Generické filtry

BOOKING.COM Slevový kód a kupóny

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory na BOOKING.COM

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.3 - 3 hlasů

Aktivní slevové kódy BOOKING.COM

Platnost slevových kódů BOOKING.COM vypršela

OBECNÉ INFORMACE O BOOKING.COM

Booking.com je celosvětově nejoblíbenější online rezervační platforma. Z tohoto důvodu tým Couponius věnoval více času a zdrojů na sepsání komplexního průvodce, který vám pomůže s online zkušenostmi s Booking.com. Ať už jste zkušený uživatel nebo nový na booking.com, účelem tohoto průvodce je ušetřit vám čas a pomoci vám vybrat nejlepší nabídky pro vaše cesty. Tato příručka je výsledkem osobních zkušeností členů týmu Couponius, našich odborníků a výsledkem rozsáhlého online průzkumu na Booking.com, konkurenčních stránkách a zdrojů recenzí zákazníků. Recenze od jiných lidí, kteří cestovali s Booking.com a sdíleli své zkušenosti online, jsou podle nás mimořádně nápomocná při vyvarování se chyb a výběru nejlepších nabídek a možností. Proto vás laskavě žádáme, pokud se s námi chcete podělit o něco, co souvisí s vaší zkušeností s Booking.com nebo jakoukoli jinou webovou stránkou, napište nám na [chráněno e-mailem].

Co je Booking.com a jak funguje

 • Booking.com je portál, který nabízí uživatelům široký výběr možností ubytování po celém světě. Booking.com nabízí především online rezervační služby pro nemovitosti, jako jsou hotely, apartmány, prázdninové domy a letoviska. Uživatelé Booking.com mohou vyhledávat nemovitosti na základě různých kritérií, jako je poloha, cena, vybavení a uživatelské recenze. Platforma je zaměřena jak na turisty, tak na obchodní cestující.
 • Portál Booking.com také nabízí uživatelům možnost zarezervovat si letenky, pronajmout si auta v cílové destinaci nebo dokonce rezervovat restaurace prostřednictvím svých partnerů. 
 • Tým Couponius oceňuje snahu Booking.com publikovat na webových stránkách časté krátké cestovní průvodce pro různé světové destinace. Jsme příjemně ohromeni rozmanitostí vybraných míst a kvalitou informací, takže vřele doporučujeme hledat inspiraci v návrzích na cesty od Booking.com.
 • U každé nemovitosti uvedené na webu mohou uživatelé najít skóre udělené na základě recenzí zanechaných zákazníky. Nemovitosti jsou ohodnoceny do 10 v závislosti na uživatelské zkušenosti a vybavení, které nemovitost nabízí. Na každé stránce ubytování také najdete podrobnosti o zařízeních nabízených zdarma nebo za poplatek, jako je parkování, wi-fi, snídaně, lázně, bazén nebo jakékoli další možné výhody, proto si prosím pozorně přečtěte zařízení obsažená v balíčku nebo ty. k dispozici za poplatek.
 • Platby na Boooking.com lze provést při rezervaci nebo, pokud to ubytování umožňuje, později až 48 hodin před vaším pobytem nebo při příjezdu do ubytování. Přečtěte si prosím pozorně podmínky pro platbu, je možné, že pokud zaplatíte až po rezervaci, bude celková cena vyšší.
 • Oceňujeme množství informací a možnosti řazení nemovitostí na Booking.com a považujeme webové stránky za průmyslový standard. Uživatelská zkušenost je příjemná a ačkoliv vlastností a možností vyhledávání je extrémně mnoho, navigace na webu zůstává jednoduchá a příjemná.
prázdný

