slevu na vybrané lety a hotely.

11/11 PRODEJ

Vraťte se na QatarAiways.com během prodejní akce Singles' Day, známé také jako Double 11 nebo 11/11 Sales, abyste získali luxusní služby za dostupné ceny. Na příští dovolenou můžete ušetřit více než 20 %.

CYBER PONDĚLÍ VÝPRODEJ

Prodejní akce Cyber ​​Monday se stala stejně populární jako Black Friday. A stále více společností vám dává speciální nabídky a bleskové nabídky během dne s největšími prodeji v roce. QatarAirways.com vás vítá se slevou až 50 %. Zarezervujte si nyní jednu z fantastických nabídek QatarAirways.com a využijte ty nejlepší ceny na další cestu.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ

Podívejte se na svět a dopřejte si pauzu od každodenní rutiny. Užijte si kouzelné Vánoce a rezervujte si svou příští dovolenou s QatarAirways.com, abyste získali alespoň 30% slevu. Během Vánoční prodejní akce jsou zvýhodněné ceny, které si nenechte ujít. prázdný

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA QATARAIRWAYS.com?

Dobré zprávy pokračují s QatarAirways.com. Pokud nechcete čekat až do konce roku, abyste získali zvýhodněné ceny na další cestu během speciálních prodejních akcí, pak byste měli využít jednu z následujících metod k zajištění úžasných cen. Zjistěte, jak můžete každý den získat slevu na QatarAirways.com, abyste si užili život naplno.

PROPAGAČNÍ KUPONY PRO QATARAIRWAYS.com

Se správným kódem propagačního kuponu pro QatarAirways.com můžete ušetřit až 15 % slevy na další rezervaci a můžete získat další zavazadla bez dalších nákladů. Navíc můžete získat dostupné ceny za další služby, včetně půjčoven aut.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA QATARAIRWAYS.com

Začněte plánovat svou cestu a získejte exkluzivní nabídky do vybrané destinace. Získejte až 50% slevu na ceny za ujeté kilometry Easy Deals a až 20% slevu na časově omezené nabídky. Navíc, pokud upgradujete na prémiovou letenku, můžete ušetřit až 20 % slevy při zakoupení dalšího zavazadla nebo přístupu do salonku. Jsi student? Pokud si cestu na QatarAirways.com zarezervujete více než jednou, můžete ušetřit 10 až 20 %.

SLEVA NABÍZENÁ NEWSLETTEREM QATARAIRWAYS.com

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte exkluzivní přístup k personalizovaným nabídkám a získejte slevu 10 %, kterou můžete využít při své další rezervaci na QatarAirways.com.

UŽITEČNÉ INFORMACE O QATARAIRWAYS.com

Připojte se nyní k programu Qatar Airways Affiliate Marketing Program a zpeněžte návštěvnost svých stránek bez nákladů. Za každého zákazníka, který provede rezervaci u QatarAirways.com z vašeho webu, blogu nebo newsletteru, získáte vysoké provize, přístup k bannerům HTML a jpg a také další zdroje, které vám pomohou propagovat společnost. Budete také dostávat pravidelná upozornění na nejnovější akce a nabídky po celém světě a specializovaný tým podpory přidružených společností. Chcete získat ještě více? Poté se připojte do Privilege Club a upgradujte svůj status na Platinovou úroveň, abyste získali exkluzivní privilegia a výhody pro vás a vaši rodinu, přednostní pohotovostní režim, nakupujte a plaťte pomocí Qmiles v Qatar Duty Free a Oryx Galleria, přednostní odbavení a nástup na palubu. místa, povolená zavazadla, přístup do salonku a sleva na online odkupy a ještě více. Kromě toho, pokud jste student a vstoupíte do Privilege Club, získáte speciální tarify na lety, povolenou nadváhu zavazadel, flexibilitu změny data, dárek k promoci a bezplatnou super Wi-Fi a ještě více než to vše.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB

QatarAirways.com akceptuje následující platební metody: Kreditní a debetní karta (VISA, American Express, MasterCard, UATP, Discover, Maestro, Diners Club, JCB), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Sofort, iDEAl, Western union, Designated Local Banky a další platební metody dostupné v určitých zemích, včetně AliPay, POLi, UnionPay International, RuPay, Masterpass nebo EMI.

