Generické filtry

KLM slevový kód a kupóny

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory u KLM

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.9 - 2 hlasů

Aktivní slevové kódy KLM

VŠEOBECNÉ INFORMACE O KLM.com

Historie KLM.com začíná již v roce 1919 a je to největší nizozemská letecká společnost a nejstarší letecká společnost na světě, která dodnes provozuje lety pod svým původním názvem ve více než 170 zemích. Jaký typ cestovatele jste? Dobrodružný? Vášnivý fotograf? Návštěvník večírku? Náskok z resortu nebo závislý na rodině? Nebo módní diva? S KLM.com na tom opravdu nezáleží, protože nabízí skvělé nabídky pro všechny druhy cestovatelů a díky ní se dostanete do nejlepších destinací po celém světě: New York, Londýn, Barcelona, ​​starověký Řím, báječná Florencie, extravagantní a luxusní Dubaj, úžasný a dechberoucí ostrov Honolulu, pulzující Cape Down a mnoho dalšího. Zarezervujte si další cestu s KLM.com a vytvořte si nové vzpomínky. prázdný

SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE KLM.com

Chcete objevovat nové destinace a stát se znalcem jiných kultur a tradic, ale došly vám cestovní prostředky? Prozkoumejte svět KLM.com a užijte si velké slevy během speciálních prodejních akcí, které přicházejí každý rok s úžasnými cestovními nabídkami. Zarezervujte si další cestu přes KLM.com a získejte speciální ceny pro vybrané destinace.

VÍTEJTE SLEVY

Čas od času KLM.com pořádá propagační kampaně a nabízí vítané slevy pro své nové uživatele. Sledujte KLM.com a ušetřete alespoň 5 % z vaší první objednávky.

VÝPRODEJ NA BLACK FRIDAY

Vydejte se do nejlepších prázdninových destinací a zaplaťte za ně nižší cenu. KLM.com obvykle organizuje marketingové kampaně pro Black Friday Sales pod názvem Blue Fly Days. Vydejte se na výlet do města nebo si zarezervujte dovolenou pro širší rodinu během akce Black Friday a můžete ušetřit až 60 % na vybrané lety do různých destinací.

11/11 PRODEJ

Prozkoumejte kouzelný svět KLM.com a zarezervujte si let během prodejní akce Singles' Day, známé jako 11/11 nebo Double 11, abyste získali ty nejlepší služby za nejlepší ceny. Neváhejte a vyberte si svou dovolenou s více než 20% slevou.

CYBER PONDĚLÍ VÝPRODEJ

Mysleli jste si, že Cyber ​​Monday je akce pořádaná pouze obchody, které prodávají elektroniku a další vychytávky? To je tak špatně. KLM.com ukazuje opak a vítá vás v den největších prodejních akcí s více než 40% slevou na vybrané destinace.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ

Oslavte své kouzelné bílé Vánoce s KLM.com. Nenechte si ujít některé z nejúžasnějších cestovních nabídek a vraťte se v prosinci na KLM.com, abyste získali svou úžasnou vánoční slevu. U tolika top destinací můžete ušetřit až 60 %. prázdný

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA KLM.com?

Je vaše vášeň pro cestování někdy trochu drahá? Máte omezený rozpočet, ale rozhodně se vám nechce čekat až do konce roku se získáním vstupenky během speciálních prodejních akcí? KLM.com se určitě stane vaší oblíbenou online cestovatelskou platformou, protože vám nabízí další metody, které vám pomohou ušetřit na další cestě každý den vašeho života.

PROPAGAČNÍ KUPONY PRO KLM.com

V posledních letech zaznamenalo používání akčních kuponů velký úspěch mezi zákazníky i firmami. Ušetřete alespoň 15 % se správným propagačním kuponem pro KLM.com a vydejte se na cestu svého života. Nenechte si ujít cestovní nabídky dané kódy kupónů.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA KLM.com

Vytvořte si každý den nové vzpomínky a zažijte nezapomenutelné prázdninové dobrodružství. Plaťte méně za svou vášeň pro cestování se speciálními nabídkami a masivními slevami KLM.com. Denně sledujte sekci Akce a získejte ještě více než 60% slevu na svůj příští let. Navíc si objednejte své speciální jídlo zdarma, podávané výhradně na mezikontinentálních letech KLM.com. Vyberte si balíčky a získejte ještě více slev a bezplatných doplňkových služeb. Kromě toho se staňte součástí programu Flying Blue a získejte míle, které můžete vyměnit za různé odměny. Neváhejte a připojte se nyní k tomuto úžasnému programu, abyste získali míle za každé euro, které jste utratili, a získejte slevu až 10 $ na první zaplacené odbavené zavazadlo a také 1% slevu na vaše oblíbené sedadlo.

