Generické filtry

Slevový kód a kupóny KKDAY

Objevte nejnovější slevové kódy a ověřené akce pro exkluzivní úspory na KKDAY

Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 5 - 1 hlasovat

Aktivní slevové kódy KKDAY

Platnost slevových kódů KKDAY vypršela

OBECNÉ INFORMACE O KKDAY.com

KKDAY.com se sídlem na Tchaj-wanu byla založena v roce 2014 Ming Chenem, veteránem v online cestovním ruchu. V současné době je KKDAY jednou z předních světových platforem elektronického obchodování, která umožňuje přístup k více než 20.000 80 nezapomenutelným a jedinečným zážitkům včetně potápění, prohlídek s průvodcem, kurzů vaření, horolezectví, tajných památek, jednodenních výletů, charterové a letištní služby ve více než 500 zemích a XNUMX městech po celém světě. Je to spolehlivá a důvěryhodná společnost, která přichází vhod s nejlepšími nápady pro každý typ cestovatele. Objevte celý svět s KKDAY.com a zarezervujte si další dobrodružství, abyste se dozvěděli více o jiných kulturách a tradicích po celém světě. prázdný

SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE KKDAY.com

Jste závislý na cestování, ale občas máte pocit, že jet na další dovolenou je příliš drahé? S KKDAY.com se již nemusíte bát. Můžete cestovat, kam chcete, a za svůj malý útěk zaplatíte méně. Jak? Jednoduchým nákupem vstupenek na KKDAY.com během speciálních prodejních akcí. Získáte stejně kvalitní služby za nižší cenu.

VÍTEJTE SLEVY

KKDAY.com nemá trvalou slevu, ale naštěstí tu a tam můžete získat alespoň 5% slevu, pokud jste nový uživatel.

VÝPRODEJ NA BLACK FRIDAY

Chcete získat až 40% slevu na další dobrodružství? Kupte si vstupenky, rezervujte si aktivity a zájezdy na KKDAY.com během prodejní akce Black Friday a získejte masivní slevu na vybraný zážitek. Najděte pro sebe ideální nabídku a nenechte si ujít šanci vyhrát poukazy KKDAY.com v hodnotě alespoň 50 $. Pouze na Black Friday můžete mít svůj sladký únik z každodenní rutiny na dosah ruky.

11/11 PRODEJ

Prodejní akce Singles' Day, známá také jako Double 11 nebo 11/11, zaznamenala v posledních letech obrovský úspěch a mnoho společností se rozhodlo této akce zúčastnit. KKDAY.com je jedním z nich a vítá vás úžasnými slevami na vybrané zážitky a až 40% slevou na mnoho dalších aktivit. Navíc společnost také organizuje kampaně jako Buy 1 Take 1 pro vybrané země.

CYBER PONDĚLÍ VÝPRODEJ

Před několika lety bylo Cyber ​​Monday akcí věnovanou specifickému typu obchodů. Ale v současnosti vás stále více společností z různých oborů vítá skvělými nabídkami. Cyber ​​Monday dorazí na KKDAY.com s více než 40% slevou na vybrané destinace. Ušetřete na svém příštím cestování a užijte si úžasné nabídky KKDAY.com.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ

Vánoce se blíží a vy chcete uspořádat párty na dálkovém ovládání, které je daleko od přeplněných měst? Nebo snad chcete vyrazit na hory za oblíbeným zimním sportem? Co takhle vyrazit do teplé destinace a zaplavat si v oceánu? Můžete vše výše uvedené a s Vánočními výprodeji získáte minimálně 40% slevu na vybrané zájezdy. prázdný

JAK MŮŽETE DNES ZÍSKAT SLEVU NA KKDAY.com?

Věděli jste, že na KKDAY.com můžete ušetřit ještě více, aniž byste museli čekat na speciální prodejní akce? Svůj další výlet si můžete zarezervovat s masivními slevami každý den po celý rok, protože KKDAY.com má několik dalších metod, které vám přinesou ty nejlepší ceny za vaši oblíbenou aktivitu, prohlídku nebo zážitek.