MOBILNÍ APLIKACE QATARAIRWAYS.com

Stáhněte si nyní oficiální mobilní aplikaci QatarAirways.com, která je k dispozici pro zařízení iOS, Android a Huawei, abyste si ji mohli rezervovat na cestách a mít svou oceněnou cestu na dosah ruky. Aplikace je vaším dokonalým společníkem na cesty, který poskytuje přístup k široké řadě funkcí včetně plateb jedním klepnutím, přihlašování dotykem, upozornění na nástupní bránu a nabídek upgradu sedadel. Navíc budete dostávat upozornění v reálném čase o stavu vašeho letu a odemknete exkluzivní nabídky v aplikaci.

QATARAIRWAYS.com V SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

Staňte se světoběžníkem a sdílejte své divoké nebo relaxační zážitky s ostatními cestovateli. Získejte inspiraci a najděte zábavné věci v mnoha nejlepších destinacích. Připojte se ke komunitě QatarAirways.com na sociálních sítích a sledujte její aktivitu, abyste získali přístup k prestižnímu a vysoce kvalitnímu dobrodružství. QatarAirways.com má účty zapnuté facebookXinstagramPinterestLinkedIn  a  Youtube a nabízí důležité a užitečné informace o svých službách a cenách.

INFORMACE O PRAVIDLA VRÁCENÍ

Je váš let zrušený nebo zpožděný? Nestihli jste kvůli pandemii, tříkolce nebo strašně špatným povětrnostním podmínkám přestupní let? Můžete požádat o vrácení celé částky za letenku nebo můžete získat cestovní poukaz, který můžete použít při další rezervaci. Pokud si zarezervujete flexibilní jízdenku, můžete provést jakékoli změny, které chcete, a dokonce můžete rezervaci zrušit bez dalších nákladů.

KONTAKTNÍ INFORMACE PRO QATARAIRWAYS.com

Pokud jste na stránce FAQ nenašli uspokojivou odpověď a chcete další rady a pokyny, můžete kontaktovat tým zákaznických služeb zasláním zprávy na kanálech sociálních sítí QatarAirways.com, zasláním e-mailu přes online kontakt, do nejbližší kanceláře nebo telefonicky. Pro každou zemi najdete telefonní číslo na stránce Kontaktujte nás na oficiálním webu.

Často kladené otázky o QATARAIRWAYS

Nabízí QATARAIRWAYS slevové kódy?

V současné době existuje 40 slevových kódů a akcí, které budou pro QATARAIRWAYS fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí 5% slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy QATARAIRWAYS?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od QATARAIRWAYS, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě nyní se procento slevy pohybuje mezi 5 % a 25 % a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro QATARAIRWAYS?

Nejlepší ověřený slevový kód pro QATARAIRWAYS je (mer) a nabízí zákazníkům slevu 25 % na nákupy v červnu 2024.

Jak najdu nejnovější kupony pro QATARAIRWAYS.com?

Nejnovější kupony pro QatarAirways.com najdete na konkrétních webových stránkách jako www.promonix.com, www.cupons-promo-code.com, www.retailmenot.com, www.coupon-korea.com, www.flightcouponcode.com nebo www.rezeem.com.

Mohu platit přes PayPal na QATARAIRWAYS.com?

Ano, můžete platit přes PayPal na QatarAirways.com.

Nabízí QATARAIRWAYS.com dopravu zdarma?

QatarAirways.com nabízí bezplatné elektronické doručení prostřednictvím vaší e-mailové adresy se všemi nezbytnými informacemi o rezervaci a potvrzením. Navíc v aplikaci získáte i e-vstupenku.

Co mohu dělat, když kupón QATARAIRWAYS.com nefunguje?