Jak ušetřit peníze na Booking.com

 • Prvním krokem, který musíte udělat, abyste získali nejlepší nabídky booking.com, je otevřít si zákaznický účet a přihlásit se k odběru newsletteru. Vzhledem k tomu, že booking.com velmi často aktualizuje své akce, je naprosto nezbytné se přihlásit k odběru, abyste měli přístup k nejnovějším nabídkám.
 • Tým Couponius doporučuje, abyste si nainstalovali také mobilní aplikaci booking.com. Myslíme si, že je to nejlepší rozhraní pro přístup na booking.com a budete mít přístup ke svým rezervacím, propagačním akcím a nejnovějším nabídkám na booking.com, ať jste kdekoli. Líbí se nám, jak je aplikace optimalizována, a považujeme za naprosto nezbytné, abyste při rezervaci nemovitosti na booking.com dosáhli nejlepších výsledků.
 • Vždy si vyberte ubytování, které nabízí bezplatné zrušení až 48 hodin před vaším pobytem. Tímto způsobem, pokud nastanou nepředvídatelné okolnosti, Booking.com vám vrátí peníze.
 • Hledejte nemovitosti, které v rámci stejného rozpočtu zahrnují snídani nebo další vybavení, jako je bezplatné parkování, vstup do lázní nebo relaxační zařízení. Také pečlivě vybírejte nemovitosti, aby nabízely snadný přístup k veřejné dopravě při cestování do jiných zemí nebo byly blízko oblastí vašeho zájmu, abyste se vyhnuli dodatečným nákladům na dopravu.
 • Ušetřete na Booking.com s programem Genius. Členové Booking.com jsou odměňováni za svou věrnost prostřednictvím programu Genius. Tento program vám může vynést další slevy na rezervace nemovitostí a aut a navíc možnost získat snídani v ceně nebo bezplatný upgrade na nadstandardní pokoj. V rámci programu existují tři různé úrovně výhod takto: Úroveň 1 pro začínající členy s 10% slevou na nemovitosti a půjčovny aut na vybraných místech; Úroveň 2, kdy během 5 let dosáhnete počtu 2 rezervací a nabízí slevu 10–15 % na vybraných místech a 10 % na půjčovny aut, možnost bezplatné snídaně a upgrade na nadstandardní pokoj u vybraných nemovitostí; Úroveň 3, když dosáhnete 15 rezervací za 2 roky a nabídnete 10-20% slevu ve vybraných lokalitách a 10% slevu na pronájem auta, snídani zdarma a upgrade na nadstandardní pokoj ve vybraných zařízeních plus prioritní podporu ze strany Booking. com.
 • Ušetřete navíc pomocí promo kódů Booking.com: Booking.com nabízí svým členům slevové kódy nebo řetězce znaků a číslic, které zadané v rámci online objednávky mohou přinést další výhody k vybrané nabídce. Těmito výhodami mohou být: fixní procento z celkové částky, částka odečtená z celkové objednávky nebo další extra výhody jako: snídaně v ceně, parkování zdarma na místě, upgrade na nadstandardní pokoj a mnoho dalších. 
prázdný