PROPAGAČNÍ KUPONY PRO KKDAY.com

Vydejte se na nové dobrodružství s KKDAY.com a plaťte méně za více cestování. Použijte jeden z našich propagačních kuponů pro KKDAY.com a získejte úžasné slevy. Najdete kupony, které vám přinesou určité procento slevy na rezervaci, a kupony s pevnou hodnotou. Ušetřete dalších 5 % na vaší další cestě pomocí správného kupónu nebo si vezměte voucher v hodnotě 15 USD.

SLEVY A SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA KKDAY.com

Prozkoumejte celý svět a sněte ve velkém. Můžete jet do své oblíbené destinace a na své objednávce můžete ušetřit více. Slevy a speciální nabídky na KKDAY.com jsou něco, co byste si neměli nechat ujít. Naplánujte si cestu a získejte až 60% slevu na vybrané destinace s bleskovými výprodeji. Navíc při placení pomocí své bankovní karty v Singapuru, Filipínách nebo Malajsii získáte slevu 8 až 20 %. Jsi student? Zaregistrujte se do Student Beans a získejte 12% slevu na další dobrodružství. Dobré zprávy pokračují s KKDAY.com Staňte se členem KKDAY.com a získejte exkluzivní slevy a odměny. Cestujte více, abyste získali ještě více. Těmito body KKDAY.com budete moci zaplatit svou další cestu nebo je můžete vyměnit za dárkový poukaz.

SLEVA NABÍZENÁ NEWSLETTEREM KKDAY.com

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k nejnovějším promo akcím, užitečným cestovatelským tipům a trikům a získejte 10% slevu jako slevu na svou první rezervaci na KKDAY.com.

UŽITEČNÉ INFORMACE O KKDAY.com

Připojte se nyní k partnerskému programu KKDAY.com a získejte vysoké provize na základě prodeje generovaného vaším doporučujícím odkazem a také další výhody včetně přehledného panelu, marketingových nástrojů a podrobných zpráv. Jste influencer? Vlastníš blog nebo vlog? Jste vášnivý fotograf? Pak spolupracujte s KKDAY.com, sdílejte své zkušenosti s fotografiemi, pište články a poskytněte zpětnou vazbu o KKDAY.com a budete považováni za sponzorovanou cestovatelskou aktivitu. To znamená, že své další prázdninové dobrodružství můžete získat zdarma. To je něco velkého k zamyšlení, že? Existuje několik dalších věcí, které musíte vzít v úvahu, a níže jsme shromáždili všechny užitečné informace o platebních metodách, zásadách vrácení peněz a týmu zákaznických služeb.

INFORMACE O ZPŮSOBECH PLATEB

KKDAY.com přijímá několik platebních metod: kreditní a debetní karty (VISA< MasterCard, JCB), Apple Pay, Google Pay, LINE Pay, Alipay, AlipayHK, GrabPay a MoMo Wallet.

MOBILNÍ APLIKACE KKDAY.com

Získejte své oblíbené výlety a aktivity do svého malého gadgetu, který vždy nosíte v kapse nebo kabelce či batohu. Stáhněte si oficiální mobilní aplikaci KKDAY.com, která je k dispozici pro vaše zařízení se systémem iOS a Android, a získejte extra 5% slevu na svou první rezervaci a získejte přístup k mnoha dalším úžasným funkcím, včetně online zákaznického servisu, připravených vám okamžitě pomoci během vaší cesty rezervace, e-voucher pro přeskočení řádků a získání exkluzivních slev v aplikaci.

