Generické filtry

LATAM slevový kód a kupóny

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory v LATAM

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.8 - 1 hlasovat

Aktivní slevové kódy LATAM

Slevové kódy LATAM, jejichž platnost vypršela

VŠEOBECNÉ INFORMACE O LATAM

Společnost LATAM se sídlem v Santiagu v Chile byla založena v roce 2012 spojením dvou společností LAN a TAM a je největší leteckou společností z Latinské Ameriky, která provozuje svou moderní flotilu více než 250 letadel Airbus a Boeing až po širokou škálu špičkových destinace po celém světě včetně Punta Cana, Las Vegas, Miami, Madridu, Říma, Havany, Kapského Města, Sydney, Frankfurtu, Amsterdamu, Bruselu, Bostonu nebo Dallasu. Za ta léta zaznamenala obrovský úspěch a díky svým špičkovým službám a přijatelným cenám byla několikrát oceněna. LATAM byla oceněna v roce 2021 jako Nejlepší globální letecká společnost 5hvězdičkové kategorie, v roce 2020 jako Nejlepší kabinová služba v Jižní Americe a Nejlepší palubní zábava v Jižní Americe, to vše udělované cenami APEX Passenger Choice Awards. V roce 202o byla také vyhlášena Nejlepší leteckou společností v Jižní Americe World Travel Awards a v roce 2019 získala 4 ocenění (Nejlepší letecká společnost v Jižní Americe, Nejlepší obchodní třída v Jižní Americe, Nejlepší ekonomická třída v Jižní Americe a Nejlepší VIP salonek v Jižní Americe ), to vše udává SKYTRAK – nejprestižnější každoroční průzkum spokojenosti zákazníků leteckých společností na světě.
prázdný

SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE LATAM

Rádi byste se bavili a více cestovali za novými kulturami a tradicemi, ale váš rozpočet vám nepomáhá? Chtěli byste více cestovat a platit méně? Rezervujte si letenku do úžasné destinace, unikněte z každodenní rutiny během speciálních prodejních akcí a budete mít prospěch z masivních slev.

LATAMSKÉ VÍTACÍ SLEVY

Někdy vám LATAM nabízí 10% slevu na uvítanou pro vaši první rezervaci provedenou na oficiálních stránkách.

VÝPRODEJ LATAMSKÝ ČERNÝ PÁTEK

Buďte trpěliví a připravte se na to, že na další cestu dostanete tu nejdostupnější cenu. Rezervujte si letenku u LATAM během prodejní akce Black Friday a můžete ušetřit více než 20 % na vybranou destinaci. Někdy můžete získat ještě více jako doplňkové služby zdarma. Neváhejte a dopřejte si úžasný LATAM zážitek.

LATAM 11/11 PRODEJ

Je to poprvé, co slyšíte o prodejní akci 11/11? Je to událost, která se pořádá vždy 11. listopadu a je známá také jako Singles' Day Sales nebo Double 11. Tato speciální akce dorazí do LATAM s více než 15% slevou na vybrané lety.

LATAMSKÝ CYBER PONDĚLÍ VÝPRODEJ

Cyber ​​Monday je další velká prodejní událost, stejně známá jako Black Friday. A stále více společností včetně LATAM léčí své zákazníky neuvěřitelnými slevami. Rezervujte si letenku s LATAM během Cyber ​​Monday a můžete ušetřit více než 25 % na vybrané lety.

LATAMSKÉ VÁNOČNÍ VÝPRODEJ

Oslavte zimní sezónu a rozsviťte štěstí na příští rok. Rezervujte si letenku na další dobrodružství v prosinci a získejte více než 20% slevu na vybrané destinace během vánoční prodejní akce. prázdný

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA LATAM?

Vaše vášeň pro cestování vás mnohokrát nechá bez peněz? Rádi byste méně utráceli, ale více cestovali a nechce se vám čekat na prodejní akce, které se pořádají na konci roku? Zjistěte, jak dnes můžete získat slevu na LATAM a využijte akční nabídky leteckých společností.

LATAMSKÝ PROMO KÓD

Použijte jeden z akčních kuponů pro LATAM z naší databáze a zarezervujte si let do své oblíbené destinace za speciální cenu. Se správným kódem kupónu můžete ušetřit až 20 % na všechny rezervace a až 25 % na vybrané uživatele. Kromě toho najdete kódy kuponů, které vám při přihlášení k odběru e-mailu LATAM vrátí alespoň 3 % zpět.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA LATAM

Vydejte se na novou cestu s LATAM Airlines a využijte speciální nabídky LATAM. Podívejte se na sekci Propagace na oficiálních stránkách a unikněte z každodenní rutiny do destinace měsíce, odjeďte na prodloužený víkend nebo buďte připraveni prozkoumat, co jste hledali. U tolika destinací můžete ušetřit více než 20 %. Pokud jste student, máme skvělou zprávu, protože letecká společnost LATAM Airlines se spojila se StudentUniverse, aby poskytla více než 10% slevu na studentské letenky.