Propagační kódy Booking.com

 • Protože jsou důležitým způsobem, jak ušetřit peníze při rezervaci přes Booking.com, poskytneme vám více podrobností o slevových kódech, co to je, jak je najít a jak je použít.
 • Tým Couponius, neustále pro vás hledejte ty nejlepší slevové kódy a kupony a my je denně zveřejňujeme, takže stačí, když nás navštívíte.
 • Podmínky a omezení slevových kódů Booking.com: slevové kódy mají vždy podmínky pro uplatnění. Tyto podmínky mohou souviset s minimální hodnotou objednávky, na kterou se vztahují, s konkrétním typem produktu, na který je lze uplatnit, nebo dokonce s konkrétní značkou či produktem, pro který výhodu nabízejí. Přečtěte si prosím pozorně podmínky, když najdete slevový kód booking.com, abyste jej mohli správně uplatnit ve své objednávce a využít všech výhod, které nabízí.
 • Doba platnosti slevových kódů Booking.com: slevové kódy, stejně jako akce, mají dobu platnosti, během níž je lze použít. Každý slevový kód, který uveřejňujeme, má tento časový limit určený, protože vám chceme ušetřit důležitý čas a nechceme, abyste zkoušeli kódy, kterým vypršela platnost a již nepřispívají k vašim objednávkám. Stojí za zmínku, že někdy mohou tyto slevové kódy, i když již uplynula lhůta uvedená na booking.com, stále fungovat, takže pokud jste nenašli dobrý slevový kód a čas vám to dovolí, vyzkoušejte kódy, jejichž platnost vypršela, protože existuje šance, že může ještě fungovat.
 • Slevové kódy Booking.com zveřejněné na Couponius: protože my v týmu Couponius milujeme slevy, chceme, aby naši návštěvníci získali ty nejlepší akce a slevy při nakupování na booking.com. Trávíme tedy spoustu času studiem webových stránek booking.com, newsletterů booking.com a účtů na sociálních sítích booking.com a hledáním nejnovějších slevových kódů. Zároveň také udržujeme aktuální informace o kódech zveřejněných na jiných slevových stránkách a kontrolujeme je každý den u důvěryhodných zdrojů, jako jsou www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac a mnoho dalších.
 • Na této stránce naleznete seznam kódů, které tým Couponius často kontroluje a aktualizuje. Nezkoušejte prosím jen jeden nebo ten, který se vám zdá nejlepší pro vaši objednávku, ale vyzkoušejte všechny, pak se můžete rozhodnout, který z nich vám přináší největší užitek, a použít jej. 
 • Jak uplatnit promo kódy na booking.com: Abychom vám pomohli rychle a správně uplatnit slevový kód na booking.com, vytvořili jsme průvodce na této stránce. Přejděte na konec stránky a postupujte podle pokynů, jak uplatnit slevové kódy na webu booking.com. Přidali jsme také obrázek, který vám ušetří čas navíc, protože vám přesně ukáže, kam zadat slevový kód.

Často kladené otázky o BOOKING.COM

Nabízí BOOKING.COM slevové kódy?

V současné době existuje 29 slevových kódů a akcí, které budou pro BOOKING.COM fungovat v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí 15% slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy BOOKING.COM?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem z BOOKING.COM, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě teď se procento slevy pohybuje mezi 15 % a -100 $ a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro BOOKING.COM?

Nejlepší ověřený slevový kód pro BOOKING.COM je (ZAČÁTEK LÉTA24) a nabízí zákazníkům slevu -100 USD na nákupy v červnu 2024.

Jaké jsou skutečné slevové kódy a propagační nabídky pro BOOKING.COM?

Fungují promo kódy na Booking.com?

Krátká odpověď, ano! Booking.com nabízí členům propagační kódy na svých webových stránkách, účtech na sociálních sítích a bulletinech.

Jaké promo kódy Booking.com nabízí?

Zde jsou typy propagačních kódů Booking.com, které můžete očekávat:
 • Poukazy pro nové členy
 • Poukazy pro stávající členy
 • Poukazy na upgrade zdarma

Kde najdu promo kód pro Booking.com?

Propagační kódy Booking.com můžete najít inzerované na webových stránkách, účtech sociálních médií, e-mailových zpravodajích nebo dokonce na webových stránkách s kupóny jako www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www.promocodis.com, www.retailmenot.com nebo www.dealspotr.com.

Mohu použít propagační kód Booking.com vícekrát?

To závisí na konkrétních podmínkách stanovených Booking.com pro tento konkrétní kód. Chcete-li vědět, zda můžete slevový kód použít vícekrát, měli byste si zkontrolovat smluvní podmínky spojené s kódem.

Mají propagační kódy Booking.com datum vypršení platnosti?

Všechny promo kódy Booking.com jsou platné pouze po omezenou dobu, proto prosím zkontrolujte datum vypršení platnosti.