KKDAY.com V SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

Získejte inspiraci a přečtěte si recenze ostatních cestovatelů, abyste si vybrali perfektní destinaci pro své potřeby. Připojte se k úžasné komunitě KKDAY.com a sledujte její aktivitu facebookYoutubeinstagramPinterest  a  X. Pokud jste aktivní na svých účtech na sociálních sítích, můžete vyhrát spoustu věcí, včetně jednodenního výletu nebo aktivity zdarma. Navíc můžete mluvit s dalšími vášnivými cestovateli a dokonce s nimi můžete organizovat výlety. Přečtěte si blog a zůstaňte v obraze s nejnovějšími informacemi z cestovního ruchu. Zjistěte více o typech dobrodružství, která mohou milovníci zvířat v Austrálii zažít, nebo zjistěte, která muzea na Filipínách musíte navštívit nebo co můžete koupit jako dárek ke Dni otců a mnoho dalších užitečných a zajímavých věcí.

INFORMACE O PRAVIDLA VRÁCENÍ

Zásady vrácení peněz a zrušení můžete využít pouze za určitých okolností a než budete moci požádat o bezplatné zrušení a požádat o vrácení peněz, musíte poskytnout relevantní důkazy. Mezi přijatelné důvody zrušení patří odchod příbuzného druhého stupně, nevyléčitelné onemocnění příbuzného druhého stupně, stávka, významné přírodní katastrofy, které brání odletu zájezdu, a zrušení nebo zpoždění letu.

KONTAKTNÍ INFORMACE KKDAY.com

Pokud jste nenašli správnou odpověď na stránce FAQ z oficiálního webu, můžete kontaktovat tým zákaznických služeb e-mailem na adrese [chráněno e-mailem] nebo odesláním zprávy přes účty sociálních sítí KKDAy.com.

Často kladené otázky o KKDAY

Nabízí KKDAY slevové kódy?

V současné době existuje 30 slevových kódů a akcí, které budou fungovat pro KKDAY v červnu 2024, a nejnovější kupon přidaný Dnes nabízí % slevu.

Kolik můžete ušetřit se slevovými kódy KKDAY?

Částka, kterou můžete ušetřit se slevovým kódem od KKDAY, se může lišit v závislosti na hodnotě objednávky a hodnotě nabízené slevy. Právě teď se procento slevy pohybuje mezi % a -150 $ a ušetřená částka může v závislosti na situaci dosáhnout několika stovek eur.

Jaké jsou nejlepší kupóny a slevové kódy pro KKDAY?

Nejlepší ověřený slevový kód pro KKDAY je (NEWAPP150) a nabízí zákazníkům slevu -150 USD na nákupy v červnu 2024.

Jak najdu nejnovější kupóny pro KKDAY.com?

Nejnovější kupón pro KKDAY.com najdete nejen na naší stránce, ale také na dalších webových stránkách včetně www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.retailmenot .com, www.promodeals.com nebo přihlášením k odběru oficiálního zpravodaje KKDAY.com.

Mohu platit přes paypal na KKDAY?

V současné době bohužel nemůžete platit přes PayPal na KKDAY.com.

Nabízí KKDAY dopravu zdarma?

KKDAY.com nabízí bezplatnou elektronickou dopravu prostřednictvím vaší e-mailové adresy a oficiální aplikace. Informace o rezervaci navíc můžete najít na svém vlastním účtu KKDAY.com.

Co mohu dělat, když kupón KKDAY nefunguje?

Pokud váš kód kupónu KKDAY.com nefunguje a zobrazí se vám chybová zpráva, znamená to, že jste možná udělali chybu při přenosu kódu. Naše následující pokyny vám pomohou opravit vaši chybu. Věnujte pozornost podrobnostem kódu kuponu, abyste zjistili, zda vaše objednávka splňuje podmínky uplatnění. Obvykle platí kód kupónu pro minimální objednávku rezervace, pro určité aktivity a zážitky nebo pro určité destinace. Někdy je kupón platný pouze pro nové nebo pro stávající zákazníky, ale ne pro obě kategorie současně. Jak jste zadali kód? Zkopíroval jsi to, nebo jsi to napsal ručně? Znovu zkontrolujte zadání a ujistěte se, že všechny znaky jsou ve stejném pořadí jako na naší stránce. Věnujte pozornost také velkým a malým písmenům a mezi číslice a písmena nevkládejte mezery. Pokud neplatí nic z výše uvedeného, ​​pak jste možná použili stejný kód kupónu KKDAY.com v předchozí objednávce. Nyní jej již nemůžete používat, protože kód kupónu KKDAY.com nemůže být uplatněn jednou osobou více než jednou. Jeho platnost vyprší. Vyhledejte další kupóny v naší databázi a získejte slevu.

