Generické filtry

AIRBNB slevový kód a kupóny

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory na AIRBNB

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 5 - 1 hlasovat

Aktivní slevové kódy AIRBNB

VŠEOBECNÉ INFORMACE O AirBNB.com

Společnost AirBNB.com, založená v srpnu 2008 v Kalifornii Brianem Cheskym, Joe Gebbia a Nathanem Blecharczyzem, byla zpočátku známá jako Air bed and breakfast. Je to společnost, která od začátku slaví úspěch a stala se neuvěřitelně známou pro každý typ cestovatele. Získejte inspiraci a zarezervujte si svou příští dovolenou s AirBNB.com, online tržištěm, které vám poskytuje přístup k více než 6 milionům úžasných míst k pobytu ve více než 100.000 220 městech z více než XNUMX zemí po celém světě. AirBNB.com není klasická cestovní online agentura. AirBNB.com vám v podstatě nabízí možnost zůstat na místě někoho jiného místo v hotelu. Budete žít se svými hostiteli a budete mít skvělou příležitost dozvědět se více o jejich kultuře a tradicích. Objevte nové destinace a získejte jedinečné cestovatelské zážitky. Nezáleží na tom, zda chcete jet na klasický výlet do města nebo chcete prozkoumat riskantní divokou přírodu nebo chcete na pár dní žít jako královna nebo král, AirBNB.com vám nabízí tisíce chatek. , farmy, malé domy, hrady, lodě, soukromé ostrovy, domy na stromech, jurty, majáky a iglú. Prozkoumejte nyní obrovský svět AirBNB.com a zarezervujte si svůj další únik z každodenní rutiny hned teď. prázdný

SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE AirBNB

Všichni víme, že cestování se může strašně prodražit. Ale také víme, že své vášni pro cestování nemůžeme říci ne. To je důvod, proč s AirBNB.com narazíte na zlatou letenku, protože budete mít možnost mluvit přímo se svým hostitelem a získat nižší cenu za ubytování, zvláště pokud se rozhodnete zůstat déle. Při rezervaci pobytu na více než jednu noc získáte slevu. Ale kromě toho existuje během roku několik období, která vám mohou přinést více než 50% slevu na vaši dovolenou.

AirBNB UVÍTACÍ SLEVY

AirBNB.com obvykle svým prvním uživatelům nabízí vítanou slevu. Když si zaregistrujete účet AirBNB.com, můžete při první rezervaci ušetřit až 40 $. Navíc se můžete spolehnout na to, že váš hostitel AirBNB.com vám poskytne jedinečnou slevu. Jediné, co musíte udělat, je zarezervovat si pobyt a poté poslat zprávu svému hostiteli, zda by vám dal další slevu. Vše závisí na vašem hostiteli a době vašeho pobytu.

VÝPRODEJ AirBNB BLACK FRIDAY

Nejvýznamnější prodejní akcí je bezesporu Black Friday. Pokud čekáte na tuto událost, abyste získali slevu na další ubytování na AirBNB.com, musíte vědět, že AirBNB.com se bohužel obvykle této akce neúčastní, protože ceny vytváří každý hostitel a ne společnost. To však neznamená, že nemůžete získat nižší cenu za pobyt. Stále můžete ušetřit minimálně 20 % na své rezervaci, pokud si rezervujete delší pobyt nebo pokud si promluvíte s hostitelem o ceně.

VÝPRODEJ AirBNB 11/11

AirBNB.com nenabízí speciální slevy během akce Singles' Day (známé také jako 11/11 Sales).

AirBNB CYBER PONDĚLÍ VÝPRODEJ

Jak jsme uvedli dříve, sazby na AirBNB.com si určuje každý hostitel, a proto na akci Cyber ​​Monday Sales Event nenajdete vyhrazené slevy. Nenechte se tím zklamat, protože stále najdete propagační nabídky, zejména pokud provádíte rezervaci poprvé na AirBNB.com. Kromě toho můžete vždy mluvit se svým hostitelem, abyste získali slevu na svůj pobyt nebo získali bezplatný jednodenní výlet.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ AirBNB

Přemýšlíte o pěkném útěku od všech starostí během nejkrásnějšího období roku? Pak se v prosinci podívejte na AirBNB.com a získejte až 50% slevu na svou dovolenou. AirBNB.com vás vítá vánočními a vánočními výprodeji. Rezervujte si další dobrodružství a získáte nejnižší ceny.