Pokud váš kód kupónu QatarAirways.com nefunguje, postupujte podle našich tipů a triků, abyste našli zdroj své chyby a zjistěte, jak ji můžete opravit. Věnujte pozornost podrobnostem kódu kupónu. každý QatarAirways.com má své vlastní podmínky pro uplatnění, které musíte dodržovat, jinak systém nerozpozná váš kód a obdržíte chybovou zprávu. Kód je obvykle platný pro minimální hodnotu rezervace nebo pro určité destinace. Jsou chvíle, kdy je kód platný pro nové nebo stávající zákazníky nebo pro jiné kategorie, jako jsou studenti a učitelé. Zadali jste kód ručně? Znovu zkontrolujte zadání a ujistěte se, že všechna čísla a písmena jsou ve stejném pořadí jako na naší stránce a věnujte pozornost také velkým a malým písmenům. Navíc byste mezi znaky neměli dávat mezery. Všem těmto potížím se můžete vyhnout tím, že od začátku jednoduše použijete funkci kopírování a vkládání, abyste správně přenesli svůj kód. Pokud neplatí nic z výše uvedeného, ​​znamená to, že kód vašeho kupónu již není k dispozici. Možná jste již použili stejný kód kupónu QatarAirways.com u předchozí objednávky a nepamatujete si. Ale příště nezapomeňte, že kód kupónu nemůžete použít více než jednou, protože jeho platnost vyprší.

JAK PŘIDAT KUPON QATARAIRWAYS.com?

Postupujte podle našich pokynů popsaných níže a zjistěte, jak můžete přidat kód kupónu QatarAirways.com, abyste získali úžasnou slevu na svou další cestu.

 • 1
  Přejděte na stránku QatarAirways.com, vyhledejte svou další cestu zadáním data a času a vyberte preferovaný let.
 • 2
  Zadejte údaje o cestujícím a přihlaste se do svého osobního účtu, pokud jej již máte, nebo se zaregistrujte nyní, abyste měli snadný přístup k procesu rezervace a mohli v něm provádět změny.
 • 3
  Podívejte se na všechny kupóny uvedené na naší stránce a až najdete ten správný, zkopírujte si ho do schránky, zapamatujte si ho nebo si ho poznamenejte na papír nebo do dokumentu Word.
 • 4
  Vraťte se na stránku shrnutí rezervace na QatarAirways.com a vložte kód do propagačního pole, kde je napsán Promo kód, nebo jej zadejte ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Použijte kód, abyste získali slevu, a postupujte podle posledních kroků k dokončení procesu rezervace.

Aktivní slevové kódy pro QATARAIRWAYS

🛍️ Kategorie
🔥 Celkové nabídky 40
🎇️ Slevové kódy 40
📌 Nabídky 0
➡️ Nejlepší kupón 25% sleva
🆕 Nejnovější kupón 5% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kódy kupónů pro QATARAIRWAYS

KÓD QATARAIRWAYS POPIS NABÍDKY QATARAIRWAYS VYPRŠÍ
FF5 Získejte 5 % na letenky z Velké Británie do vybraných destinací při použití tohoto propagačního kódu Qatar Airways N / A
APVISA24 Promo kód Qatar Airways: Užijte si 10% slevu při platbě kartou VISA Listopadu 30, 2024
PCAU Uplatněte tento kupón Qatar Airways a ušetřete 10 % na letech do Austrálie N / A
ANS Získejte až 12% slevu na vybrané lety N / A

Možnosti platby

Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

Qatar Airways Qatar Airways Tower Dauhá, Katar
Qatar Airways
@qataraiways
Qatar Airways
qatarairways.com

QATARAIRWAYS.com VLASTNOSTI A VÝHODY Objevte bujný svět QatarAirways.com a užijte si ty nejlepší funkce a výhody.
 • Přístup k úžasnému programu affiliate marketingu a výjimečnému klubu Privilege, který vám pomůže odemknout širokou škálu odměn včetně vysokých provizí, přednostního odbavení a nástupu, přístupu do salonku nebo preferovaného sedadla.
 • Více než 20 platebních metod včetně PayPal, Apple Pay, Google Pay.
 • Doprava zdarma a možnost zrušení zdarma.
 • Lety do více než 160 destinací po celém světě.
 • Přístup k více než 1.137.000 XNUMX XNUMX hotelů a apartmánů.
QATARAIRWAYS.com TIPY PRO ÚSPORY Vydejte se vstříc novému dobrodružství a využijte naše tipy na úsporu, abyste získali zlevněné ceny při online rezervaci s QatarAirways.com.
 • Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 10% slevu na další rezervaci.
 • Získejte až 10% slevu na svou první rezervaci.
 • Ušetřete až 20 % slevy, když si koupíte další zavazadlo nebo vstup do salonku.
 • Ušetřete mezi 10 % a 20 % slevou, jste student a cestujete více než jednou s QatarAirways.com.
 • Získejte až 50% slevu na ceny za ujeté kilometry Easy Deals a až 20% slevu na časově omezené nabídky.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.