JAK PŘIDAT KUPON KKDAY.com?

Postupujte podle našich kroků a přidejte svůj kód kupónu KKDAY.com snadno a rychle.

 • 1
  Přejděte na KKDAY.com, vyhledejte svůj preferovaný zážitek, aktivitu nebo prohlídku a vyberte čas a datum odjezdu a počet cestujících.
 • 2
  Klikněte na ikonu nákupního košíku vpravo na domovské stránce, přihlaste se do svého osobního účtu, pokud jej již máte, nebo se zaregistrujte, abyste měli přístup ke své objednávce.
 • 3
  Vyhledejte v naší databázi kód kupónu vhodný pro vaše potřeby a zkopírujte jej na webovou stránku schránky nebo si jej zapište na kus papíru do dokumentu aplikace Word.
 • 4
  Vraťte se na stránku s přehledem rezervace na KKDAY.com a vložte svůj kód do požadovaného pole, kde je napsán Zadejte svůj promo kód nebo jej zadejte ručně pomocí klávesnice.
 • 5
  Klikněte na tlačítko Použít a pokračujte posledními kroky k dokončení objednávky.

Aktivní slevové kódy pro KKDAY

🛍️ Kategorie Cestovat
🔥 Celkové nabídky 30
🎇️ Slevové kódy 15
📌 Nabídky 15
➡️ Nejlepší kupón -Sleva 150 USD
🆕 Nejnovější kupón 5% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 24 června 2024

Nejlepší kódy kupónů pro KKDAY

KDDAY KÓD POPIS NABÍDKY KKDAY VYPRŠÍ
N/A Odemkněte tento nákup 1 zdarma 1 slevy na podpisové prohlídky N / A
APP5OFF Promo kód KKDay: získejte 5% slevu na objednávky v aplikaci Listopadu 30, 2024
N10 Uplatněte slevový kód KKday a užijte si SLEVU 10 $ na celém webu na své rezervace N / A
R10 Uplatněte tento slevový kód KKday a užijte si 10% slevu na všechny produkty Korea Tour ještě dnes N / A

Možnosti platby

Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

č. 5, pruh 768, sekce 4, Taipei, Taiwan
Kkday
@kkdaytravel
Kkday
kkday.com

VLASTNOSTI A VÝHODY KKDAY.com 

Staňte se světoběžníkem a cestujte s KKDAY.com, abyste získali exkluzivní funkce a výhody.

 • Skvělý affiliate program, který vám přinese vysoké provize.
 • Úžasný Influencer Collaboration Program, který vám přinese sponzorované cestovatelské aktivity.
 • Různé platební metody včetně Apple Pay a Google Pay.
 • Bezplatná elektronická doprava a bezplatné zrušení k dispozici.
 • Více než 20.000 80 nezapomenutelných zážitků ve více než 500 zemích a XNUMX městech po celém světě.

KKDAY.com TIPY PRO ÚSPORY

Chcete více cestovat a ještě více ušetřit?

 • Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 10% slevu jako slevu na svou první objednávku.
 • Získejte 12% slevu na celou objednávku, pokud se zaregistrujete jako student u Student Beans.
 • Stáhněte si aplikaci dostupnou pro zařízení iOS a Android a získejte extra 5% slevu.
 • Použijte svou bankovní kartu v Singapuru, Filipínách nebo Malajsii a získejte slevu mezi 8 % a 20 %.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všechny uvedené informace mají informativní název.