Generické filtry

LOT slevový kód a kupóny

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory u LOT

Vase hodnoceni: 4.8
Hodnocení: 4.8 - 2 hlasů

Aktivní LOT slevové kódy

Platnost slevových kódů LOT vypršela

VŠEOBECNÉ INFORMACE O LOT

Společnost LOT se sídlem ve Varšavě byla založena 29. prosince 1928 a je vlajkovým dopravcem Polska a jednou z 12 nejstarších leteckých společností na světě, která stále provozuje lety na přibližně 100 letišť po celém světě. S více než 10 miliony cestujících každý rok má LOT přes 120 pravidelných spojení do nejznámějších a nejoceňovanějších destinací světa včetně Londýna, Amsterdamu, Barcelony, Pekingu, Chicaga, Dubaje, Krakova, Miami, Milána, New Yorku, Paříže, Palma de Mallorca. , Singapur, Tel Aviv, Curych, Benátky nebo Tokio. LOT, který je součástí skupiny Star Alliance Group, vám přijde vhod nejen díky nižším cenám na vaši příští dovolenou, ale také bez skrytých poplatků a inspirací pro cestování, ať už jste milovníkem večírků, módou, riskantním a dobrodružným cestovatelem nebo mrazivější. Zarezervujte si svou další cestu již nyní a cestujte po celém světě, s LOT vyhrajete los.
prázdný

MNOHA SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE

Jste závislý na cestování a rádi byste měli možnost navštěvovat stále více zemí, ale máte omezený rozpočet? Věděli jste, že náklady na další prázdninové dobrodružství můžete snížit, pokud si zarezervujete vstupenku předem nebo si zarezervujete vstupenku během speciálních prodejních akcí? Zjistěte, co musíte udělat, abyste získali slevu na rezervaci LOT.

MNOHO VÍTACÍCH SLEV

Čas od času LOT nabízí alespoň 5% slevu na uvítanou při vaší první rezervaci. Sledujte to a nenechte si ujít šanci ušetřit nějaké peníze na příští dovolené.

VELKÉ VÝPRODEJ V ČERNÝ PÁTEK

Staňte se světoběžníkem a odemkněte speciální nabídky od LOT během nejdůležitější prodejní akce v celém roce. Seznamte se s novými kulturami a zjistěte více o tradicích jiných lidí. Rezervujte si další cestu do své oblíbené země s více než 20% slevou během prodejní akce Black Friday.

PRODEJ POLOŽKY 11/11

Chcete ušetřit více než 15 % na příští let do vaší oblíbené destinace? Pak si zarezervujte vstupenku během prodejní akce Singles' Day, známé také jako Double 11 a 11/11 Sales, abyste navštívili co nejvíce měst.

LOT CYBER PONDĚLÍ VÝPRODEJ

V průběhu let stále více společností pořádá speciální prodejní akce během akce Cyber ​​Monday Sales Event. A LOT Polish Airline vás přivítá s více než 20% slevou na vybrané lety během této speciální prodejní akce a s mnoha dalšími překvapeními. Můžete získat například doplňkové služby zdarma.

VELKÉ VÁNOČNÍ VÝPRODEJ

Rádi cestujete? Vydejte se na novou cestu a připravte svátky na příští rok. Získejte přístup k nejlepšímu výběru levných letenek a zarezervujte si letenku do své nejoblíbenější destinace v prosinci. LOT připravuje Vánoční prodejní akci a přivítá vás s více než 15% slevou na tolik destinací, že byste jen těžko vybrali tu, která je pro vás vhodná. prázdný

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA LOT?

Chtěli byste najít více způsobů, jak zaplatit méně za vaši příští cestu? Pokud chcete navštívit stále více zemí a nechcete čekat na speciální prodejní akce, abyste získali sníženou cenu zájezdu, měli byste se řídit našimi návrhy. Existuje více způsobů, které vám mohou přinést obrovské slevy na vaši rezervaci LOT. Zjistěte, jak můžete dnes získat slevu na LOT.

MNOHO KÓDŮ KUPONŮ

Nejlepší cenu za svůj let LOT můžete získat jednoduše pomocí jednoho z kódů propagačních kuponů uvedených na naší stránce. Se správným kódem kupónu pro LOT z naší stránky můžete ušetřit více než 15 % na vybrané lety do konkrétních destinací. Někdy můžete získat ještě více, například 30% slevu na letenku.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA POLOŽKU

Chcete získat přístup k aktuálním nabídkám LOT? Podívejte se nyní do sekce Akce a nabídky a získejte snížené ceny nejen na lety v rámci Polska, ale také na lety do mnoha dalších zemí, jako je USA nebo Japonsko. Cestujete s dětmi? Ušetříte 90 % slevu na standardní jízdné, pokud je vašemu dítěti mladší 2 let, a 25 % slevu na standardní jízdné, pokud je vašemu dítěti od 2 do 11 let. Chcete ušetřit až 20 % za službu zavazadel navíc? Pak si zarezervujte včas, abyste zaplatili ležení. Na získání slevy na zavazadla pro mezinárodní a vnitrostátní lety budete mít až 12 hodin před plánovaným odletem a u mezikontinentálních letů až 24 hodin před plánovaným časem odletu.