SLEVA NABÍZENÁ NEWSLETTEREM KLM.com

Získejte přístup k nejnovějším speciálním nabídkám a užijte si 10% slevu, když se přihlásíte k odběru oficiálního zpravodaje KLM.com.

UŽITEČNÉ INFORMACE O KLM.com

Chcete si přivydělat tím, co vás baví? Pak se připojte k partnerskému programu KLM.com a propagujte tuto úžasnou holandskou společnost na svém webu, blogu, aplikaci nebo účtu na sociálních sítích za vysoké provize za rezervace letenek na KLM.com. Získáte také 30denní životnost souborů cookie, mobilní sledování, sledování napříč zeměmi, krátkou dobu schválení prodeje a marketingové nástroje, které pomohou optimalizovat konverzi. Při online rezervaci na KLM.com musíte vzít v úvahu několik věcí. Níže naleznete stručný popis platebních metod, zásad vracení peněz, přítomnosti na KLM.com na sociálních sítích a týmu zákaznických služeb.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB

KLM.com přijímá následující způsoby platby: Kreditní a debetní karta (American Express, MasterCard, Visa, Diners Club, Discover, JCB, UATP/Airplus karta), Bankovní převod, PayPal, WeChat Pay (pouze Čína), Alipay (Čína a Hong Kong), hotovost v pokladně KLM.com, Ingenico ePayments a Adyen.

MOBILNÍ APLIKACE KLM.com

Stáhněte si mobilní aplikaci KLM.com, která je k dispozici pro zařízení se systémem iOS i Android, a můžete si rezervovat a spravovat lety z malého gadgetu, který máte neustále u sebe. Mobilní aplikace funguje jako váš osobní cestovní asistent a poskytuje vám přístup k úžasným funkcím včetně platby jedním klepnutím, mobilního odbavení, mobilní palubní vstupenky a aktualizací letů v reálném čase. Zůstaňte v obraze pomocí push notifikací a získejte přístup k personalizovaným nabídkám pro vaše dobrodružství. Navíc se nikdy neztratíte, protože můžete využít letištní mapy KLM.com k snadné a bezpečné navigaci po letišti.

KLM.com V SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

Chcete se dozvědět více o životě pilotů KLM.com? Chcete mít přístup ke statistikám ze světa KLM.com? Chcete se setkat s vášnivými cestovateli, jako jste vy? Poté sledujte aktivitu na KLM.com facebookPinterestinstagramX  a  Youtube získat přístup k úžasným věcem. Můžete se dozvědět, jak KLM.com trénuje své piloty nebo jaké je přistání na krátké dráze a mnoho dalších zajímavých příběhů. Nezapomeňte ani na oficiální blog, protože získáte přístup k užitečným článkům, jako je 10 mýtů a faktů o létání, které vás překvapí, Deník pilota: nezapomenutelný přistání v Sydney, Co se skrývá v nose letadla aneb Balení jako profík: 7 tajemství cestování nalehko.

INFORMACE O PRAVIDLA VRÁCENÍ

Věci nešly tak, jak jste plánovali? Je váš let zpožděn o více než 3 hodiny kvůli stávce třetí strany? Je zrušena kvůli extrémním povětrnostním podmínkám, politické nestabilitě nebo pandemii? V závislosti na situaci můžete obdržet plnou náhradu, kompenzaci nebo poukázku EMD.

KONTAKTNÍ INFORMACE KLM.com

Pokud jste na oficiálních stránkách nenašli informace, které jste hledali, můžete kontaktovat tým zákaznických služeb 24 hodin denně, 7 dní v týdnu přes WhatsApp a Facebook Messenger. Jednoho ze zástupců můžete kontaktovat i telefonicky. Na webu najdete různá čísla z různých specifických důvodů. Pokud například potřebujete více informací o změnách letů a zásadách zrušení, můžete zavolat na číslo +56 2 2988 4816 a pro informace o online odbavení můžete zavolat na číslo +1 800-618-0104

Často kladené otázky o KLM

Nabízí KLM slevové kódy?

V současné době existuje 40 slevových kódů a akcí, které budou pro KLM fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí % slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy KLM?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od KLM, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě nyní se procento slevy pohybuje mezi % a 80 % a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro KLM?

Nejlepší ověřený slevový kód pro KLM je (NABÍDKA 80) a nabízí zákazníkům slevu 80 % na nákupy v červnu 2024.

Jaké jsou skutečné slevové kódy a akční nabídky pro KLM?

Jak najdu nejnovější kupony pro KLM?

Nejnovější kupony pro KLM.com můžete najít buď přihlášením k odběru oficiálního zpravodaje, nebo jednoduchým vyhledáním nejnovějších kuponů na konkrétních webových stránkách jako www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global -discount-codes.com, www.retailmenot.com nebo jednoduše zadáním kupónů KLM.com na Google.