SLEVA NABÍZENÁ ZPRAVODAJSTVÍM LATAM

Přihlaste se k odběru oficiálního zpravodaje a odemkněte svou 10% slevu na další rezervaci na LATAM.

UŽITEČNÉ INFORMACE O LATAM

Cestujte více, abyste získali ještě více. Připojte se nyní k LATAM Pass, programu Flyer, který vám poskytne body, které můžete použít k uplatnění bezplatných vstupenek, produktů a vylepšených služeb. Navíc získáte přístup k exkluzivním výhodám, jako je prioritní zavazadla, prémiový nástup na palubu, přístup do VIP salonku a přístup k WhatsApp a specializovanému týmu zákaznických služeb. Pokud je to poprvé, co chcete provést rezervaci na LATAM, existuje několik věcí, které musíte vzít v úvahu. Již jsme za vás provedli průzkum a poskytujeme vám stručný popis způsobu platby, zásad vracení peněz a týmu zákaznických služeb.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB

LATAM přijímá následující způsoby platby: Kreditní a debetní karta (VISA, American Express, MasterCard), PayPal.

Mobilní aplikace LATAM

Získejte ten nejlepší nástroj pro vyhledání a rezervaci ubytování nebo letenek na vaši příští vysněnou dovolenou. Stáhněte si nyní oficiální mobilní aplikaci pro LATAM, která je k dispozici pro vaše zařízení iOS a Android, abyste si ji mohli rezervovat na cestách a získat přístup k exkluzivním funkcím a výhodám. Svůj sladký útěk si budete moci užít naplno s více než 90 filmy, 270 epizodami televizních pořadů, více než 2800 písničkami, denními zprávami, speciálními programy pro děti a také přístupem k letové mapě. Ke všem těmto funkcím získáte přístup nejen na svém malém gadgetu, ale také během letu. Vyberte si LATAM pro neuvěřitelný zážitek.

LATAM V SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

Připojte se nyní ke komunitě LATAM na sociálních sítích a získejte přístup k exkluzivním speciálním nabídkám a zjistěte více informací o svých oblíbených destinacích. Sledujte její aktivitu na Facebooku, LinkedIn, Instagramu, Twitteru, Pinterestu a YouTube a setkejte se s vášnivými cestovateli, jako jste vy, čtěte články o zábavných věcech, které můžete dělat a navštívit v nejznámějších destinacích a získat šanci vyhrát vstupenky zdarma a zdarma vylepšené služby účastí v různých soutěžích.

INFORMACE O PRAVIDLA VRÁCENÍ

Pokud jste si to rozmysleli, můžete svou rezervaci zrušit bez jakýchkoli dalších poplatků a sankcí do 24 hodin od nákupu, ale pouze v případě, že rezervaci provedete týden nebo déle před odletem vašeho letu. Můžete také obdržet plnou náhradu nebo cestovní poukaz, když je váš let zpožděn nebo zrušen kvůli špatným povětrnostním podmínkám, stávce, teroristické hrozbě nebo pandemii.

KONTAKTNÍ ÚDAJE PRO LATAM

Pokud máte nějaké pochybnosti o své rezervaci v LATAM a nenašli jste uspokojivou odpověď na oficiálních stránkách, můžete kontaktovat tým zákaznických služeb 24 hodin denně, 7 dní v týdnu zasláním e-mailu na [chráněno e-mailem], prostřednictvím Facebooku, Twitteru a online kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle 1 (866) 435-9526. Doporučujeme, abyste se podívali na telefonní čísla uvedená na webových stránkách pro každou destinaci používanou LATAM Airlines.

Často kladené otázky o LATAM

Nabízí LATAM slevové kódy?

V současné době existuje 25 slevových kódů a akcí, které budou fungovat pro LATAM v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí % slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy LATAM?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od LATAM, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě nyní se procento slevy pohybuje mezi % a 30 % a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro LATAM?

Nejlepší ověřený slevový kód pro LATAM je (GET30) a nabízí zákazníkům slevu 30 % na nákupy v červnu 2024.

JAK NAJDU NEJNOVĚJŠÍ KUPONY PRO LATAM?

Nejnovější kupony pro LATAM Airlines můžete najít na konkrétních webových stránkách, jako jsou www.promonix.com, www.coupons-promo-c0de.com, www.global-discount-codes.com, www.dealspotr.com, www.finder. com, www.slickdeals.net, www.retailmenot.com nebo www.mexicanchamberofcommerce.co.uk.

MOHU PLATIT PAYPALEM V LATAMU?

Ano, můžete platit pomocí PayPal na LATAM.

NABÍZÍ LATAM DOPRAVU ZDARMA?

Ano, LATAM nabízí bezplatné elektronické zasílání prostřednictvím vaší e-mailové adresy a v rámci aplikace.

CO MOHU DĚLAT, POKUD KUPON NA LATAM NEFUNGUJE?