SLEVA NABÍZENÁ ZPRAVODAJÍCÍCH HODIN

Přihlaste se k odběru newsletteru LOT a získejte přístup k nejnovějším nabídkám a získejte slevu 10 % na další rezervaci.

UŽITEČNÉ INFORMACE O LOT

Připojte se nyní k věrnostním programům LOT dostupným pro obchodní i soukromé cestující a získejte další výhody na letech LOT. Největší věrnostní program v Evropě – Miles and More – přichází vhod s exkluzivními privilegii, včetně přístupu do business salonků na letištích, dalších zavazadel zdarma, 50% slevy na lety pro vašeho společníka, elektronických upgradů, přednostního nástupu na palubu a mnohem více. Jste podnikatel? Vlastníte firmu? Pak byste se měli připojit k obchodnímu věrnostnímu programu – LOT Dla Firm – a získat body za každou služební cestu s LOT. Můžete je utratit za hodnotné ceny, jako jsou odměny za lety, hotelové pobyty, vstup do LOT Business Lounge „Polonez“ nebo „Mazurek“, slevový kupón na AirKiosk nebo bezplatné upgrady na doplňkové služby. Existuje několik dalších aspektů, které musíte o LOT uznat. Níže naleznete stručný popis platebních metod, zásad vracení peněz a týmu zákaznických služeb.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB

LOT přijímá následující platební metody: Kreditní a debetní karta (VISA, American Express, MasterCard, Diners Club, UATP, JCB) PayPal, Online bankovnictví (SOFORT, Dotpay, Giropay, iDEAL, UnionPay, Alipay), Google Pay a eWallet (QIWI , Alipay).

VELKÉ MOBILNÍ APP

Stáhněte si nyní oficiální mobilní aplikaci LOT, která je k dispozici pro vaše zařízení iOS a Android, aby bylo cestování zábavnější a jednodušší. Získáte okamžitý přístup ke klíčovým informacím před a během letu a také snadný přístup do kontaktního centra LOT. Aplikace se hodí k tomu, co dělat a co navštívit po celém světě, a také vám poradí, kdy je nejlepší čas na nákup cenově dostupných vstupenek.

LOT NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

Zůstaňte ve spojení a připojte se k úžasné a vášnivé komunitě LOT na sociálních sítích, abyste nezmeškali žádné nabídky. Sledujte jeho aktivitu na Facebooku, Instagramu, LinkedIn, Twitteru, Pinterestu a YouTube, abyste našli užitečné informace o nejnovějších spojeních, nejnovějších nabídkách a získejte přístup k exkluzivním akcím a vyhrajte vstupenky zdarma účastí na různých dárcích. Nezapomeňte si přečíst ani oficiální blog, který je důležitým zdrojem inspirace. Najdete zde užitečné informace o největších atrakcích, které můžete vidět například v Budapešti, nebo vše, co potřebujete vědět o výhodách Balkánu nebo o nejlepších ostrovech pro dovolenou v Evropě.

INFORMACE O PRAVIDLA VRÁCENÍ

S LOT je v pořádku změnit názor nebo změnit data vašeho cestovatelského dobrodružství. Své lety můžete zrušit bez sankcí do 24 hodin po dokončení rezervace, ale pouze v případě, že tak bylo učiněno alespoň 7 dní před datem odletu. Můžete také požádat o vrácení peněz a získat zpět své peníze nebo cestovní poukaz, ale pouze v případě, že byl váš let zrušen kvůli špatným povětrnostním podmínkám, stávce nebo pandemii, nebo pouze v případě, že jste si zarezervovali letenku Flex.

KONTAKTNÍ ÚDAJE PRO LOT

Pokud máte nějaké dotazy a nenašli jste perfektní odpověď na oficiálních stránkách, můžete kontaktovat tým zákaznických služeb 24 hodin denně, 7 dní v týdnu telefonicky na čísle +48 22 577 77 55, přes Facebook Messenger, Živý chat nebo odesláním žádosti prostřednictvím online kontaktního formuláře. Všimněte si, že každá země má své vlastní telefonní číslo péče o zákazníky a všechny potřebné informace najdete na oficiálních stránkách.

Často kladené otázky o LOT

Nabízí LOT slevové kódy?

V současné době existuje 38 slevových kódů a akcí, které budou pro LOT fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí 15% slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy LOT?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od LOT, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě nyní se procento slevy pohybuje mezi 15 % a 40 % a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro LOT?

Nejlepší ověřený slevový kód pro LOT je (BIZ40) a nabízí zákazníkům slevu 40 % na nákupy v červnu 2024.

Jaké jsou skutečné slevové kódy a akční nabídky pro LOT?

JAK MOHU NAJÍT NEJNOVĚJŠÍ KUPONY NA LOTU?

Nejnovější kupóny pro LOT najdete na konkrétních webových stránkách, jako jsou www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.promonix.com, www.topcashback.com, www.myvouchercodes.co. uk nebo www.dealscove.com.