Mohu platit přes paypal na KLM?

Ano, můžete platit přes PayPal na KLM.com.

Nabízí KLM dopravu zdarma?

Získáte bezplatnou elektronickou dopravu prostřednictvím vaší e-mailové adresy nebo oficiální aplikace.

Co mohu dělat, když kupón KLM nefunguje?

Pokud váš kód kupónu KLM.com nefunguje, doporučujeme vám, abyste se řídili našimi tipy a triky a opravili chyby, se kterými se můžete setkat. Za prvé, zadali jste kód ručně? Možná jste udělali překlep. Ještě jednou zkontrolujte zadání a ujistěte se, že všechna čísla a písmena jsou ve stejném pořadí, jak je uvedeno na naší stránce, a věnujte pozornost mezerám mezi znaky a velkým a malým písmenům. Zkontrolovali jste smluvní podmínky pro kód kupónu? Každý KLM.com má svá vlastní pravidla, která musí vaše objednávka splňovat. Přečtěte si podrobnosti, abyste zjistili, jaké jsou podmínky pro odkup. Někdy je kód platný pro minimální objednávku rezervace nebo pro určité destinace, zatímco jindy je kód platný pro nové nebo pro stávající zákazníky. Za třetí, je váš kód stále platný? Pokud jste svůj kód již použili při předchozím nákupu, nemůžete jej již použít. Kód kupónu KLM.com nemůže být stejnou osobou uplatněn více než jednou, protože jeho platnost vyprší.

JAK PŘIDAT KUPON KLM.com?

Několik jednoduchých kroků vám pomůže bez problémů přidat kupón KLM.com.

 • 1
  Přejděte na KLM.com, vyhledejte svůj let a přidejte čas a datum odletu a také počet cestujících a doplňkové služby.
 • 2
  Přihlaste se do svého vlastního účtu KLM.com, pokud jej již máte, nebo se zaregistrujte v tomto kroku, abyste získali snadný přístup na stránku s přehledem rezervací a prováděli změny v případě, že si to rozmyslíte.
 • 3
  Vyhledejte si na naší stránce vhodný kód kupónu a až najdete ten správný, zkopírujte ho do schránky nebo si ho někam poznamenejte, abyste jej mohli použít později.
 • 4
  Přejděte zpět na stránku se souhrnem rezervace na KLM.com a vložte svůj kód do poskytnutého propagačního pole nebo jej zadejte ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Použijte svůj kód pro aktivaci slevy a dokončení objednávky.

Aktivní slevové kódy pro KLM

🛍️ Kategorie Letenky
🔥 Celkové nabídky 40
🎇️ Slevové kódy 40
📌 Nabídky 0
➡️ Nejlepší kupón 80% sleva
🆕 Nejnovější kupón 10% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kupónové kódy pro KLM

KLM KÓD POPIS NABÍDKY KLM VYPRŠÍ
KLDEFIESTA Ušetřete velké s dnešním nejlepším slevovým kódem Klm N / A
corresponde Užijte si více slev s nabídkovým kódem Klm při nákupu N / A
TRAVELWELL Promo kód KLM: získejte 10% slevu na vybrané destinace Října 31, 2024
24KKDGBA100 Využijte slevy na své oblíbené položky N / A

Možnosti platby

Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

KLM Royal Dutch Airlines. PO Box 7700. 1117 ZL Schiphol. Nizozemí.
KLM Royal Dutch Airlines
@KLM
KLM Royal Dutch Airlines
klm.com

VLASTNOSTI A VÝHODY KLM.com 

Objevte celý svět a rezervujte si další prázdninové dobrodružství s KLM.com, abyste získali úžasné funkce a výhody.

 • Úžasný affiliate program, který vám odemkne různé odměny.
 • Různé platební metody včetně PayPal, Alipay a WeChat Pay.
 • Bezplatná elektronická doprava a bezplatné zrušení k dispozici.
 • Letenky do více než 170 zemí.
 • Nejstarší letecká společnost na světě, která stále provozuje lety pod svým původním názvem.

KLM.com TIPY PRO ÚSPORY

Chcete na svém příštím sladkém útěku z každodenní rutiny ještě více ušetřit? Postupujte podle našich tipů na úsporu a získejte ty nejlepší ceny za vstupenky.

 • Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 10% slevu na své cestovní lístky.
 • Získejte 10% slevu na vaše sedadla, když se zaregistrujete do Flying Blue Progra.
 • Získejte slevu až 10 $ na své první zaplacené odbavené zavazadlo s programem Flying Blue.
 • Získejte své speciální jídlo zdarma s mezikontinentálními lety KLM.com.
 • Nakupujte během speciálních období roku: Černý pátek, Cyber ​​Monday, 11 výprodejů, Vánoční výprodeje a Mimo hlavní sezónu.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.