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA AirBNB.com

Jste světoběžník, ale máte omezený rozpočet? Sníte o své příští dovolené každý den? AirBNB.com je dokonalý vyhledávač těch nejúžasnějších možností ubytování. Díky speciálním nabídkám a propagačním kuponům pro AirBNB.com, které popisujeme níže, můžete na další cestě ušetřit spoustu peněz. Tím ale dobré zprávy nekončí. Nyní máte možnost založit si vlastní podnikání a vydělat si vlastní peníze spojením s cestovateli, jako jste vy. Staňte se nyní hostitelem a uveďte svůj majetek zdarma na AirBNB.com. Můžete také hostit online zážitek nebo osobní zážitek. Veďte cestovatele k činnostem, které máte rádi, a vyděláte peníze navíc. Mohli byste nakonec vydělat tisíce eur každý měsíc.

PROPAGAČNÍ KUPONY PRO AirBNB.com

Získejte své propagační kupony pro AirBNB.com a zarezervujte si další dobrodružství za nižší cenu. Někdy můžete ušetřit určité procento při vaší další rezervaci, zatímco jindy můžete získat pevnou částku peněz, která bude poté odečtena z vaší celkové objednávky. Na výběr bude spousta kuponů. Některé z nich jsou věnovány všem destinacím z AirBNB.com, jiné jsou dostupné pro určité pokoje. Ale všechny jsou vytvořeny tak, aby vám při příští rezervaci přinesly slevu alespoň 25 $.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA AirBNB.com

I když AirBNB.com nemá klasickou prodejní sekci, stále můžete získat slevy na další ubytování nebo zážitek, jako jsou jednodenní výlety vedené místními odborníky nebo speciální akce vytvořené přímo pro vás. Rezervujte si nemovitost alespoň na jeden týden a získáte až 15% slevu v závislosti na hostiteli. Nebo si zarezervujte nemovitost na celý měsíc a získáte ještě větší slevu, která může dosáhnout až 50 %.

SLEVA NABÍZENÁ NEWSLETTEREM AirBNB.com

Ačkoli neobdržíte slevu, když se přihlásíte k odběru newsletteru AirBNB.com, přesto vám doporučujeme přihlásit se k jeho odběru, abyste získali přístup k užitečným informacím o nejlepších destinacích a nejoceňovanějších hostitelích a získali propagační nabídky a poukazy.

UŽITEČNÉ INFORMACE O AirBNB.com

Chcete se dozvědět více o skrytých divech světa? Chcete se dozvědět nové věci o kultuře, tradicích a zvycích vzdálených civilizací? Chcete zažít život afrického kmene nebo chcete prozkoumat divokou přírodu z lesů? Pak je AirBNB.com vaší nejlepší volbou. Nově si můžete zarezervovat nejen ubytování, ale i celodenní výlet nebo zážitek pod vedením místních odborníků z vámi vybrané destinace. Nyní se můžete dozvědět více o jídle v dané zemi, hudbě nebo náboženství a mnoha dalších věcech. Podívejte se do sekce Umožněno hostitelem na oficiálních stránkách a zjistěte informace o jedinečných a autentických výletech, které se konají každý den na AirBNB.com. S AirBNB.com objevíte úžasná místa, která vám pomohou cítit se jako doma, ať se vydáte kamkoli: od Toskánska, Bali, Vancouveru po Florencii, Edinburgh, od Windsoru, Melbourne, Rio de Janeira po Sibiu, Oradeu po Varnu nebo Kuala Lumpur až po vzdálené ostrovů ještě více.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB AirBNB

AirBNB.com je společnost, která podporuje širokou škálu platebních metod, některé z nich jsou dostupné pouze v určitých zemích. Platební metody dostupné ve většině zemí jsou kreditní karty Visa, MasterCard, Amex, Discover a JCB, Apple Pay a Google Pay. Možnosti platby dostupné v konkrétních zemích jsou Aura, Elo a HyperCard pro Brazílii, Alipay a WeChat Pay pro pevninskou Čínu, PayU pro Indii, Postepay pro Itálii, Sofort Überweisung pro Německo a iDEAL pro Nizozemsko.