MŮŽU PLATIT S PAYPAL NA LOT?

Ano, na LOT můžete platit přes PayPal.

NABÍZÍ LOT DOPRAVU ZDARMA?

Ano, LOT nabízí bezplatné elektronické doručování prostřednictvím poskytnuté e-mailové adresy a v rámci oficiální aplikace.

CO MOHU DĚLAT, POKUD KUPON ŠARŽE NEFUNGUJE?

Pokoušíte se uplatnit kód kupónu LOT a zobrazuje se vám chybová zpráva? Nevzdávejte se slevy a řiďte se našimi pokyny, abyste našli zdroj své chyby a zjistili, jak ji můžete opravit. Každý kód kupónu LOT z naší databáze má své vlastní podmínky pro uplatnění. Abyste se ujistili, že vaše objednávka odpovídá pravidlům, musíte si pozorně přečíst podrobnosti kódu vašeho kupónu. Kód je obvykle platný pro minimální hodnotu rezervace, pro vybrané destinace nebo pro konkrétní služby. Jsou chvíle, kdy je kód platný pro nové nebo pro stávající zákazníky. Zadali jste kód ručně pomocí klávesnice? Možná jste udělali překlep. Znovu zkontrolujte zadání a ujistěte se, že všechny znaky jsou ve stejném pořadí jako na naší stránce a že mezi číslice a písmena nejsou mezery. Všem těmto potížím se můžete od začátku vyhnout tím, že jednoduše použijete funkci kopírování a vkládání pro správné zadání kódu. Pokud neplatí nic z výše uvedeného a stále se vám zobrazuje chybová zpráva, znamená to, že jste stejný kód kupónu použili již při předchozím nákupu. Jeho platnost vypršela a již jej nelze používat.

JAK PŘIDAT HODNĚ slevový kód?

Postupujte podle našich jednoduchých kroků a přidejte svůj kód kupónu LOT rychle a bezpečně.

 • 1
  Přejděte na LOT.com a vyhledejte svůj let přidáním data a času cesty.
 • 2
  Přihlaste se ke svému osobnímu účtu, pokud jej již máte, nebo se zaregistrujte nyní, abyste získali přístup ke své rezervaci a prováděli v ní změny, pokud chcete.
 • 3
  Podívejte se na všechny kódy kupónů LOT z naší stránky a až najdete ten vhodný pro vaše potřeby, zkopírujte ho do schránky
 • 4
  Vraťte se na LOT.com a na stránce s přehledem rezervace můžete kód buď vložit do propagačního pole, označeného Mám slevový kód, nebo jej zadat ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Použijte kód pro aktivaci slevy a postupujte podle posledních kroků k dokončení objednávky.

Aktivní slevové kódy pro LOT

🛍️ Kategorie Letenky
🔥 Celkové nabídky 38
🎇️ Slevové kódy 20
📌 Nabídky 18
➡️ Nejlepší kupón 40% sleva
🆕 Nejnovější kupón 15% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kupónové kódy pro LOT

KÓD ŠARŽE POPIS NABÍDKY VYPRŠÍ
FLY15 LOT.com 15% Код Купона N / A
N/A Dnešní nejlepší nabídka: Let do Paříže od 695 N / A
LOTEK24 Ušetřete navíc 10 % na dětském zboží N / A
N/A 任意下單立省10 % N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

39, 17 Stycznia Str. 00-906 Varšava Polsko
LOT Polish Airlines
@LOTPLAirlines
LOT Polish Airlines
lot.com

MNOHO VLASTNOSTÍ A VÝHOD Objevte kouzelný svět LOT a odemkněte exkluzivní funkce a výhody.
 • Přístup k největšímu evropskému věrnostnímu programu s názvem Miles and
 • Více, které vám zajistí privilegia, jako jsou další zavazadla zdarma nebo 50% sleva na lety pro vašeho společníka.
 • Přístup k Business Loyalty Program – LOT Dla Firm – který vám získá body, které lze použít na odměny za lety nebo na hotelové pobyty.
 • 24/7 zákaznická podpora.
 • Více než 120 pravidelných spojení do špičkových destinací.
 • Více než 15 platebních metod včetně PayPal a Google Play.
MNOHO TIPŮ NA ÚSPORU Pokud chcete na LOT tiketu ušetřit více, doporučujeme vám, abyste se řídili našimi tipy pro úsporu.
 • Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte slevu 10 % na další rezervaci.
 • Získejte alespoň 5% slevu na uvítanou na svou vůbec první rezervaci provedenou na LOT.com.
 • Ušetřete až 20 % slevu na další zavazadlo, pokud si jej zarezervujete dříve.
 • Ušetřete 90% slevu, pokud cestujete se svým dítětem mladším 2 let a
 • ušetříte 25 % na standardní jízdné, pokud je vaše dítě ve věku od 2 do 11 let.
 • Získejte více než 20% slevu rezervací vstupenky během speciálních prodejních akcí, jako je Černý pátek, Cyber ​​Monday, Singles' Day nebo Vánoční výprodeje.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.