Co když můj promo kód Booking.com nefunguje?

Pokud zadaný kód nefunguje, měli byste:
 • zkontrolujte, zda jste kód zadali správně
 • zkontrolujte datum vypršení platnosti kódu
 • zkontrolujte, zda platí omezení (některé propagační kódy jsou platné pouze pro určité položky nebo kategorie.
 • ujistěte se, že se snažíte použít kód pro správné produkty).
Pokud ani toto nepomůže, můžete vždy vyhledat jiný slevový kód a vyzkoušet jej.

Jak použít promo kód na Booking.com

Ujistěte se, že získáte nejlepší nabídky na Booking.com pomocí slevových KUPONŮ. Využijte své budoucí cesty na maximum tím, že pokaždé ušetříte

 • 1
  Přejděte na Booking.com a pomocí vyhledávacího pole vyhledejte dostupné nabídky a další propagační nabídky.
 • 2
  Vyberte si hotel nebo hostel nebo jakýkoli jiný typ ubytování, který najdete, a rozhodněte se o pokoji.
 • 3
  Přejděte na webovou stránku kuponu, vyhledejte dostupné kódy, a když najdete kód vhodný pro vaši objednávku, zkopírujte jej do schránky nebo si jej zapište na papír nebo dokument Word.
 • 4
  Vraťte se na Booking.com, přihlaste se ke svému účtu nebo si jej vytvořte v tomto kroku a na stránce s přehledem rezervace vložte svůj kód do propagačního pole – Zadejte svůj promo kód – nebo jej zadejte ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Klikněte na tlačítko Použít a dokončete proces rezervace.

Aktivní slevové kódy pro BOOKING.COM

🛍️ Kategorie Cestovat
🔥 Celkové nabídky 29
🎇️ Slevové kódy 7
📌 Nabídky 22
➡️ Nejlepší kupón -Sleva 100 USD
🆕 Nejnovější kupón 15% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 23 června 2024

Nejlepší kódy kupónů pro BOOKING.COM

KÓD BOOKING.COM POPIS NABÍDKY BOOKING.COM VYPRŠÍ
N/A Ušetřete 15 % na pobytech po celém světě s rezervací N / A
N/A Kliknutím zobrazíte Levné půjčovny aut N / A
N/A Užijte si 10% slevu na nákup s registrací e-mailem N / A
N/A Získejte 10% slevu na vybrané autopůjčovny. Speciální slevy na Booking.com N / A

Možnosti platby

PAYPAL
ApplePay
Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

Oosterdokskade 163, 1011 DL, Amsterdam, Nizozemsko
Booking.com
@booking.com
Booking.com
booking.com

VLASTNOSTI A VÝHODY BOOKING.com 
 • Potřebujete více důvodů, proč používat Booking.com? Níže naleznete funkce a výhody jedné z předních světových digitálních cestovních společností.
 • Více než 30.000.000 150.000 24 nabídek, které pokrývají 7 XNUMX destinací. XNUMX/XNUMX zákaznická podpora.
 • Přístup k programu Genius Loyalty a Affiliate programu, který vám přinese úžasné odměny a výhody.
 • Žádné rezervační poplatky.
 • Záruka dorovnání ceny.
BOOKING.com TIPY PRO ÚSPORY
 • Milujete cestování, ale někdy se vám to zdá trochu drahé? Naše tipy na úsporu vám pomohou změnit názor. Každým dnem budete chtít cestovat víc a víc.
 • Přihlaste se k odběru newsletteru a odemkněte tajné nabídky.
 • Získejte 15% slevu s akcemi na útěk.
 • Stáhněte si aplikaci a získejte exkluzivní slevy pouze pro mobily.
 • Získejte míle pokaždé, když si zarezervujete hotel.
 • Zarezervujte si svůj další výlet na Černý pátek, vánoční výprodeje nebo jiné speciální prodejní akce a získejte slevu alespoň 15 %.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.