MOBILNÍ APLIKACE AirBNB

Připojte se k jedinečné celosvětové cestovatelské komunitě. Stáhněte si mobilní aplikaci AirBNB.com a zažijte nový a skvělý způsob cestování. Jako quest si můžete rezervovat ubytování a zážitek bez ohledu na to, zda se chcete vydat na sólové dobrodružství, rodinnou nebo služební cestu. Můžete vyhledávat pobyty na poslední chvíli a můžete si ukládat své oblíbené věci a místa, abyste je příště snáze našli. Kromě toho můžete zůstat v kontaktu se svým hostitelem snadněji mu zasílat zprávy o směrech, pomoci a dalších užitečných tricích a tipech. Jako hostitel s aplikací AirBNB.com budete moci zůstat v kontaktu se svými hosty a budete moci aktualizovat svůj seznam a dostupnost kalendáře nebo sdílet vše, co je zvláštní o vašem městě nebo zemi, s hostitelským průvodcem. Navíc můžete svým hostům snadněji psát zprávy a pomoci jim ještě lépe spravovat jejich rezervace.

AirBNB V SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

V dnešní době má téměř každý alespoň jeden účet na sociální síti. Sledujte AirBNB.com na Facebooku, Instagramu, Twitteru, Pinterestu a YouTube a začněte plánovat svůj dokonalý cestovní itinerář. Nyní můžete sdílet své obrázky, videa, nápady, dojmy a myšlenky s ostatními cestovateli, jako jste vy. Staňte se součástí jedinečné komunity a otevřete dveře do nádherných destinací a úžasných domovů po celém světě. Nezapomeňte na oficiální blog AirBNB.com, kde získáte přístup k užitečným článkům a zajímavým tipům na perfektní dovolenou. Zjistěte více o domácích vylepšeních vašeho prostoru, která jsou vhodná pro hosty, uspořádání 5hvězdičkového online zážitku pro velkou skupinu, tipech pro skvělé video nebo o požadavcích na fotografie pro zážitek AirBNB nebo o tipech a nástrojích pro hostování ve více jazyky. A nevynechejte jeden z nejdůležitějších článků, který vám vypráví příběh AirBNB.com – Budování společnosti 21. století.

Často kladené otázky o AIRBNB

Nabízí AIRBNB slevové kódy?

V současné době existuje 40 slevových kódů a akcí, které budou pro AIRBNB fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí % slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy AIRBNB?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od AIRBNB, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě teď se procento slevy pohybuje mezi % a 50 GBP a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro AIRBNB?

Nejlepší ověřený slevový kód pro AIRBNB je (DELUXE) a nabízí zákazníkům slevu 50 GBP na nákupy v červnu 2024.

CO MOHU DĚLAT, KDYŽ KUPON AirBNB NEFUNGUJE?

Pokud váš kód kupónu AirBNB.com nefunguje a nevíte, co dělat, postupujte podle našich tipů a triků k vyřešení nejčastějších problémů, se kterými se můžete setkat. Vždy si musíte pamatovat, že každý kód kupónu má svá vlastní pravidla, která musíte dodržovat. Někdy je kód kupónu platný buď pro stávajícího zákazníka, nebo pro nového, který provede svou první rezervaci, zatímco jindy je kód kupónu platný pro určité destinace nebo pro konkrétní zážitky. Všechny potřebné informace najdete pod kódem. Musíte respektovat podmínky pro uplatnění kódu kupónu. Zadali jste kód správně? Při ručním zadávání kódu můžete snadno udělat chyby. Zkontrolujte svůj záznam ještě jednou a ujistěte se, že všechna písmena a čísla jsou přesně ve stejném pořadí, v jakém jsou zobrazena na webových stránkách pro kupóny. Nebo by možná bylo lepší použít k přenosu kódu funkci kopírování a vkládání. Používáte často kódy kuponů, abyste získali slevu na AirBNB.com? Použili jste stejný kód kupónu, abyste mohli využít jeho výhody při dřívější rezervaci? Poté vypršela její platnost a již ji nelze používat. Kód kupónu může stejná osoba použít pouze jednou.