Pokud váš propagační kupón LATAM nefunguje a zobrazí se vám chybová zpráva, doporučujeme vám, abyste se řídili našimi tipy a triky, abyste našli zdroj své chyby a zjistili, co musíte udělat, abyste ji opravili. Zadali jste kód ručně pomocí klávesnice? Možná jste snadno udělali chybu při psaní, aniž byste si toho všimli. Zkontrolujte svůj záznam ještě jednou a zjistěte, zda čísla a písmena sledují stejné pořadí jako v naší databázi. Věnujte pozornost také velkým a malým písmenům a nevkládejte mezi znaky mezery. Tomuto typu chyby se můžete vyhnout jednoduchým použitím funkce kopírování a vkládání od začátku, abyste správně přenesli kód. Věděli jste, že každý kód kupónu LATAM má své vlastní podmínky pro uplatnění? Měli byste si pečlivě přečíst podrobnosti ke svému kuponu, abyste zjistili, co musíte udělat. Někdy je kód platný pro minimální hodnotu rezervace nebo pro vybrané destinace, zatímco jindy je kód platný pro nové nebo pro stávající zákazníky. Zkontrolovali jste vše výše uvedené a nic z toho neplatí? Stále se vám zobrazuje chybová zpráva? To znamená, že jste již použili stejný kód kupónu při předchozím nákupu a pravděpodobně jste na něj zapomněli. Kód kupónu z naší stránky nemůže být použit stejnou osobou více než jednou, protože jeho platnost vyprší.

JAK PŘIDAT KUPÓN NA LATAMSKOU KUPONU?

Pokud je to poprvé, co chcete uplatnit kód kupónu LATAM z naší stránky, doporučujeme vám postupovat podle našich dalších kroků.

 • 1
  Přejděte na LATAM.com a vyhledejte let vhodný pro vaše datum a čas cesty.
 • 2
  Přihlaste se ke svému osobnímu účtu, pokud jej již máte, nebo si jej vytvořte v tomto kroku, abyste získali snadný přístup k procesu rezervace a mohli v něm provádět změny.
 • 3
  Podívejte se na všechny kódy propagačních kuponů z naší stránky a až najdete ten, který vyhovuje vašim potřebám, zkopírujte si ho do schránky, zapamatujte si ho nebo si jej poznamenejte na kus papíru nebo do dokumentu Word.
 • 4
  Vraťte se na LATAM.com a na stránce s přehledem rezervace můžete kód buď vložit do požadovaného pole, nebo jej můžete zadat ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Pokud vše půjde dobře a sleva bude uplatněna, můžete dokončit proces rezervace podle posledních kroků.

Aktivní slevové kódy pro LATAM

🛍️ Kategorie Letenky
🔥 Celkové nabídky 25
🎇️ Slevové kódy 25
📌 Nabídky 0
➡️ Nejlepší kupón 30% sleva
🆕 Nejnovější kupón 7% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kódy kupónů pro LATAM

LATAMSKÝ KÓD POPIS NABÍDKY LATAM VYPRŠÍ
L20 Latam.com/en_us/: Vyzkoušejte tento sezónní slevový kód N / A
OVE Získejte skvělé úspory na všech nákupech s kupóny Latam N / A
REE Máte potíže s hledáním kódů pro LATAM Airlines? Vyzkoušejte tyto běžné kuponové fráze N / A
E10 Vyzkoušejte tento sezónní slevový kód na Latam.com/en_us/ N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

Santiago, Av. Américo Vespucio 1501, Local BS-108 Boulevard Financier, Chile
LATAM Airlines
@LATAMAairlines
LATAM Airlines
latamairlines.com

VLASTNOSTI A VÝHODY ATAM Staňte se světoběžníkem a objevte úžasný svět LATAM. Vytvořte si účet a získáte přístup k exkluzivním výhodám a funkcím.
 • Přístup k Flyer programu – LATAM Pass – který vám poskytne body a exkluzivní výhody, jako je prioritní zavazadlo, prémiový nástup a přístup do VIP salonku.
 • 24/7 vyhrazený tým zákaznických služeb
 • Možnost bezplatného zrušení.
 • Bezplatný přístup k více než 90 filmům, 270 epizodám televizních pořadů, více než 2800 písním, denním zprávám, speciálním programům pro děti a také přístup k letové mapě s oficiální mobilní aplikací.
 • Přístup ke špičkovým službám od oceněné letecké společnosti.
TIPY PRO ÚSPORY LAMATU Ušetřete na svém příštím prázdninovém dobrodružství ještě více a využijte jeden z našich tipů na úsporu.
 • Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 10 % na další nákup v LATAM.
 • Získejte 10% slevu na uvítanou při své první rezervaci.
 • Získejte studentskou slevu 10 % do vybraných destinací.
 • Užijte si více než 20% slevu na vybrané destinace v sekci Propagace na oficiálních stránkách.
 • Rezervujte si letenku během speciálních prodejních akcí (Černý pátek, Cyber ​​Monday, Singles' Day a Vánoční prodejní akce) a získejte více než 25% slevu na letenku.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.