NABÍZÍ AirBNB DOPRAVU ZDARMA?

AirBNB.com nabízí dopravu vždy zdarma, protože potvrzení rezervace obdržíte přímo do vaší schránky. Všechny informace o rezervaci navíc najdete na svém účtu AirBNB.com a v mobilní aplikaci.

MOHU PLATIT PAYPALEM NA AirBNB.com?

Ano, na AirBNB.com můžete platit přes PayPal.

JAK NAJDU NEJNOVĚJŠÍ KUPONY PRO AirBNB.com?

Nejnovější kupony, které vám přinesou úžasné slevy, najdete na konkrétních webových stránkách včetně www.promonix.com, www.promocode.how, www.global-discounts-codes.com, www.retailmenot.com nebo www.couponfollow.com.

JAK PŘIDAT KUPON AirBNB?

Několik jednoduchých a užitečných kroků vám pomůže získat slevu poskytnutou kupónem AirBNB.com

 • 1
  Přejděte na AirBNB.com a vyhledejte to správné ubytování pro vaše potřeby zadáním destinace, data a počtu hostů
 • 2
  Kliknutím na ikonu Rezervovat přidáte svou rezervaci a přihlaste se ke svému osobnímu účtu, pokud jej již máte, nebo se zaregistrujte v tomto kroku
 • 3
  Zkopírujte kód kupónu, který chcete použít, z konkrétní webové stránky s kupóny nebo si ho zapište na kus papíru nebo si jej jednoduše zapamatujte
 • 4
  Přejděte na stránku pokladny a vložte kód nebo jej zadejte ručně do speciálního pole pod způsoby platby. Uvidíte tento text Zadejte kupón
 • 5
  Klikněte na tlačítko Použít a dokončete nákup

Aktivní slevové kódy pro AIRBNB

🛍️ Kategorie
🔥 Celkové nabídky 40
🎇️ Slevové kódy 39
📌 Nabídky 1
➡️ Nejlepší kupón Sleva 50 £
🆕 Nejnovější kupón 10% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kódy kupónů pro AIRBNB

KÓD AIRBNB POPIS NABÍDKY AIRBNB VYPRŠÍ
A9184 Lovci výhodných nabídek ušetřili peníze pomocí tohoto poukazu Airbnb. N / A
Repeat21 Objevte aktuální akce na Airbnb a užijte si skvělé úspory s touto fantastickou nabídkou N / A
1BR Doplňte své oblíbené položky za rozumné ceny pomocí kódů voucherů airbnb.co.uk N / A
T10 Získejte 10% slevu se slevovým kódem Airbnb.com N / A

Možnosti platby

ApplePay
Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

888 Brannan Street. San Francisco, CA 94103. USA
AirBnb
@airbnb
Airbnb
airbnb.com

VLASTNOSTI A VÝHODY AirBNB 

 • Rezervujte si další dobrodružství s AirBNB.com a užijte si jeho funkce a výhody.
 • Více než 6 milionů nemovitostí k pobytu z více než 100.000 XNUMX měst po celém světě.
 • Více než 15 platebních metod včetně PayPal, Apple Pay a Google Pay.
 • Možnost bezplatného zrušení pobytu.
 • Sami se můžete zdarma stát hostitelem a se svou vášní pro cestování můžete založit vlastní podnikání.
 • Úžasný program doporučení, který vám přinese 25 EUR za každého přítele a ještě více odměn.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.